18.000 defa “Ya Semi” esması

MoonfacedMom

Aslan Kadını♌ Terazi Prenses Annesi♎ Kova annesi♒
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2014
7.832
9.071
ES-SEMİ;Gizli açık,alçak-yüksek,küçük-büyük ,her varlığın bütün seslerini ve hareketlerini duyan,her sesi,her yalvarışı ve yakarışı dinleyip işiten.

Ebced değeri ve zikir saati:Bu esmanın zikir adedi(180) adettir.Zikir saati Müşteri:günü Perşembedir.

Özellikleri ve bazı faydaları:

Bu ismi,kendine mahsus saatinde okuyan ve okumaya adet haline getiren kimsye ,dost veya düşman ,kadın veya erkek herkesten iyi ve doğru,sevindirici haberler gelir.İstediği şeye kavuşur.
Zikrine devam eden kimsenin her türlü dileği ve duası kabul olur.İstediğine kavuşur.
Kulağında sağırlık hasıl olan kişi,bir salı günü bu simi şerifi temiz bir hatme yaprağına yazıp,halis badem yağı ile bozarak o yağdan kulağına damlatırsa.allah’ın izni ile iyileşir.
Herhangi bir kimsenin kalbini etkisi altına almak isteyen kişi,bı ismi aradaki soğukluk,kin,nefret ve düşmanlık gibihususlar olsa bile bunların giderilmesi niyeti ile ,seher vakti (18.000) defa “YA SEMİ” dieye okuyan ve her yüz de istediği kimsennin isteğinin yerine gelmesi için dilekte bulunan kimse ,istediği kişinin kalbini etkisi altına alır.kendine bağlar.Sevgi ve ilği hasıl olur.ve dolayısıyla aradaki soğukluk ve düşmanlıklar yok olur.
perşembe günü kuşluk namazından sonra 500 kere zikretmeye devam eden kimsenin hiç bir duası geri çevrilmez.

Günlük olarak 180 kez “Ya Semi Celle Celaluhü” ismini zikrederek Allah’tan duaların kabul edilmesi istenmektedir.
Perşembe günleri sabah namaz kılındıktan sonra 500 defa “Es-Semi” esması zikredilerek duaların kabul edilmesi dilenmektedir.

Teheccüd vaktinde edilen duanın kabul edileceği bilinir, bu vakitte 18.000 defa “Ya Semi” esması zikredilmektedir.
Zikri tamamlayan kişilerin gönlündeki dua ve istekler Allah tarafından karşılık verilmektedir.

Her gün beş vakit namaz kılındıktan sonra 100 kez “Ya Semi” esmasının okunması hayırlı olacak bir muradın gerçekleşmesini sağlamaktadır.
İlmini artırmak için 500 defa zikredilmelidir.

