Düğün 18.10.13 Nil'in düğün fotoğrafları:))

angelanil

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2010
4.817
71
Düğün fotograflarımızı aldık kızlar:KK69:
bakalım beğenicekmisiniz:)
$IMG_9172.jpg $IMG_9177.jpg $IMG_9180.jpg $IMG_9232.jpg $IMG_9228.jpg $IMG_9234.jpg $IMG_9237.jpg $IMG_9223.jpg $IMG_9248.jpg $IMG_9258.jpg $IMG_9188.jpg $IMG_9265.jpg $IMG_9278.jpg

Eklentiler

• $IMG_9308.jpg
    $IMG_9308.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 574
  • $IMG_9326.jpg
    $IMG_9326.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 626
Son düzenleme:
Çok güzel olmuşsun canım..çok yakışıyosunuz Allah yüzünüzden gülümsemeyi eksik etmesin.maşallahh

Çok güzel olmuşsunuz çok yakışmışsınız maşallah :nazar: Gelin adayları sizden örnek alsın gelinlik, saç makyaj çok sade ve güzel :KK9: Bir ömür boyu mutluluklar :)

Çok güzel olmuşsun, fotoğraf çekimleride harika geçmiişş. Hepsi süper :KK17: Rabbim mutluluğunuzu daim etsin :nazar::KK17:

Çok çok çok beğendim. Hepsi mükemmel olmuş. Maşallah, mutluluğunuz daim olsun :nazar:

Cok güzel masallah. Allah nazarlardan korusun sizi. Mutluluklar dilerim :81:

Maşallah çok güzelsiniz, gelinliğiniz ne kadar zarif çok çok beğendim.
Fotoğraf çekimini kime yaptırdınız?

Çok güzel olmuşsun canım..çok yakışıyosunuz Allah yüzünüzden gülümsemeyi eksik etmesin.maşallahh

Çok güzel çıkmış hepsi. Mutluluklar :)

Çok güzel olmuşsunuz çok yakışmışsınız maşallah :nazar: Gelin adayları sizden örnek alsın gelinlik, saç makyaj çok sade ve güzel :KK9: Bir ömür boyu mutluluklar :)

çok güzel olmussun cnaım gelinliğini çok begendim

Çok güzel olmuşsun, fotoğraf çekimleride harika geçmiişş. Hepsi süper :KK17: Rabbim mutluluğunuzu daim etsin :nazar::KK17:

Çok çok çok beğendim. Hepsi mükemmel olmuş. Maşallah, mutluluğunuz daim olsun :nazar:

Cok güzel masallah. Allah nazarlardan korusun sizi. Mutluluklar dilerim :81:

Maşallah çok güzelsiniz, gelinliğiniz ne kadar zarif çok çok beğendim.
Fotoğraf çekimini kime yaptırdınız?
,
kızlar çok teşekkur ederim saolun:KK69:
cnm fotograf çekimimiz luleburgazda yapıldı eski bi okul ve çiftlikte..fotografçımız ufukCry .............gerçekten işini bilen biri tüm fotograflar günes battıktan sonra çekildi neredeyse ama karanlıktan eser yok:KK66:

Süüpersinizzzz Nilikooomm :KK16::KK16:
bebişimm çok saolll:*
çok güzelsiniz, fotoğrafları kim çekti acaba?

nilcim çok hoş olmuşsun :)
tşkler cnm çok mersi:KK69:

,
kızlar çok teşekkur ederim saolun:KK69:
cnm fotograf çekimimiz luleburgazda yapıldı eski bi okul ve çiftlikte..fotografçımız ufukCry .............gerçekten işini bilen biri tüm fotograflar günes battıktan sonra çekildi neredeyse ama karanlıktan eser yok:KK66:

bebişimm çok saolll:*

tşkler cnm çok mersi:KK69:

Gerçekten çok başarılı olmuş hepsi. Gelinin ve damadın zarifliğini, masumluğunu yansıtan pozlar olmuş maşallah yeniden:nazar::nazar:
Bu bey gidiyor mu her yereee:KK52:

Maşallahh :nazar::nazar::nazar: ne kadar güzel hepsi dee..Allah mutluluğunuz bozmasın inşallahh, bozdurmasın da... fotolar süper olmuşşş

Gerçekten çok başarılı olmuş hepsi. Gelinin ve damadın zarifliğini, masumluğunu yansıtan pozlar olmuş maşallah yeniden:nazar::nazar:
Bu bey gidiyor mu her yereee:KK52:
:)) çok teşekkür ederm çok naziksiniz..hiç zannetmiorm sadece burgazda çalışıo olsa gerek o kdr yoğundu ki biz akşama kaldık ve güneşi kaçırdık:))
Maşallahh :nazar::nazar::nazar: ne kadar güzel hepsi dee..Allah mutluluğunuz bozmasın inşallahh, bozdurmasın da... fotolar süper olmuşşş

Niiiiiiiil peri kızı gibi olmuşsunnnn mutluluklar dilerimmm :KK16:

teşekkürler kızlar amin inşş:)

X