2,5 litre su

Hic dert etme bak yillarin sarkigi egzersizle ufaldi kaldi... kizim bile dikkat etmis anne o asagiya sarkan sey kaybolmus diyo:KK70:
Isterse 10 sene gecsin, egzersizle hersey mumkun:KK66:
Ya bu çocukların bu masumiyeti beni öldürecek 😂
Ay hadi İnşallah vallahi moralim düzeldi, haliyle yaş ilerliyor böyle sarkık kalır diye aklım cikiyordu valla.

@Niloyatospikk
@Minnosmeliss
Dutt Dutt
@Catlak-kurabiye
@H M
@Mimariye
@Minik Meleklerim
@morportakal
athena athena
@ASSOSyal
@Assos32
Summer-girl Summer-girl
@baby girlL
@Kahve __Kokusu
clara clara
@Hale yada lale
Chocolita Chocolita
@Mintimint
@Pembe Lotus
@morpapatya_
BereliPenguen BereliPenguen
@Ahtapot Anne
N U R N U R

Evet listemiz hazır.

Akşam saat 10 da uyudum .
Biraz önce uyandım.
Hemen listemizi de hazır ettim.
Sabaha tlf nu her açan kendini bulsun.

Şimdi sizden istediğim sabah kalkar kalkmaz ac karnına tartilmaniz
Gün bitince Akşam yatmadan önce bir daha tartilmaniz. Bir bakin bakalım 1 gün içinde kac kilo fazla bir şeyler yiyorsunuz?

Ben dün tartildim kendimi yazayım.

Sabah : 58.3
Akşam: 59.9

Yani 1 buçuk kilo karnımda besin var .
Çok yediğimi o gün kabul ediyorum.
Bu sayı ne kadar düşerse bir gün sonra o kadar daha zayıf uyanmam mümkün olacak.

Hadi herkese başarılar.

Tekrar hatırlatıyorum.
Sabah uyanınca yataktan kalkar kalkmaz tartıliyoruz.
Sonra hemen mutfağa》 1 ya da 2 bardak su içerek güne başlıyoruz.

Kahvaltıda ekmeksiz yapamam diyenler için cay bardağının yarısı kadar ekmek serbest

eğer tam buğday ve kepekli olursa 1 cay bardağına kadar serbest. Sadece Kahvaltıda.
Salatalik ve yeşillik istediğiniz kadar.

Öğle ve akşam bol sulu yemekler ya da çorbalar tercih ediyoruz. 2. Tabak yasak ve küçük tabaklar kullanalım.
Salata sınırsız.
Meyve sınırsız.
Muz yarımdan fazla tüketmeyin
Akşam da en geç sekiz de yemekler yenmiş olsun.
Pilav varsa 3 kasiktan fazla yemek yok.
Karnımız çorbayla suyla ve sulu bir yemekle dolacak. Et, süt, yoğurt, tavuk , balık yemek serbest. Ekmeksiz.

Akşam 8 den sonra hiç bir şey yemek yok.
Sadece su çay ve kahveye izin var.
Kahve yanı diye bir şey artık yok.

Haftanın sonunda 1 kilo verenler bir güne özel kahve yani küçük bir çikolata yiyebilir ve üzerine 10 dakika spor yapabilir.

Gün içinde bol ev işi hareket. Spor dans.

Aramizda Emzirenler için bol marul ve su öneriyorum. En az 3 litre su içenin sütsuz kaldığını görmedim. Emziren kişi maydanoz ve nane tuketmesin sütü azalmamasi için.

Bakın o kadar yoruldum ki bunları yazarken inşallah yoruldum ama değdi diyeceğimiz gün olsun lütfen. Herkes iyiliği kendine yapacak lütfen kendimizi sevelim
Vucudumuzu sevelim.
Iyi bakalım.
Sonuçta bu beden bize emanet hor kullanmadan sağlıklı beslemek bizim görevimiz. Biz ona ne kadar iyi bakarsak o da bizi o kadar gulumsetecek.

Ozguvenli bir ben için
Merhaba yeni gün ❤❤❤
Az önce eczanede tartıldım 73 kilo geldim canum sabah uyanır uyanmaz koca bir bardak limonlu ılık su içtim . Kahvaltıda 1 kase tulaf yedim sütlü hurmalı .

Hic dert etme bak yillarin sarkigi egzersizle ufaldi kaldi... kizim bile dikkat etmis anne o asagiya sarkan sey kaybolmus diyo:KK70:
Isterse 10 sene gecsin, egzersizle hersey mumkun:KK66:
Canim arkadaşım,
Bunun formülünü bana vermen lazim.
Hangi egzersizmiş söyle lütfen, hemen yaparim her gun yaparim yeter ki o sarkık bölge küçülsün 😯☺️

Az önce eczanede tartıldım 73 kilo geldim canum sabah uyanır uyanmaz koca bir bardak limonlu ılık su içtim . Kahvaltıda 1 kase tulaf yedim sütlü hurmalı .
Sen kendin hazirliyordun degil mi yulafi?
Ben ugrasamam tembelim de Kellogsundu galiba, kuru meyveli yulafi cok lezzetliydi (fiyatını bilmemekle birlikte), benim öyle degisik seyler yemeyen kizim, cerez gibi yiyip bitirmisti paketi. Uygunsa ondan alam ben.

