2.aşılama yapacaklarrrr

JEAMOG

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2014
49
2
34
Merhaba arkadaşlar ilk aşılamamı mart ayında yaptım tutmadı ne yazık ki. nisanda 2. düşünüyorum 2.aşılamada şansım daha yüksekmidir yoksa yine aynı derecedemi

Merhaba arkadaşlar ilk aşılamamı mart ayında yaptım tutmadı ne yazık ki. nisanda 2. düşünüyorum 2.aşılamada şansım daha yüksekmidir yoksa yine aynı derecedemi

Mrhb bende 13 Mart'ta aşılamamı yaptırdım bugün öğrendim ki maalesef tutmadı.Cumartesi başlıyorum tekrar ilaç kullanımına 2. Aşılama için. Oranın daha yüksek olduğunu 2. 3. 4. De oranlar daha yükselir dedi bugün Dr um

Mrhb bende 13 Mart'ta aşılamamı yaptırdım bugün öğrendim ki maalesef tutmadı.Cumartesi başlıyorum tekrar ilaç kullanımına 2. Aşılama için. Oranın daha yüksek olduğunu 2. 3. 4. De oranlar daha yükselir dedi bugün Dr um

merbh..aşılama sebebiniz nedr.Erkek İnfertilitesi mi yok kadın mı ??

selamlar
bende ilk aşılamamı nisan ayında yaptıracağım
umarım herkes hayırlı sonuçlar alır

iyim canm..sağol sen naılsn...
aşılama için değerlerimiz henüz yeterli dğeil..bu ay sonunda yapılan testte yeterse aşılama yapaız..olmazsa tüp bebek..

değerleriniz nasıl şimdi..ve bilgin varsa ne kadr olması gerekiyor..

canım inşallah herşey oluml olur senin içinde
bizim sayı 10-12 milyon arasında canım
morfoloji varikosel ameliyatından sora düzeldi % 15 şuan
ileri harekette normal seviyede
yalnız eşim varikosel ameliyatından snra sayıda çok düşüş yaşadı yarı yarıyadan bile fazla
bize 10 milyon aşılama için yeterli dedi doktorumuz canım
sizin kaç sayı ki yeterli değil

amin inşallah canım
sizin sayı ve morfoloji sorun sanırım
bizdede morfoloji sorunluydu ameliyat oldu eşim şimdi morfoloji düzeldi ama sayı azaldı malesef

Evet cnm öyle. Eşimde varikoselden ameliyat oldu sayı yükseldi sadece

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

5 ay oldu canım 3. ayın sonunda 12 milyona düştü 20 gün sora yine yapıldı test ve bu kezde 10 milyona düştü

Eşimin ilk 2 milyon çıkıyordu. Ameliyattan 3 ay sonra aynıydı çok üzülmüştüm. 6 ay sonra 12 milyon 9. Ayda aşılama yaptırırken yapılan tahlilde 24 e yükselmişti. Bitkisel karışımlar ve ameliyata bağlıyorum bu sonucu cnm.

Mrhb bende 13 Mart'ta aşılamamı yaptırdım bugün öğrendim ki maalesef tutmadı.Cumartesi başlıyorum tekrar ilaç kullanımına 2. Aşılama için. Oranın daha yüksek olduğunu 2. 3. 4. De oranlar daha yükselir dedi bugün Dr um[/QU
inşallah bebişin gelir ben nisan 17 de dr gidicem aradan 1 ay geçmiş olucak aşılama için birinciyi 5martta yaptırmıştım. umarım 2.de yüzümüz güler

kızlar benim eşimde valikoselden ameliyat oldu 1 yıl önce hareketlilik biraz düşüktü ameliyattan sonra yükseldi.hem kadın doğum uzmanı hemde üroloji uzmanı spermler kolestrol gibidir bi ay yüksek 1 ay düşük çıkabilir demişti. Ayrıca bizde şuan hiç bir sorun yok ikimizde de ama 1.aşılamada olmadı :KK50::KK50:
şimdi ümidim 2.aşılama 1 ay aradan sonra tekrar yaptırıcaz kısmetse

Eşimin ilk 2 milyon çıkıyordu. Ameliyattan 3 ay sonra aynıydı çok üzülmüştüm. 6 ay sonra 12 milyon 9. Ayda aşılama yaptırırken yapılan tahlilde 24 e yükselmişti. Bitkisel karışımlar ve ameliyata bağlıyorum bu sonucu cnm.

hımm çok iyi yükselmiş canım
bizimde düşüyor işte nedense doktor bile hayret etti
bizde ilaçlar bitkiseller kullandın çok iyi bakmaya çalıştım ama işte neyse o oluyor sonuçta
şimdide proxed plas kullanıyoruz etkili olacağını düşündü doktorumuz
aynı zamanda aşılama için gün sayıyoruz

kızlar benim eşimde valikoselden ameliyat oldu 1 yıl önce hareketlilik biraz düşüktü ameliyattan sonra yükseldi.hem kadın doğum uzmanı hemde üroloji uzmanı spermler kolestrol gibidir bi ay yüksek 1 ay düşük çıkabilir demişti. Ayrıca bizde şuan hiç bir sorun yok ikimizde de ama 1.aşılamada olmadı :KK50::KK50:
şimdi ümidim 2.aşılama 1 ay aradan sonra tekrar yaptırıcaz kısmetse

canım evet düşüş filan normalmiş ama bizimki çok ciddi düştüğü için birz üzülüyoruz işte
birde 20 gün aryla 2-3 milyon düşmez dedi doktorumuz ufak oynamaar olur dedi
yükseliş normaldir de düşüş anormaldir dedi
bizde nisanda nasipse ilk aşılamamızı yaptırcaz

X