Bebek Beslenmesi 2,5 yaşında kızım hiçbir şey yemiyor

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
nasıl güzel dedin başına gelmeyen zart zurt atar benim kizim da aynı
19 aylik
ablasi da böyleydi kresten gelince 3 ssaat bi kade çorbanın başında oturduğunu bilirim çorba makarna pilav dışında agzina tek lokma girmezdi 10 yas oldu yine aynı küçükken zorla yedirmemeyi denedigim artik tukendigim zamanlar hiç bir şey yememekten hastalanirdi😐
simdi 2. de aynı nasil deli oluyorum boşa yillarca unutmak icin beklwmmisim diş sikmalarimi
saglikli olmaları tek temennimiz ikinciyle ayni yollardayım 🤫
Benim sukur ilk kizim cok rahatti cnm ama 2. Cok zor yeme konusunda.. bu aralar sukur az azda olsa atlatiyoruz gibi❤️ Insallah kolaylikla severek yedigi gunleri goruruz🥰😍

Merhabalar konu başlığı tam benlik olmuş hemen yazmak istedim benim kızımda 2,5 yaşında ve 2 yaşına girdiğinden beri sanirjm 2 yaş sendromundan o da yememeye başladı sizin dediginiz gibi herşeyi reddediyor hiçbir şey yemeden gün geçiyordu neredeyse ben süt vermiştim bir ara süt iştah keser dediler bıraktım ben birde hala hipp mama veriyorum uyutueken ve araştırdım en azından vitamin aksın diye multivitaminlere başladım mamanın içine koyup veriyorum en azından vitamin aldığı için içim rahat oluyor vitaminlerden sonra biraz daha yemeğe başladı şimdi bir ortam değişikliği olacak belki iyi gelir diyorum birde sizin gibi ağzını sıkıp yediriyordum o zaman daha kötüye gitti bırakınca baskıyı daha iyi oldu o iş çıkmaza sokuyor çünkü inşallah daha iyi olur çocuklarımızın iştahı benim en büyük sorunun birde yumurta yemiyor artık bir gün tiksinmisti sanırım :KK43:

X