2,5 litre su

Ben onu bile içmemişim ya 🙄
Sen de en çok ihtiyacı olanlardansin o zaman.
Acil şimdi git bir bardakla başla.
Bakalim aksama kadar içmeyenler ne kadar icebilecek.
Şu an 2. Bardağımi zorla içiyorum.

Su içme alışkanlığı olmayanlar için güzel bir topic olmuş
Su içelim güzelleşelim :KK68:
Elimizin altındaki madenin kıymetini bilmiyoruz.
Ama burda bilmek isteyenler toplanıyor.
Su ne kadar kolay söyleniyor.
Ama hayatımızda ne kadar büyük önem taşıyor.
Neden böyle bir konu göz ardı edilsin öyle değil mi ?

Kızlar sabah kalkınca ve akşam yatmadan 1 bardak su içebilirsiniz ve çok su içemeyenler su bardağı değilde çay bardağı ile başlayabilir bazılarında mide bulantısı yapıyormuş çünkü yavaş yavaş alıştıra alıştıra başarabilirsiniz.

Şu an gün içindeki 2. Bardağı içiyorum ama yavaş yavaş.
Bitirmek o kadar zor geliyor ki.
Ama alışmak gerekiyor.
Ben yaparsam sen de yaparsın.
Ben gün icinde 1 litre bile içemiyorum diye bu konuyu açtım.
Tamam canım ben de bugün ki hedefim 2 litre tutayım

Topiğiniz hayırlı olsun. Ben de 6. takım zayıflama grubundayım. suyu günde 1 bardak zar zor içen ben, grup sayesinde şimdi 3 litreyi buluyorum. ve inanın her anlamda faydası var. cildime iyi geldi gerçekten. sivilceyede. metabolizmama da. suyumu hep önümde tutuyorum limon vs ile de tatlanıdırnca daha çok içilebiliyor kızlar.

Şuraya ilişeyim.hamile oldugum için en az 2.5 litre içmeye calışıyorum.yazıyı yazarken 1 bardak içtim 😀

Kizlar benim suyla sorunum yok zaten cok susuyorum, iciyorum ve seviyorum da icmeyi ama bir sey fark ettim, size de tavsiye edebilirim. Evde önceden büyük bardağa koyuyordum onunla icmek bana zevk veriyordu ama artik baska cozum buldum, pipetli buyuk bardaklar var, agzi kapali, plastigi var cami var, kavanoz seklinde vs. 2-3 çeşit aldim eve. Onlara donusumlu (canim hangisinde icmek isterse) suyu koyup gun icinde yanımda gezdiriyorum, yatarken basucuma aliyorum. Kac kere doldurup ictigim belli degil, yudumlayarak içmek o kadar fark ediyor ki, zaten sorunum yoktu ama resmen miktarı artti, daha zevkli hale geldi. İsyerimde de yine pipetli metal suluk (çocukların kullandigindan) kullanmaya basladim, en az 4 kere dolduruyorum (600luk). Bu kesinlikle işe yarıyor. Bi aliskanlik oldu pat diye elim suluga gidiyor. Fazlaca tavsiye ederim☺️❤️

Merhaba hayırlı olsun topiğin bende su içmeyi unutanlar tayfasındayım. Suluğumu doldurup mutfakta unutuyorum o derece. Aldım yanıma içtim şimdi bakalım yarım saat sonra yine burdayım. Migren içinde iyi gelecek inşallah teşekkürler

X