Listemiz​
  1. MoonfacedMom MoonfacedMom rabbim hayırlısıyla ev sahibi olmayı nasip etsin inşallah
  2. İpek in duası Hamileliğimin sorunsuz ilerlemesi ve sağlıklı bir şekilde bebeğimi kucağıma almayı nasip etsin Rabbim
  3. 5 528mucizemmm DUAMMM Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed Allahım sen TUĞÇE arkadaşımıza merhametli, Çalışkan,namuslu, evine ve eşine sadakat gösterebilecek çocuklarına iyi bir baba olabilecek iyi bir mesleği olan, kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş, ailesinin seveceği ve onun ailesininde TUĞÇEYİ çok seveceği, senin razı olacağın bir adamla ömür boyu huzurlu ve sağlıklı bir şekilde yuvasını kurmayı tez vakitte nasip et. Ya rabbi TUĞÇENİN dünya ve ahiretimizi güzelleştirecek, karşılıklı sevgi,saygı, sadakat olan, kavgasızve huzur dolu yuvasını kurmayı nasip et. ALLAHIM TUĞÇE YE Helal para kazandığı güzel bir mesleği olan, maddi ve manevi evliliğe hazır yakışıklı, güzel huylu, aile terbiyesi almış, cimri olmayan, sadık, kıymet bilen, yuvasına bağlı bir eş nasip et ya rabbim TUĞÇENİN öyle bir evliliği olsun ki iyiki evlendim dedirtsin herkes imrenerek baksın evliliğine Tuğçe eşini eşi de onu tıpkı hz peygamberimizin hz hatice yi sevdiği gibi hz Alinin hz fatımayı sevdiği gibi sonsuz aşk bağlılık ve sadakatle sevsin gönülleri biribirine kördüğüm olsun Duasını ulu kabede yapılan dualardan eleyip peygamber efendimizin hürmetine kabul et rabbim amin. Rabbim TUĞÇENİN Dualarının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını bağışla. Önünü tıkayan, huzura mutluluğa şansa mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları, engelleri yok et. İşlerini kolaylaştır
  4. Mrvyvz4832 Mrvyvz4832 tüp bebek tedavisinin hayırlı sonuçlanması için dua istiyorm.
  5. Amarylliss Amarylliss Duam şöyle Allahım gönlümdeki duamı hayırlısı ile nasip et.Aileme bol sağlık sıhhat huzur ver.Çekemeyeceğimiz yük yükleme Allahım.Amin.
  6. Mucizemm222 Mucizemm222 İsmim Sıla Bismillahirrahmanirrahim Allah ım tez vakitte tez saatte hayırlı sağlıklı bir evlat nasip eyle eşimi baba olmayı bana vesile kıl bana annelik duygusunu tattir evimi bebek sesiyle şenlendir Ya Rabbim 🙏
  7. honeymilkkk honeymilkkk Ismim Burcu..😊Bismillahirrahmanirrahim..Elhamdulillah..Esselatu Vesselamu Aleyke Ya Resulallah..Herşeye gücü yeten Allah'ım olmazları olduran Rabbim.Peygamber efendimiz(sav) hurmetine burcu kuluna en tez vakitte en hayırlı şekilde bir ömür boyu mutlu huzurlu sağlıklı imanli aşk dolu olacak bir yuva nasip eyle..Bekletmeden hayırlı sağlıklı imanli evlatlar nasip et..Bildigi bilmediği bütün hastalıklarına şafi ismin hürmetine kalıcı sifalar ver..Esselatu Vesselamu Aleyke Ya Resulallah..Elhamdulillah..Amin
  8. merve merve Tez vakitte hayırlı evlatlar nasip etsin Allah
  9. S Sabr-Sukur-Dua Şah damarindan bile bize yakın olan ALLAHim, guzel isimlerinle sana sesleniyoruz Neslihan kuluna ve burdaki tum isteyen kullarina katindan salih saliha evlatlar bizlere nasip et. Kucaklarimizi bos birakma Allahim. Hayirlisiyla ev sahibi olmayi bizede nasip et.AMİN❤
  10. S sibellcim Allahim Sibel kuluna hayirli ve tez zamanda guzel ahlakli emin, merhametli bir kulunla dunya ve ahiretlerini guzellestirecekleri huzurlu hayırlı bir yuva nasip et Amin.
  11. hersey_dua_ile hersey_dua_ile
  12. Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir Duam😇 Allah im Mine kulunun mesanesindeki hastalık son bulmuş olsun sifasini ver Allah im Amin
  13. humanbeings humanbeings Allah’ım Yeter’e dini, dünyası ve ahireti için hayırlı olan, onu her daim huzurlu, mutlu hissettirecek evlilik ve eş için bir yol aç.Geç olmadan güç olmadan hayırlısıyla duasının çok şükür oldu sevincini yaşat. Amin. 🤲🏼
