171 boya 80 kilo canıma yetti. 2 ayda 15 kilo vereceğim...

kızlar 4 günde 4 kilo gitti çok şükürrr. 1 adet haşlanmış yumurta, 1 adet bitter çikolata, bol su ve şekersiz nescafe ile 4 gün geçti... bu hızlandırılmış turda kilo vermekti. 4 günden fazlası hastanelik yapar zaten:) Şimdi 1hafta boyunca cornflax, meyve, çorba ile beslenme ve 1 saat yürüme ile bu hafta 2 kiloyu daha göndereceğim.

Bu diyet nasıl yapılıyor... 4 günde 1 tane mi yumurta yiyorsun onu anlayamadım?

benim boy 1,75 kilo 78 lerdeydi 4 ay öncesine kadar...ne duyduysam uyguladım..ve simdi 70,100 allaha şükür...son iki haftadır sürekli yeşil çay,elma sirkeli su ve günde 3 tane kuru incir yiyorum(yemeklerde kısma yok ama sadece makarna pilav ekmek yok)hedef 65.. ...yumurtayıda dahil edicem demek kilo yapmıyormuş ....başarılar canım sanada...takiip edicem seni ...

4 gün 1 adet haşlanmış yumurta ile 4 kiloyu göndereyim ardından dengeli beslenme ve spor ile 2 ayda kalan kilolardan kurtulacağım.Boyum 171, Kilom 80. Hedefim: 65 kilo. Bu yaza 38 beden başlayıp bundan böyle 38 beden kalmak istiyorum. Uzun tişört giymekten ve oramı buramı kapatmaktan sıkıldım. 2 hafta sonra kaç kilo verdiğimi burdan paylaşacağım. Bana şans dileyin :)

Aynıyız hemen hemen ben de 171 boy 75 kilo :KK17::KK17::KK17:

günde istersen 1 koli yumurta ye kilo yapmaz proteyin var sadece içinde.. ama yinede fazla tüketme :)

yumurtada sadece protein olur mu hiç canım ya kaloride war tabiki...

1 yumurtanın besin değerleri (50 gr.)
Enerji 78 kcal
Karbonhidrat 0.56 gr.
Yağ 5.3 gr.
Protein 6.3 gr.
Su 37,5 gr.
Kolesterol 212 mg.

işte yumurtadaki besin değerleri yani 70-80 arasıda kalori war ama bi insanın günlük kalori ihtiyacı 1500 dersek yumurta yersen bütüngün elbetteki kilo yapmaz... 20 tane yumurtadan fazla yiyemeyeceğin için...

X