17 yıldır kayıp !

Ah yavrum ya kim bilir nerede

Ölen adam nasıl bir pislikmiş ya,hem 2 yaşındaki çocuğu öldürme suçundan yargılanmış,hem ayrı olarak tezgaha bi çocuk gömmüş.Bir de aile kuruyor bu yaratıklar,gizleniyorlar aramızda!!

O aralar çocuk kaçırma olayları vardı hatta annem sürekli bizi kollardı ki bişey olmasın diye. Küçüktüm ama hatırlıyorum hani. Her yer arandı, hastaneler, yuvalar vs. Dediğim gibi TV'ye de çıkıldı. Ama ne oldu bitti hiçbir haberimiz yok. Eğer bulunmuş olsalardı zaten haber verirlerdi. Konu öyle kapandı gitti.

annem bu oladan sonra o yaz dışarı salmamıştı beni de

annem bu oladan sonra o yaz dışarı salmamıştı beni de
Biz depremden sonra bir yıl daha çadırlarda kaldık evimiz ağır hasar gördü. O zaman yine bir kaç kişinin çocuğu kaçırıldı, yabancı uyruklu kişiler tarafından. Allah'tan polis tetikteydi de hemen yakalandılar.

o zaman sizin tanıdıklarınızın çocuklarını da yabancı uyruklu kişiler alıp yurt dışına kaçırmış olabilir

o zaman sizin tanıdıklarınızın çocuklarını da yabancı uyruklu kişiler alıp yurt dışına kaçırmış olabilir
Benim dediğim çocuklar Gölcük'te kayboldu kaçırma olayı ise Yalova'da. Ha oradan buraya gelemezler mı ? Tabiki gelirler. Allah kimseyi evlat acısı ile sınamasın. Kadının gözyaşı kurumadı. İnsan çaresiz kalmasın, kadının başvurmadığı yer gitmediği medyum kalmadı. Çaresizlik işte !

bunlarda öyle hoca bile tutmuşlar kızları bulunsun diye ama olmayınca olmuyor. emniyet polis karakol hepsi detaylı olarak arasa üstüne düşülse bulunurdu belki de o zamanlar

bunlarda öyle hoca bile tutmuşlar kızları bulunsun diye ama olmayınca olmuyor. emniyet polis karakol hepsi detaylı olarak arasa üstüne düşülse bulunurdu belki de o zamanlar
İnsanlar o zaman yaralarını sarmaya çalışıyordu biliyorsunuz. Sade vatandaş yaralansa evet belki ama işte Marmara olduğu gibi sallandı meslek ayırmadan binlerce insanı toprağa verdik. Ben hep yurt dışına kaçırıldılar diye düşündüm..hala annemin evinde kayıp ilanı var resimleri ile birlikte. Bazen denk gelir resimleri konusu açılır kızların işin içinden çıkılmaz tekrar kapanır. Hani bir ipucu olsa belki muge anlı bulabilir.

küçükte değillermiş aslında ama organ mafyası olabilir kız çocuğu sapıklar tarafından kaçırılmış olabilir.

küçükte değillermiş aslında ama organ mafyası olabilir kız çocuğu sapıklar tarafından kaçırılmış olabilir.
O zaman küçük olan 10 büyük olan 12 yaşında. Korkmuslardir muhtelemen. Kıyamet gibiydi o gün çünkü... Birileri kaçırdı ama kim belli değil.

Çok güzel bi kızmış yazık bence o isme iyice yogunlassinlar ailesi olur akrabaları olur didik didik sorusturulmali kac tane evi var kimlerle gorusmus baştan sona kazilmali ve sorulmali.adam intihar etmiş, neden intihar etmi. Yaşasaydı belki de kızı da ortaya cikaricakti ölü ya da diri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…