  14. love_story love_story Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed Allahım sen özlem arkadaşımıza merhametli, Çalışkan,namuslu, evine ve eşine sadakat gösterebilecek çocuklarına iyi bir baba olabilecek iyi bir mesleği olan, kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş, ailesinin seveceği ve onun ailesininde özlemi çok seveceği, senin razı olacağın bir adamla ömür boyu huzurlu ve sağlıklı bir şekilde yuvasını kurmayı tez vakitte nasip et. Ya rabbi özlemin dünya ve ahiretimizi güzelleştirecek, karşılıklı sevgi,saygı, sadakat olan, kavgasızve huzur dolu yuvasını kurmayı nasip et. ALLAHIM özlem E Helal para kazandığı güzel bir mesleği olan, maddi ve manevi evliliğe hazır yakışıklı, güzel huylu, aile terbiyesi almış, cimri olmayan, sadık, kıymet bilen, yuvasına bağlı bir eş nasip et ya rabbim özlemiN öyle bir evliliği olsun ki iyiki evlendim dedirtsin herkes imrenerek baksın evliliğine özlem eşini eşi de onu tıpkı hz peygamberimizin hz hatice yi sevdiği gibi hz Alinin hz fatımayı sevdiği gibi sonsuz aşk bağlılık ve sadakatle sevsin gönülleri biribirine kördüğüm olsun Duasını ulu kabede yapılan dualardan eleyip peygamber efendimizin hürmetine kabul et rabbim amin. Rabbim özlemin Dualarının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını bağışla. Önünü tıkayan, huzura mutluluğa şansa mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları, engelleri yok et. İşlerini kolaylaştır
  15. Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben Hayırlısıyla sağlıklı sıhatli evlat sahibi olmak ve hayırlı anne baba olmak
  16. Mintimint Mintimint Bismillahirrahmanirrahim.Rabbişrahli sadri ve yessirli emri. Vahlul ukdeten min lisani yefkahu kavli("Ey rabbim. Göğsümü aç, genişlet. İşimi kolaylaştır. Dilimde bulunan düğümü çöz de, anlasınlar beni")Rahman ve Rahim olan adınla senden istiyorum. Allahım tez vakitte sen çocuğumun dilindeki düğümü çöz. Konuşmasını akıcı ve anlaşılır yap.Zihin açıklığı ver ve ona daha düzgün konuşması için yardım et Amin.Duama amin diyen arkadaşlarımın dualarınıda kabul et Amin.
  17. Mintimint Mintimint 2 Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla senden diliyorum ve yalnızca senden istiyorum Allahım. Senin katında imkansız yoktur. Ol deyince oldurursun. Sen dar olan rızkımızı genişlet, helalinden hayırlı bol rızıklar ver. Artık bize de kendi evimizi hayırlısıyla nasip et.Bekar kızıma hayırlı kapılar aç,iyi insanlarla karşılaştır Amin.
  18. Sur-es Sur-es Duam ; Allahım, bu Süreyya kuluna tez vakitte sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et. Annelik duygusunu tattır. Kucağını boş bırakma ya Rabbi.
  19. N Nana Rabbim sen büyüksün gönlümdeki duamı kabul et, hakkımda hayırlısını ver. Amin 🙏
  20. Nana ablası rabbim gönlümdeki duamı kabul et, hayırlı kapılar aç , Amin
  21. debriyajgazfren debriyajgazfren Allahım beni ve eşimi İslam ahlakıyla ahlaklandır kızımızı ve bize nasip edeceğin evlatlarımızıda senin yolunda yetiştirmeyi nasip eyleBizleri salih ve saliha kullarından eyleBütün hastalara şifa ver. Mahkememiz hakkımızda hayırla sonuçlansın. Ömrümüz senin yolunda sağlıkla ve afiyetle geçsin inşallah. Kız kardeşim evliliğinde mutlu olsun. Burdaki kardesleriminde ne muradı varsa nasip eyle güzel Rabbim Amin
  22. -Adel- -Adel- Allahım sen evladimi kötülüklerden koru sağlıklı hayırlı imanlı bi evlat olmasını nasip et. Evimden huzuru mutluluğu bereketi eksik eyleme. Anneme babama sağlık sıhhat ver yeni evlerine çıkmayı nasip et feraha kavuşsunlar. Burdaki tüm tanıdığım tanımadığım bebek isteyen bekleyen kim varsa tez zamanda sağlıklı evlatlar nasip et Allahım kimsenin kucağını boş bırakma. Ellerimizi sana açıyoruz geri çevirme rabbim.
  23. Umut_2019 Umut_2019 YA RABBİ Sahire Gökçe kuluna Hidayet ver. Borçlarını ödemesi için bildiği bilmediği yerlerden hayırlı riziklar nasip et. Kazancına bereket nasip et ve tez zamanda borçlarını bitirmeyi nasip eyle. Amin Amin Amin
  24. Luluuu94 Luluuu94 İsmim Oya ( aslında Ogulhally 🙂 Türkmenistan liyim ama burda Oya diyorlar farkeder mi bilemediğim için belirtmek istedim) Rabbim öncelikle bütün müslüman alemini bu illetten en kısa zamanda kurtulmayi nasip eyle... Allah'ım Senden geldik dönüş yine Sanadır Sana Senden geldiğimiz gibi tertemiz donebilmeyi nasip eyle... Allah'ım Sen herşeyin en hayırlısını bilensin bize hayırlı iş kapıları nasip eyle. Rabbim buradan daha hayırlı bir yere taşınabilmeyi nasip eyle, ailemin yanına daha sık gidebilmeyi nasip eyle. Allah'ım Sen oğlumu koru onu akıllı ahlaklı terbiyeli yetistirebilmeyi nasip eyle, hayırlı bir zamanda kardeş nasip eyle inşallah... Bütün dua kardeşlerimizin de hayırlı dualarını en kısa zamanda kabul eyle... Amin
