19 yaşında akciğer kanseri ve şimdi timus kanseri

perili_kosk

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2023
9
-13
Arkadaşlar belki bir çoğunuz bana denk gelmiştir. Ben 19 yaşında üniversite’de akciğer kanserine yakalanan kızım. Tümörüm 5cmdi. Ameliyat oldum ve akciğerim alındı. Bugün kanımda kanser hücresi gördüler. İnternetten biraz araştırdım sonra doktorumu aradım ve vücudum da başka bir kanserin daha olduğunu gördüler. Timus kanseri
Bir aydır böğrüm ağrıyordu bu iman tahtası dedikleri yer . Ameliyattandır geçer dedim ama meğerse iman tahtasının altında 5 cm daha tümör varmış. Şimdi onuda alırlarsa bağışıklık sistemimi almakla aynıymış. Acaba çocuğum olmaz mı ya ? Aranızdan hiç timusunu aldıran oldu mu ? Duydunuz mu ? Yada kanserden dolayı çocuğu olan ? Ona göre Amelyat derlerse reddedicem

Çok geçmiş olsun. Kanserin turunun etkisi elbette vardır ama arkadaşım göğüs kanseri tedavisi gördü göğüs alındı vs bi duyduk hamile. Kendi korkmustu baya ama şimdi oğlu 4 yaşında. Rabbim gonlunuE göre versin sifa versin

Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin ama bu düşünceden vazgeçseniz iyi olur. Nedemek cocugum olmayacaksa amelıyattı reddedıcem .
Sizin saglıgınızdan önemlimi
Embıryo dondurma vs var bırsuru yolu vardır
Nasıl tedavıyı reddedeceksınız

Ben sizi instagramda takip ediyordum ama kaybettim. Durumunuzu merak ettiğim zaman bu başlığa denk gelmek 🫣 çok çok geçmiş olsun kuzum. Tedaviyi reddetmeyin, öncelik sizsiniz. Arkadaşların dediği gibi dondurma işlemleri yapıyorlar.

Arkadaşlar belki bir çoğunuz bana denk gelmiştir. Ben 19 yaşında üniversite’de akciğer kanserine yakalanan kızım. Tümörüm 5cmdi. Ameliyat oldum ve akciğerim alındı. Bugün kanımda kanser hücresi gördüler. İnternetten biraz araştırdım sonra doktorumu aradım ve vücudum da başka bir kanserin daha olduğunu gördüler. Timus kanseri
Bir aydır böğrüm ağrıyordu bu iman tahtası dedikleri yer . Ameliyattandır geçer dedim ama meğerse iman tahtasının altında 5 cm daha tümör varmış. Şimdi onuda alırlarsa bağışıklık sistemimi almakla aynıymış. Acaba çocuğum olmaz mı ya ? Aranızdan hiç timusunu aldıran oldu mu ? Duydunuz mu ? Yada kanserden dolayı çocuğu olan ? Ona göre Amelyat derlerse reddedicem
Canim benim olayın başından beri seni takip ediyorum.Benimde hipofiz beziyle ve kanla alakalı başka problemlerim var ama hiç birinde çocuğu hesap etmedim.Herkesin çocuğu olacak diye bişey yok ki.Ben çocuklara çok fazla zafi olan bı insan olduğum halde bunu düşünmedim.Once benim sağlığım.Kesinlikle sağlığın için ne gerekiyorsa ona yap.Hatta sosyal medyada 4 aylık evli iken kansere yakalanan bı kız daha vardı kolon ca idi sonra yayıldı dedi.Oda başta çocuğum olmayacak diye çok üzülüyordum ama şuan tek istediğim sağlığım dedi.Buna hiç takılma.Saglikli olupta evlat sahibi olamayanlar evlat ediniyor belki sende böyle bir hayra vesile olursun

X