+18 KULÜBÜ ÇILGIN SAATLER :)

son izci

Nirvana
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2016
3.197
39.728

arti18_181.jpg
Merhaba canlarım:KK76:
Yoğun istek üzerine açtığım bu topik adından da anlaşıldığı üzere +18 yaş üzeri bir topiktir :KK53:
Yani öyle cinsel içerikli herhangi bir çağrışım değildir!!!
Bel altı espiri yapanı kocasıyla özelini paylaşanı,yatak odası fantezileri anlatanı gebertirim :KK8:
Cinsellik hariç her türlü geyiğin döndüğü,gıybetin serbest olduğu,ağlamanın arada olabileceği,kahkahanın havalarda uçuştuğu,absürt esprilere açık,kavgasız,tartışmasız
,BANLANMASIZ,herkesin güncel bir şekilde içini döktüğü,fikir alıp fikir paylaştığı,her konuya yoruma açık olduğu,sağlam dostlukların temellerinin kurulacağı bu mübarek topiğe HOŞGELDİNİZ arkadaşlar :KK53::KK53::KK9::KK9:

Bendeniz SONİZCİ herkese ÇILGIN SAATLER dilerim :halay:

@Kurk Mantosuz Madonna
Hannaz Hannaz
yildiz63 yildiz63
@Pa-NickYok
@Gizyy
@only_princess
@asya_32
@kontesbarts
@ABREKA
@Yeu
@SuPerisiNymph
@bayan nihayet
@Lknrokan35
@FallenAngel

@cokpembix

Son düzenleme:
Ben size hemen bir şey paylaşayımda konu oolsun :süslü:
Bir arkadaşımın erkek arkadaşı için bundan 5 yıl önce ayrılık acısıyla yazdığı mektubu paylaşıyorum .Ben hala okuyup içleniyorum yaa acayip bişe okuyunda devreleriniz yansın:KK3::KK3:

Merahaba

Ne kadar dostça bir kelime.Fırından yeni çıkmış sıcacık bir ekmek gibi.Ya ayrılık..dikenli tel.,cam kırıkları,buzdan bir oda,dipsiz bir kuyu,sonsuz bir boşluk.Ayrılıktan sonra ilk merhaba nasıl yakar canını bilir misiniz.? Gözler üç saniye buluşur.Nereye koyacağını bilemezsin ellerini.Yüzün yer çekimine karşı koyamaz.Yüreğin karşı koyamaz.Süzülüverirsin bir gölge gibi ayaklarının altına.Taşımaya mecalin kalmaz buzdan heykel mishali bedenini.Ne acı.Merhaba.

Sen gideli sınırı yok sevdamın.Daha büyük bir ateş bedenimi kavuruyor.Karnımda cam kırıkları iki büklüm oluyorum.Doğrulamıyoum...Doğ –ru-la-mı-yo-um.Gözlerim oturduğun sandalyeye doğru kayıyor.Tam ayaklarını koyduğun yere bakıyorum.Gözlerim değiyor her zerresine gölgenin.Ayak izlerini görüyorum.Düzgün parmakların. Gri eşofmanın dökülmüş ayaç uçlarına. Kokunu duyar gibi oluyorum.Sonbahar gibi kokuyor.

Yelerde uçuşan sarı yaprakları. yağmurdan ıslanan ağaçları.Ben çok severim sonbaharı.Peki neden bu kadar içimi tırnaklıyor .Rüzgar neden savurmuyor saçlarımı.

----

Böyle bir zamandı sen askere gitmek için hazırlanıyordun.Kafan karışık.Hüzünlü.Benden ayrılmakmıydı bilmiyorum ait olmadığın bir yerde kendini bulmakmıydı yoksa.Elini belime sıcacık sarıyorsun yoldna kaşıya geçerken.Ben belime dolanan ellerinin sıcacık yayılışını hissediyorum tüm bedenime.Bunlarda geçecek diyorsun geçecek sevgilim.HER ŞEY GÜZEL OLACAK.

Bir mesaj geldi .Kaldırım taşları gibi oturdu yüreğime.Öylece baktım ekrana.Ne kadar boşluk varsa ne kadar yazılmayan anlatılmayan anlatılamayan.O boşlukta...

----

Yatağımı çok severim .Önce geniş oluşunu sonra rahat.Ortopedik bi de.Yazın serin kışın sıcak tutma özelliği de var.Nevresimde pembe kalpler.her milimi sen kokan.Oysa hiçbirine bakmadım seçerken bu özelliklerin.Üzerinde seni düşündüm Arabistan dan gelmişsin .Yorgunsun.Üzerini çıkarmış uzanmışsın boylu boyunca.Ne kadar yakıştığını düşündüm yatağa.Yanında sana sokulan ben.Aldım tabi hemen.

