......

evet canım vajiydim bir süre yenemedim ama 8 ay önce yendim 2-2,5 aydır da düzenli bir cinsel hayatımız var ama canım acıyor,

demke sizin kasmaktan oluyor.vajinusmus yaşamışsınız..kendinizi rahatlatacak şeyler düşünün...sonuçta bunu yapmaktan kimse ölmemiş.kasmayın bu kdr kendinizi...gerçekten çok zor bir olay olsaydı ne kimse çocuk doğurabilirdi ne kadınlar içinde zevkli bir hal olabilirdi..Allah kadınada erkeğede bunu zevkli kılmış...böyle düşünerek rahatlatın kndinizi...eğer hala acırsa jinekoloğa gidin hatta en kısa zamanda gidin:1hug:

seda benimde 2 ay boyunca acımıştı kendimi kasmaklada alakası yokta ne bileyim acıyordu yoksa kendimi kasmıyordum..bu hep böyle mi devam edecek dedim bir anda geçti canım...bir daha da hiç acımadı.bazılarının alışma süresi oluyormuş...kiminin içi dar oluyormuş tabi bununiçin doktora gitmen lazım ufak bir operasyon yapılıyormuş araştırmıştım...ama doktora gitmeme gerek kalmadan geçti.inşallah kısa zamnada atlatırsınız

ay inşallah canım ya inşallah benimkide geçer dayanamıyorum artık çok sinirim bozuluyor eşime yansıtmıyorum ,çünkü vajiden sonra herşey düzelecek derken tekrar sorun çıkartmak istemiyorum offffffffffffsenağlama o çok mutlu bana hep destek ama tekrar sorun çıkmasın yaaaaaaaaaa:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

cnm herkesin bünyesi farklı bu tip sorunları başka insanlarla kıyaslamamak gerek sen iyisimi bir jinelolağa git hem rahat edersin

sana en iyi doktor yardımcı olabilir canım. bir arkadaşımda rahimde perde vardı o yüzden çok canı acıyormuş doktora gittiğinde anlaşıldı sonra operasyonla perde alındı rahimden. hem hassas bölge fazla kurcalama istersen. çok geçmiş olsun fakat ihmale gelmez böyle kadınsal organlar tatlım

X