17 aylik ikizlerim var uyku duzenimiz yok yardim

ikizannesiyim2

Ya kırdığının kalbi ALLAH seviyorsa..!
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2017
248
193
17 aylik ikizlerim var gece en az dort defakalkiyorlar inet sutu ve pekmez karistirip veriyorum biberonla cok zor geliyor gece gece..bi tanesi sallanmadan uyumuyor... Sallanmayi nasil birakabilirim ve gece sutunu nasil kesebilirim

Gece pekmez vermek enerjisini tetikler gibi geldi bana. Bir de pekmezdeki demiri süt keser yani hiçbir faydası olmaz pekmezin. Yine siz bilirsiniz ama bence pekmezsiz verin sütü.
Akşam yatma vaktinde süt verseniz biraz daha tok tutar uyanmazlar belki.

:110:
Gece pekmez vermek enerjisini tetikler gibi geldi bana. Bir de pekmezdeki demiri süt keser yani hiçbir faydası olmaz pekmezin. Yine siz bilirsiniz ama bence pekmezsiz verin sütü.
Akşam yatma vaktinde süt verseniz biraz daha tok tutar uyanmazlar belki.
Gun boyu doyurmaya calisiyorum uyumad@n once de pekmezli sut veriyorum kan yapar diye yine de gece uyanip sut istiyolar onceden sut ile bebe biskuvusi karistirip veriyordm iyi degil denilince pekmeze gectim yanlismi yaptim acaba..
Sade sut tatsiz gelir geceleri oyle icirsem tadini begenmez icmezler belki..
Annem uyaninca su ver diyor oylede denedim sabaga kadar agliyorlar offf

:110:
Gun boyu doyurmaya calisiyorum uyumad@n once de pekmezli sut veriyorum kan yapar diye yine de gece uyanip sut istiyolar onceden sut ile bebe biskuvusi karistirip veriyordm iyi degil denilince pekmeze gectim yanlismi yaptim acaba..
Sade sut tatsiz gelir geceleri oyle icirsem tadini begenmez icmezler belki..
Annem uyaninca su ver diyor oylede denedim sabaga kadar agliyorlar offf
Pekmez o şekilde kan yapmaz sadece tat verir. Süt ve süt ürünleri demiri öldürür ne yazıkki. Biraz iştahlı demekki bebişler:) sabredeceksin annesi her şeyi denemişsin. İnşallah düzene girerler.

:halay::halay::halay:
Pekmez o şekilde kan yapmaz sadece tat verir. Süt ve süt ürünleri demiri öldürür ne yazıkki. Biraz iştahlı demekki bebişler:) sabredeceksin annesi her şeyi denemişsin. İnşallah düzene girerler.
Verdigin bilgi icin cok tesekkur ederim bu arada benimkilerin istasi gece uyurken var gunduz agizlarni elimle acip zorla yediriyorum bi kaseyi agliya agliya yiyorlar kilolarida cok dusuk ikiside 11 kilo ama premature dogmuslardi biri 1.600 digeri 2.100 33 haftalik ona ragmen iyi bakmisim

:halay::halay::halay:
Verdigin bilgi icin cok tesekkur ederim bu arada benimkilerin istasi gece uyurken var gunduz agizlarni elimle acip zorla yediriyorum bi kaseyi agliya agliya yiyorlar kilolarida cok dusuk ikiside 11 kilo ama premature dogmuslardi biri 1.600 digeri 2.100 33 haftalik ona ragmen iyi bakmisim
Maşallah güzel bakmışsın tabi kuzucuklara annesi. Yeme kısmında gece gündüzü ayırt edemiyorlar ya da gündüz inatla yemeyip gece çok acıkıyor pes ediyorlar:)

Maşallah güzel bakmışsın tabi kuzucuklara annesi. Yeme kısmında gece gündüzü ayırt edemiyorlar ya da gündüz inatla yemeyip gece çok acıkıyor pes ediyorlar:)
Dun ac biraktim yutmayan bebegimi, oturarak kasikla tavuk pilav yedi sok oldum en iyisi ben zorla yedirmiyim artik. Ev kalabalikti cocuklara bakip yedi bir iki alisir belki

X