Korsenin bi yararini gördüm.
Hepi topu surda 2 gün takmama ragmen 😄
Az once yururken karnımı daha düz tutmaya calistigimi fark ettim, yani hâlâ korse ustumdeymis gibi davranmaya devam ediyor vücut :KK70:

Dışarda bi isim vardi yürüme mesafesinde.
Kızıma verdim skutırı, düştü önüme, o vın vın sürerken, ben ona yetisme istegiyle tempolu tempolu yürüdüm ☺️ iyi aklima gelmis, nerden geldiyse, yoksa ben ve tempo hak getire yani 😄

clara clara
20210517_135436.jpg

Su hareketleri oneririm sarkmanin toparlanmasi icin.
Karindan sikayetciysen.
Ingilizcelerini yazarsan youtoube da vs onune cikar hareketler:KK66:

Ben ugrasamam tembelim de Kellogsundu galiba, kuru meyveli yulafi cok lezzetliydi (fiyatını bilmemekle birlikte), benim öyle degisik seyler yemeyen kizim, cerez gibi yiyip bitirmisti paketi. Uygunsa ondan alam ben.
Bimdeki yulaf ezmesini alıyorum ben canım sütle yada yoğurtla hazırlıyorum içinw ister kuru üzüm hurma badem muz elma fındık fısyık tarçın ne iatersem yada evde ne varsa koyuyorum

Yarım kilosu 9 lira fiyatı da uygun

Ahhh en takıntılı olduğum şey kilomu söylemek buda şahane sadece verdiklerimi yazarım🥰
🤗 saygı en güzel şey.
Bende de tam tersi. İstediğim gibi düşmeyince motivasyonum kırılıyor. Oysa haftanın bitmesini beklesem düşüyor kilo
Sonuc güzel olsunda 🤗
İnşallah canım❤️

Bende bir kaç gün tersi bir durum olucak. şuan tartıldım 64.500 tok karnına ..bir kilo su içtim sofrada davul gibiyim hareket edemiyorum :KK70: akşama aç karnına bildiririm artık 😂
Sen orucsun durumun farklı ama güzel kilo vereceğini düşünüyorum 🤗
Nasıl gidiyor?
Su kac bardak içildi?
Günaydın, hayırlı sabahlar olsun.
Hayatimizin bundan sonraki günleri sağlıklı ve huzurlu olsun, âmîn. 👏🏻💚
🤗
Sanırım birkaç gündür içtiğim yeşil caydan,
60 kilonun altina inmisim.
Belime korse takacağım.

59.6 kilo ile basliyorum.
(İlk) Hedefim 55 kilo olmak. N U R N U R

Birazdan su ve yeşil çay ile güne başlayacağım.
Ekmek yok, yersem mümkün oldugunca az.
Hamur isi, makarna yok. Pilav belki 2 kaşık, nefsimi köreltecek kadar.
Şekeri 21 gün hicbir sekilde tuketmeyecegim (recel ve dondurma dâhil).
En az 30 dakika spor, yürüyüş, dans olacak her gün (her gün olmazsa gün aşırı).

Hayırlı mubarek olsun ♥️ 👏🏻
Azîm varsa sonuc güzeldir. Nasıl gidiyor bugün?
Bende başladım bugün inşallah kahvaltıyı geç yapacağım Günaydın canim 💞
Su kac bardak içildi?
günaydınnnnnnnnn bu sabah tartıldım ramazandan bir gün önce tartılmıştım şimdide tartıldım 2kg gitmiş nasıl mutlu oldum anlatama 1 lt suyumu içtim az şekerli kahvemide içtim kahvaltıda 5 zeytin bir parça peynir domates salatalık 1 dilimde ekmek yedim yürüş yapıcam artık havada geç kararıyor akşam yemeğinden sonra çıkıcam tekrar şuan işteyim
Super 🤗
Grubun tum guzel kadinlarina gunaydin! 🥰

54,7 ile basliyorum ve hedefim 50.

Saglikli ve duzenli beslenerek her gun 10.000 adim atmaya calisacagim.