Yatağımı çok severdim.
Şimdi bir yanı boş .Ne kadar büyük olduğunu daha yeni anladım.Dokunmadım yastığına aynı bıraktığın gibi duruyor.Sadece kokladım Gözyaşlarım bozmasın yüzünün izini diye yorgana sarılarak ağladım.Sonra bana sırtını dönerek uyurdun.O an öyle hatırladım.Gözlerimi kapadım orada olduğunu varsaydım.Kokun işledi iliklerime.Yatağımın ne kadar sen koktuğunu anladım.Öylece saatlerce dona kaldım.Bir sesti irkildim fırladım.Ayağıma bir şey takıldı aldım.Tişörtünü yine çıkardığın yerde bıraktın.Sakın alınma .Sana bunun için asla kızmadım.Sana ait olan herşeye dokunmaktan her zaman zevk aldım.Ama nedense bu gün

Aynı duygulara kapılmadım.

----

Ama o geceden sonra hep o tişörtüne sen gibi sarılarak yattım.Çok ağladım.Üzerinde kalan bir tek saç teline bile hiç bu kadar hasret kalmadım Ne arabistan’ da 2 koca sene kalışın bu kadar koydu bana ne de askerde kalışın .Kızma üzülme bunları sadece derdimi paylaşabilmek için yazdım.Sen gözümde yaş görmeye dayanamazdın.Her evden gidişinde ıslanan gözlerimi senden bu yüzden sakladım.Ama nasılsa düşündüm ki sen beni anlarsın.Seni çok sevdiğimi taşlara kazısam bunu sana anlatmak için bu kadar yorulmazdım.

----

Yemek ye derdin bana yemezsem kızardın.Gideli bir hafta oldu bilsen masaya sensiz bir kez bile oturmadım.Sen salonda yemeyi severdin ben mutfakta.Salondaki masayı sırf bu yüzden çıkardım.Çıkarırken bile içim yandı ağladım.Ama sen beni hayatından çıkarırken bu kadar bile yanmadın.

---

Buzdolabını açtım belki ağrıkesici vadır diye bir baktım.Aldığın tavuk harcı oradaydı .Öylece kaldım.Getirde bir tadına bakayım demiştin de hatırladım.Kızma ama o gün birazcık sana gülmüştüm şimdi hatırladım.O tavuk harcı fırınlar içinde ben defalarca yanında kullandım.Nasıl oldu da hatırlamadın diye şaşırdım.Çok güzel yemekler yapardın.Melemen patatesli soğanlı.Ah seninle kahvaltı yapmayı ne kadar da özledim bilemezsin.Tabi bilmediğin bişey daha var o günden sonra kahvaltı bile yapmadım.Süt içiyoum bol bol.Hem yemek yiyemediğim için hemde bir an sanıyorum gazından olsa gerek şişkinlik oluyor karnımda.Bir an ağrısından yüreğimin kini unutuyorum.

----

Tavla oynayalım diyor ablam.Çok severim bilirsin her akşam seninle oynaymasam da nette oynardım.Oyuncu sevgilim diye takılırdın .Ah şimdi olsan da sadece kollarını belime dolsn uzansak film seyretsek hiç birşey istemezdim lanet olsun gezmeseydikte sadece seni daha çok yaşasaydım.

Çalışma odam da yazıyorum bu satırları.Daha bir geniş bu oda.Basmıyor mutfak kadar ,banyo kadar...İyi olduğunu düşünüyorum geziyorsun çlışıyorsun, rahat rahat uyuyorsun. yüzmeye gidiyorsun.arkadşlarınla maç seyrediyorsun.

İlacını içmeyi unutma diyen yok bk ne kadar şanslısın .

Yemeğini yedin mi

Çayı bu günde sen yapsan.

Aşkım patlamış mısır ister misin

Bu gün nereye gitsek

Salonda mı açalım masayı

Bana tavla hocam desene

Hadi öpsene elimi

Balmı yedin ne çok çift atıyosun

Afferim aşkım sana

Artık uyuyalım mı

Aşkım bana sarılmıcak mısın???...

Boş ver gitsin dipte de olsa göklerde de ...hayat işte. Sedefindim işte.Kimse kendincanını.Ben bu sefer çok acıdım.Cnım çok yanıyor.

X