  25. T Tugce3333 Bismillahirrahmanirrahim Allahım Tuğçe kuluna ve sevdiklerine afiyet sağlıklı uzun ömürler ver. eli yüzü düzgün vatana millete hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip eyle Anne olmayı nasip eyle . Gireceği kpss de yardımcısı ol hayırlsıyla atansın Amin amin amin
  26. Kara_gozlum Kara_gozlum Duam ismim rumeysa rabbim sen hayırlısıyla bana ve benim gibi olan musluman kardeslerime hayirli salih ve saliha evlatlar nasip et esime hayirli kapilar ac esimin hayatindan cikarmak istedigi seyi hayatindan def et hayirli isler nasip et evime huzur mutluluk hayirli kazanc nasip et anneme kardeslerime saglik sihhat huzur mutluluk nasip ey benimle birlikte amin diyen arkadaşlarımın dualarini kabul olmus sevincini yasayanlardan eyle aminnn
  27. B Bademmm388 İsmim FATOŞ Duam Allah ım Fatoş arkadaşımızın kızına Hayırlı, sağlıklı uzun ömür ver. Güzel kaderi, ahlaklı ömrü olsun. Hayırlı sağlıklı bir evlat daha nasip et rabbim. Kardeşlerini hayırlı insanlarla karşılaştır. Sevdiklerinin Acılarını gösterme rabbim Hem ailesinin hem kendi borclarını ödeme kolaylığı ver Allah ım. Annesine şifa ver. Fatoş un ve Bütün herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık ver eşine hayırlı bol kazançlı işler ver Allah ım. Hayırlısıyla ev sahibi olmayı nasip eyle İş yerine açmış olduğu davaları hayırlısıyla kazansın. Ailesini sevdiklerini ve Bütün ülkemi bu virüs belasından koru Bi an önce feraha çıkar hepimizi evlat isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar ver Rabbim amin
  28. Birpdrci Birpdrci Rabbim sena kulunun evlatlarını hayırlısıyla sağlıkla kucağına almasını nasip eyle. Sağlıklı bir gebelik kolay bir doğum geçirmesini, bebeklerinin ona sımsıkı tutunmasını, nasip eyle. Evlatlarının senin yolunda kötülüklerden kötülerden uzak anne babasına hayırlı bir evlat sana hayırlı bir kul olmasını nasip eyle. Annesine babasına kardeşine eşine sağlık sıhhat ver onları senin salih kulların arasına al. Peygamber efendimizin şefaatine sena kulunu ve ailesini nail eyle. Allahım sena kuluna güzel isimlerinle muamele eyle. Allahım sena kulunun eşine işindede sağlık ver her göreve gittiğinde sağlıkla dönsün evine. sen onu koru ayağına taş değdirme eşine ve vatan için görev yapan bütün askerlerimizi koru kolla. Bu duayı edip amin diyen bütün kardeşlerimin kalplerindeki niyetlerini isteklerini kabul et. Kimsenin kucağını boş bırakma allahım. Ahir zamandaki kötülüklerden hepimizi koru. el açıp ettiğimiz tüm dualarımızı kabul et rabbim. Senin gücün herşeye yeter. Amin
  29. Gulcan2904 Gulcan2904 Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağıma alabilecek salih/saliha evlatlar nasip etsin, amin.
  30. K Kirazxyz Verdiğin her şeye çok şükür bin şükür Allahım, sen kızıma sağlık sıhhat nasip et, akıllı, ahlaklı, güzel bir kız olsun, hayırlı bir evlat olsun, inşallah artık bu kadar yormasın beni, kolay olsun. Burda evlat için dua eden tüm arkadaşlara ve burda olmayan kunfeyekun__ kunfeyekun__ arkadaşa hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip et onların dualarını kabul et Allahım.
  31. bcgirl bcgirl Bismillahirahmanirrahim Allahım sen Begümün hayatına hayırlı bir insanın girmesini nasip eyle. Begüm'e en kısa zamanda hayırlı, mutlu bir yuva kurmayı nasip et. Sen kolaylaştır yarabbim. Sen Begümün rızkını çoğalt. Sen begüme sabır ver , Begümün ve ailesinin gönüllerini ferahlat. Onları feraha ulaştır Rabbim amiin.
  32. Feslegen Kokulu Nane Feslegen Kokulu Nane Benim adım reyhan. Öncelikle Rabbimden imanla yaşayıp imanla ölmeyi diliyorum. Bana ve esime evlatlarımızı senin rızana göre yetiştirebilmeyi nasip et. Rabbim sen beni bu öfke nobetlerimden kurtar. Öfkeden dolayı pişman olacağım şeyler yaptırma. Vücudumda bana ağırlık veren beni hasta eden kiloyu vermemi nasip eyle. Amin.Rabbim hepimizin niyetlerini kabul etsin. Allah'a emanet olun.
  33. Minnosella098 Minnosella098 Ismim Elif. Allahım sen elifin ve eşinin maddi manevi tüm hastalıklarına şafi ismin hurmetine şifa ver. Tez vakitte ayıpsız kusursuz sağ-salim kucaklarina alacağı hayırlı salih saliha evlat nasip et. Evlatlarına ulasmak için olan süreçlerini sen kolaylaştır zorlastirma maddi manevi tüm kapalı kapılarını yollarını aç. Yuvalarini ailelerini sağlıktan afiyetten huzurdan ayırma. Tez vakitte evlat sahibi olmak isteyen herkese içinde de onlara evlat sahibi olmayı nasip et.