50'yi gormek icin sabirsizlaniyorum. 🥰
Ben de 54 ü🤭
Gunaydinn hayırlı sabahlar 💞
En son 8 Mayıs'ta tartilmisim, o günden bu güne 2 kilo vermişim.
Bir uygulama indirdim, tartildigim tarihleri kaydediyorum, bu sekilde takip edeceğim.
Şu anki ilk hedefim 6 kilo vermek.
Yaparsın sen ben sana güveniyorum 🤗
En son kilom 62
Hedef 60
Boy detayini eklemeden gecemicem cunku 60 buyuk bir rakam gibi dursada 50 li kilolarda ben inanilmaz zayif oluyorum ve bunu sevmiyorum. Boyum 1.73

60 a indikten sonra onu nasil koruyacagim sorun o..
Saglikli beslenerek. 🤗 arada bir kaçamak yapmaktan zarar gelmez zayiflafiktan sonra. Arada dedigim de haftada bir ya da ayda bir.
Artık daha sağlıklı olacağız 💃
Karnımı toparlar mı diye bi deneyecegim bilmiyorum 😄
Toparlar. Ben de alacağım.
bende tayt alasam mı diyorum
Tayt benim olmazsa olmazım bacaklarım ve kalcam sıkıdir belki hep tayt giydiğimden.
Günaydınnn
Yeni güne merhabaa 😍
Tartıldım
Limonlu büyük bardak suyumla güne başladım.
Kahvaltıya kadar ev işi yapıcam hareket olsun. Bugün yürüyüşe çıkıcam birde 🤗
Süpersin 🥰
Kesinlikle istiyorum, eklersen sevinirim
Kilomuzu boyumuzu yazıyor muyuz peki
Suyu canım istemiyor derken, eşim çok su içer bende derim nasıl bu kadar çok içiyorsun canım istiyor içiyorum der beni de zorlar su içmeye ondan dedim. Şimdi görev edindim 10da yarım litre 12de yarım litre 3te yarım litre 6da yarım litre diye
O şekilde 500mllik bardakta içmeye çalışıyorum
Isteyince insanin basaramayaci hic bir şey yok.
Ben günü 2 bardak suyla kapatırdim bu konuyu açmadan önce simdi 2 ya da 3 litre ile kapatıyorum. Yüzüme güzellik geldi resmen 🥰
Şu anki kilom 69
3 ay sonunda 60ı hedefliyorum inşallah
Su içmediğim için parçalanmıyor bu yağlar zaten biliyorum 🙄
Bir de bol hareket.
Ben 68 dim.
Abur cuburu beyaz ekmegi makarnayi vs keserek porsiyon ufaltarak 65 indim.
Ama 65 den gram oynamiyordu.
Burda egzersizler devreye girdi.
Bol su veya sade maden suyu tavsiye ederim.
Suan 62yim.
Karinca hizinda ilerliyoruz.
Süpersin sen ya bize de yol gösterici ol😘
En güzel kiloyu sen vericen gibime geliyor .

Hadi herkese yarışmada başarılar diliyorum

Ben kendimi tutuyorum 🤭🤭🤭

Az yiyorum ama zayiflayamiyorum.
Su içsem yarıyor.

Hikayeler tozlu raflara kaldırildi.
Oyle bir dünya yok.
Ax yiyorsan hakkini vericez.
Bol hareket yaparak.
Su iciyorsak o Su vücuttan tuvalette atilmayacak
Terle vücuttan atılacak.
Vücut sıkı güzel ve pürüzsüz olsun istiyorsak o teri sevicez. Çünkü o kötü görünen ter aslında o kadar faydalı ki
Bizi güzel vücuda kavuşturacak.

🤗 saygı en güzel şey.

Sonuc güzel olsunda 🤗

Sen orucsun durumun farklı ama güzel kilo vereceğini düşünüyorum 🤗

Nasıl gidiyor?

Su kac bardak içildi?

🤗

Azîm varsa sonuc güzeldir. Nasıl gidiyor bugün?

Su kac bardak içildi?

Super 🤗

Ben de 54 ü🤭

Yaparsın sen ben sana güveniyorum 🤗

Saglikli beslenerek. 🤗 arada bir kaçamak yapmaktan zarar gelmez zayiflafiktan sonra. Arada dedigim de haftada bir ya da ayda bir.
Artık daha sağlıklı olacağız 💃

Toparlar. Ben de alacağım.

Tayt benim olmazsa olmazım bacaklarım ve kalcam sıkıdir belki hep tayt giydiğimden.

Süpersin 🥰

Isteyince insanin basaramayaci hic bir şey yok.
Ben günü 2 bardak suyla kapatırdim bu konuyu açmadan önce simdi 2 ya da 3 litre ile kapatıyorum. Yüzüme güzellik geldi resmen 🥰

Bir de bol hareket.

Süpersin sen ya bize de yol gösterici ol😘

En güzel kiloyu sen vericen gibime geliyor .

Hadi herkese yarışmada başarılar diliyorum

Ben kendimi tutuyorum 🤭🤭🤭
Canım ramazanda 9 kilo vermişim 82 ile başladıydım 73 🤣🤣🤣 bugün o da kaç gündür tıka basa yiyom🤪🤪🤪 hedefim 65 bende tartı yok tekrar söylüyom tartıldıkça yazarım 🤣🤣

X