19. Haftalık gebelik, çene altı şişmiş lenf nodları

sara9292

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2021
72
13
31
Merhaba herkese

Buraya biraz içimi dökmeye geldim. Ağlayarak yazıyorum bu yazıyı. Kendimi çok kötü hissediyorum. 19 haftalık hamileyim ve aynı zamanda 4 aydır sağ çene altında ağrım vardı bir baktım ki elime fasülye gibi birşey geliyor. Doktor ultrasonla baktığında lenf modu büyüme yapmış antibiyotik kullan dedi. Crp 12 idi o zamanlar. Antibiyotik sonrası crp 10 a düştü. Lenf nodunda büyüme var , bu sefer de doktor biyopsi yapıcaz dedi ama muhtemelen köyü birşey yok felan gibi şeyler söylüyor. 16 gün içinde toplam 4 kilo verdim havalar sıcak bulantım da vardı acaba ondan mı zayıfladım bilmiyorum. Sanki hastaymışım gibi ölecekmişim gibi hissediyorum bu korkuyu size anlatamam 😓

Merhaba herkese

Buraya biraz içimi dökmeye geldim. Ağlayarak yazıyorum bu yazıyı. Kendimi çok kötü hissediyorum. 19 haftalık hamileyim ve aynı zamanda 4 aydır sağ çene altında ağrım vardı bir baktım ki elime fasülye gibi birşey geliyor. Doktor ultrasonla baktığında lenf modu büyüme yapmış antibiyotik kullan dedi. Crp 12 idi o zamanlar. Antibiyotik sonrası crp 10 a düştü. Lenf nodunda büyüme var , bu sefer de doktor biyopsi yapıcaz dedi ama muhtemelen köyü birşey yok felan gibi şeyler söylüyor. 16 gün içinde toplam 4 kilo verdim havalar sıcak bulantım da vardı acaba ondan mı zayıfladım bilmiyorum. Sanki hastaymışım gibi ölecekmişim gibi hissediyorum bu korkuyu size anlatamam 😓
Oncelıkle gecmıs olsun.sanırım hamılelık hormonları sızı boyle duygusal yaptı.dr garantıye almak ıstemıs ısını ki cok ıı yapmıs.bısey cıkmayacaktır ama bıran once yaptırın bıyopsıyı.lenf nodullerı herseyden etkılenebılır şişebılır.kafanızı takmayın lutfen bu kdar.korkmayın bısey cıkmayacaktır

Merhaba, şuan hayatın tadına vardığınız bir dönemde oluşan olumsuzluk sizi hemen korkuya sevk etmiş. İnanın doktor kötü bir şey düşünceydi size bunu lafı uzatmadan söyleyecekti. Allahın izni ile her şey yolunda gidecek. Bir şey cıkmayacak ve gebelik etkilenmeyecek. Ben de hamileyim ve aklıma bazem cok trajik senaryolar geliyor. Sizi anlıyorum. Ama biraz toparlanmanız lazım. Cok fazla yemeseniz de vitaminli beslenin güçten düşmeyin. Siz şuan annesiniz ve annişkolar güçlü olur. Hiç bir şey olmayacak inşallah.

X