Son düzenleme:
ES-SEMİ;Gizli açık,alçak-yüksek,küçük-büyük ,her varlığın bütün seslerini ve hareketlerini duyan,her sesi,her yalvarışı ve yakarışı dinleyip işiten.

Ebced değeri ve zikir saati:Bu esmanın zikir adedi(180) adettir.Zikir saati Müşteri:günü Perşembedir.

Özellikleri ve bazı faydaları:

Bu ismi,kendine mahsus saatinde okuyan ve okumaya adet haline getiren kimsye ,dost veya düşman ,kadın veya erkek herkesten iyi ve doğru,sevindirici haberler gelir.İstediği şeye kavuşur.
Zikrine devam eden kimsenin her türlü dileği ve duası kabul olur.İstediğine kavuşur.
Kulağında sağırlık hasıl olan kişi,bir salı günü bu simi şerifi temiz bir hatme yaprağına yazıp,halis badem yağı ile bozarak o yağdan kulağına damlatırsa.allah’ın izni ile iyileşir.
Herhangi bir kimsenin kalbini etkisi altına almak isteyen kişi,bı ismi aradaki soğukluk,kin,nefret ve düşmanlık gibihususlar olsa bile bunların giderilmesi niyeti ile ,seher vakti (18.000) defa “YA SEMİ” dieye okuyan ve her yüz de istediği kimsennin isteğinin yerine gelmesi için dilekte bulunan kimse ,istediği kişinin kalbini etkisi altına alır.kendine bağlar.Sevgi ve ilği hasıl olur.ve dolayısıyla aradaki soğukluk ve düşmanlıklar yok olur.
perşembe günü kuşluk namazından sonra 500 kere zikretmeye devam eden kimsenin hiç bir duası geri çevrilmez.

Günlük olarak 180 kez “Ya Semi Celle Celaluhü” ismini zikrederek Allah’tan duaların kabul edilmesi istenmektedir.
Perşembe günleri sabah namaz kılındıktan sonra 500 defa “Es-Semi” esması zikredilerek duaların kabul edilmesi dilenmektedir.

Teheccüd vaktinde edilen duanın kabul edileceği bilinir, bu vakitte 18.000 defa “Ya Semi” esması zikredilmektedir.
Zikri tamamlayan kişilerin gönlündeki dua ve istekler Allah tarafından karşılık verilmektedir.

Her gün beş vakit namaz kılındıktan sonra 100 kez “Ya Semi” esmasının okunması hayırlı olacak bir muradın gerçekleşmesini sağlamaktadır.
İlmini artırmak için 500 defa zikredilmelidir.
Benide ekler misin canım

X