2.5 yaşında kızım zeka testi

Canım öncelikle maşaAllah benimde 37 aylık oğlum var aynı şeyleri yapıyor 2,5 yaşından beri . İnsanın kendi çocuğu olunca çok farklı gelebiliyor anlıyroum sizi çünkü bende böyle kapılıyordum her kelimesine sanki sadece benim çocuğuma özgü diye . Çok şükür yaşı itibari olması gereken dönemi yaşıyorlar

Benim kız da tıpkı aynı hatta saydığınız renklerin dışındakileride biliyordu tek fark benim ki anne ben seni sevmiyorum demişti sıpa. Wc olayını 16 aylıkken bitirmiştik şimdi oğlum klozetten korkuyo en çok içime oturan oğlan doğdugunda 2 buçuk olmak üzereydi sürekli çocuga bagırmışım bi gün anne bana kısmaaa diye ağlayınca küçük dünyasın da nasıl korkutugumu farkettim kafam dank etti. Test yaparsanız bana da bilgi verirseniz sevinirim tabi

Son düzenleme:
Teşekkür ederim canım evet öyle gerçekten her yaptıkları çok özel her anne için kıymetli. Şuan mesela çok daha farklı uykuya direnme sorunları yaşıyoruz çok hareketli bir çocuktu zaten bugün ne yapacak neresini vuracak ,nerden düşecek , neresini kanatacak diye düşündüğüm zorlandığım bir dönem yorgunda olsa uyumuyor 3 yaşına çok az kaldı 2, 5 yaşı aratıyor

bak ya anne sevilmez mi ne güzel bizde mart ayının sonlarında seçime 2 gün kala bitirdik çok zorlamadı allahtan.. uyku sorunu yaşıyorum şu aralar.. kolzetten korkuyorsa lazımlıkla devam etseniz içine düşecek korkusu olabiliyor bazen öyle bişey mi ?

bizim İçanadolu da çocugun kasları alışsın diye 40 I çıkınca çiş tutmaya başlarlar kızı tuttuk 8 aylıkken klozette oturup eğlenerek yapıyodu oğlum 11aylık oldu ama işte çocuktan çocuğa değişiyor bende biliyorum küçük olduğunu ama büyüğünden gördüğünü bekliyor insan

Bende iç Anadoluyum canım doğru 40 dan sonra duymadım da erken aylarda tutup yaptır diyen oldu. En doğrusunu çocuk ve annesi bilir ne zaman uygun görürse o zaman tuvalet eğitimini vermiş oluyor zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…