19 Temmuz (19.07) Dünya FENERBAHÇELİLER GÜNÜ

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.731
27.750
48

$qgvyq.jpg

Fenerbahçe, "Dünya Fenerbahçeliler Günü"nü Kutluyor

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, her yıl 19 Temmuz'da düzenlenen "Dünya Fenerbahçeliler Günü"nü resmi site aracılığıyla kutladı.

Fenerbahçe camiası, 19 Temmuz (19.07) "Dünya Fenerbahçeliler Günü"nü kutluyor. Sarı-Lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım, resmi site aracılığıyla kutlama mesajı yayımlarken şu ifadeleri kullandı:

"Tüm Fenerbahçelilerin, camiamızın;

19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü'nü kutlar, birlik ve beraberlikle geçireceğimiz nice 19 Temmuz'lar temenni ederim.

Saygılarımla,

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ BAŞKANI
Aziz YILDIRIM"

demek burdasin kacak buldum seni :KK52::KK52::KK52:

bende koyu FENERBAHCELIYIM En Büyük TÜRKİYE

Canım benim :KK48::KK48::KK48::KK48:Rabişim özledim seni,çok uzun zaman oldu değilmi:78::78::78:inanmayacaksın ispiklemeni bile özledim :KK4::KK4::KK4:Bir ara eski dostlarda bulusup hasret giderelim:KK19::KK19:
Neyse konu dışına çıkmamak için ne diyoruz en büyük FENERBAHÇE:KK16::KK16:Bu arada fenerli olmana şaşırmadım ,özel insanların takımıda özel ve asildir :nazar::nazar:

Bugün günlerden "FENERBAHÇE" 19/07/2014 :) ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥ :-D

"Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene..."

Canım benim :KK48::KK48::KK48::KK48:Rabişim özledim seni,çok uzun zaman oldu değilmi:78::78::78:inanmayacaksın ispiklemeni bile özledim :KK4::KK4::KK4:Bir ara eski dostlarda bulusup hasret giderelim:KK19::KK19:
Neyse konu dışına çıkmamak için ne diyoruz en büyük FENERBAHÇE:KK16::KK16:Bu arada fenerli olmana şaşırmadım ,özel insanların takımıda özel ve asildir :nazar::nazar:

bende seni özledim canim benimmmm :KK19::KK19: artik ugramiyorsun topige :26:
ama ben ispiklerime hala devam :KK1::KK1:

FENERBAHCEM benim En Büyük TÜRKİYE konu disina cikiyoruz FENERBAHCEYIDE alet ediyoruz :KK60:

bende seni özledim canim benimmmm :KK19::KK19: artik ugramiyorsun topige :26:
ama ben ispiklerime hala devam :KK1::KK1:

FENERBAHCEM benim En Büyük TÜRKİYE konu disina cikiyoruz FENERBAHCEYIDE alet ediyoruz :KK60:

Canım tatil sezonu ve bende tatildeyim dolayisiyla pc den girme sansim olmuyor ,ceptende girmeyi sevmiyorum.yeni sezonda acilisi yapariz:KK19::KK19:
Saate bak:KK74::KK74::KK74:

X