19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı

Her kulun sonunda Rabbine döndüğü gibi
Her T.C vatandaşı da sonunda Atasına dönecektir, ilkelerini, devrimlerini anlayacaktır
19 Mayıs ‘ın kutlu olsun Mavi gözlü devin ülkesi!
Kalbimin en güzel yeri sana ait, konuşabildiğim günden beri her gün anıyorum adını, başımın tacının pırlantasısın öyle sevdim seni Atam. Nurlarda yat silah arkadaşların ve şehit evlatlarınla🙏🏻

Eki Görüntüle 2270233

“Gençler! Benim gelecekteki emellerimi gerçekleştirmeyi üstlenen gençler! Bir gün bu memleketi sizin gibi beni anlamış bir gençliğe bırakacağımdan dolayı çok memnun ve mesudum.”
diyen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere emanet ettiği Türk İstiklal ve Cumhuriyet'inin sonsuz bekçileriyiz.

Bugün hayalindeki gençler olduysak hepsi senin o gün attığın adım sayesinde...

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun...🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Eki Görüntüle 2270240

👏👏👏👏🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

19 Mayis Atatirk'u anma Genclik ve Spor Bayramimiz kutlu olsun.
101 yil once bugun Kurtulus mucadelesini baslatan Atamizi, silah arkadaslarini ve bagimsizligimiz icin canlarini feda eden tum canlari rahmetle aniyorum. Ruhlari şad, mekanlari cennet olsun. Vatan sizlere minnettardir.

Her kulun sonunda Rabbine döndüğü gibi
Her T.C vatandaşı da sonunda Atasına dönecektir, ilkelerini, devrimlerini anlayacaktır
19 Mayıs ‘ın kutlu olsun Mavi gözlü devin ülkesi!
Kalbimin en güzel yeri sana ait, konuşabildiğim günden beri her gün anıyorum adını, başımın tacının pırlantasısın öyle sevdim seni Atam. Nurlarda yat silah arkadaşların ve şehit evlatlarınla🙏🏻
🇹🇷🇹🇷🇹🇷👏👏

MİLLİ MÜCADELE MİZİN "100."" YILI KUTLU OLSUN 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA. Mustafa Kemal Atatürk ve cennet vatanı bizlere armağan eden silah arkadaşlarına ve Tüm şehitlerimize sonsuz teşekkürler... 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 Ruhunuz Șăd mekanınız cennet olsun....

Toplumun çoğunluğu bilinçsizce kutluyor ya şu günleri gerçekten üzülüyorum. Geçmişlerini bilmeden, neler olduğunu önemsememeleri, öğrenmek için çabalamamaları...
Anca çocuklarını güzelce giydirip ellerine bayrak tutuşturup, şiir ezberletip instagrama atmayı biliyorlar. Bu eleştirdiğim kesimin tarih bilgileri "Atatürk geldi düşmanı yendi" cümlesindenn başkası yok malesef :KK43: emanete böyle sahip çıkılmaz ki

Ulu Önder Atatürk'ümüze ne kadar teşekkür etsek az gelir. 19 Mayıs'da kalbimiz Samsun'da atacak 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 Bayramımız kutlu olsun...

101. Yılı kutlu olsun milli mücadelenin :))
Daha nice yılllara Türkiye 🇹🇷 cumhuriyeti ilelebet yaşasın.
Aziz Atatürk ün ruhu şad olsun.

Sana Hasret Sana Vurgun Gönlümüz
Neredesin Mavi Gözlüm
Nerde Nerde Nerdesin Dost
Bu Gemi Bu Karadeniz
Sarı Saçlım Mavi Gözlüm

Ararım İzini Dolmabahçeden
Bir Daha Dönmezmi Bu Yola Giden
İçimde Sen ,Gözümde Sen
Sarı Saçlım Mavi Gözlüm