18 aylık ismine tepki vermemesi

Ercannazli17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2018
120
21
24
Selam kizlar oğlum 1 haftadır ismine tepki vermiyor 2 gün hava soğuk olduğu icin dişarı cikarmadim o günden beri değişiklik var onda ismine tepki vermemeye başladi sürekli cabaladım bende babaanneside acaba sürekli ismine erdal erdal erdal dediğimiz icin cocuğun beynini mi bulandırdık artık ismi anlamsız mi geliyor ona anlamıyorum.. otizm korkusu yaşıyorum veya uyaran eksikliği mi bilmiyotum piskolog normal olduğunu söyledi gelişimi ile ilgili yani bu durumu yaşayanlar varmı acaba 2 yaşina kadar beklemelimiyim cok merakli cok ilgili oraya buraya gidip kurcalar benimlede iletişimi az yani bende cok üstüne gidiyorum piskolog iyi olmadıgını o seni davet etmesini beklemiyorsun cocuğu biraz rahat bırak dedi bende öyle yapmaya başladim gercekten işe yariyor ama ismine tepki vevermesi meşkül olduğu icin mi birde araba tekerleklerini ceviriyor dürwkli kücük arabaları sürüyor normal büyük araba görünce ceviriyor veya dışardayken arabaları izliyod araba tekerleklerini izliyor .. tv maruz kaldı oğlum 2 aydır kapatık daha iyi durumda ama bu ismine tepki vermenesi cok canımı sıkıyor.. birde ona şarkı söylediğim zamanda tepki vermiyor eskiden bakıyordü gülüyordu kulak doktoruna götürecem biraz ondan şüphem var ne ses cikarsam tepki vermez oldu

X