2.aşılama yapacaklarrrr

hımm çok iyi yükselmiş canım
bizimde düşüyor işte nedense doktor bile hayret etti
bizde ilaçlar bitkiseller kullandın çok iyi bakmaya çalıştım ama işte neyse o oluyor sonuçta
şimdide proxed plas kullanıyoruz etkili olacağını düşündü doktorumuz
aynı zamanda aşılama için gün sayıyoruz

Proxedı hep kullandık biz çok iyi geldi bence. Keçinoynuzu pekmezine bi karışım verdi benim Drum oda etkil oldu. Rabbim herkese yardım etsin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar aşılama dediğiniz nedir, tüp bebek değil dimi??
birde herhangi bir ücret ödeniyor mu aşılama da:KK31:

Proxedı hep kullandık biz çok iyi geldi bence. Keçinoynuzu pekmezine bi karışım verdi benim Drum oda etkil oldu. Rabbim herkese yardım etsin

o karışımı bilmiyorum ama sade pekmez iyi gelir demişti bize sence iyi gelmezmiki

Son düzenleme:
kızlar aşılama dediğiniz nedir, tüp bebek değil dimi??
birde herhangi bir ücret ödeniyor mu aşılama da:KK31:

canım aşılama tüp değil
aşılamada doktor iğne veya ilaçla yumurtaları büyütüp çoğaltıyor ve çatlama iğnesi vuruyor
sonra eşinden alınan sperm örneğini yıkayıp sana enjekte ediyor vajinadan
özelde ücretli tabii
ama devlet hastanelernde rapor alırsan sadece ilacın belli kısmını ödüyorsun
ama rapor almanında şartları var

o karışımı bilmiyorum ama sade pekmez iyi gelir demişti bize sence iyi gelmezmiki

Keçiboynuzunun herşeyi iyi geliyor cnm gerçekten. Kaynatıpta içirmiştim kürünü. Yarım kilo pekmeze 50 gr zencefil 50 gr zerdeçal arı sütü karışımı demişti benim kadın doğum Drum hemen yapmıştım aşılamaya kadar sabah akşam yemişti. Bide morfoloji bozukluğuna e vitamini bulunan yiyecek tüketmek iyi geliyormuş.

Keçiboynuzunun herşeyi iyi geliyor cnm gerçekten. Kaynatıpta içirmiştim kürünü. Yarım kilo pekmeze 50 gr zencefil 50 gr zerdeçal arı sütü karışımı demişti benim kadın doğum Drum hemen yapmıştım aşılamaya kadar sabah akşam yemişti. Bide morfoloji bozukluğuna e vitamini bulunan yiyecek tüketmek iyi geliyormuş.

hımm buda iyiymiş eşime bende yapayım bari canım ya
e vitamini içeren yiyecekleri doktorumuzda söylemişti canım baktım netten filan ve yedi eşim o düzeldi şükür
bu karışım iyiymiş ama ya

hımm buda iyiymiş eşime bende yapayım bari canım ya
e vitamini içeren yiyecekleri doktorumuzda söylemişti canım baktım netten filan ve yedi eşim o düzeldi şükür
bu karışım iyiymiş ama ya

E vitaminini yeni öğrendim bende. Bazı çerezlerde kivide bulunuyormuş cnm doğal. Sen neler kullandın

E vitaminini yeni öğrendim bende. Bazı çerezlerde kivide bulunuyormuş cnm doğal. Sen neler kullandın

canım ceviz fındık ve badem dedi doktorumuz
pirinç az yesin dedi bulgur ve nohut tüketmeliymiş
birde her gün 1 tane muz demişti

canım ceviz fındık ve badem dedi doktorumuz
pirinç az yesin dedi bulgur ve nohut tüketmeliymiş
birde her gün 1 tane muz demişti

Anladım cnm tüketiyor bunları inş faydası olur

canım aşılama tüp değil
aşılamada doktor iğne veya ilaçla yumurtaları büyütüp çoğaltıyor ve çatlama iğnesi vuruyor
özelde ücretli tabii

anladım sağol canım açıklaman için..:KK16: inşallah tez zamanda hayırlısıyla bebeklerinize kavuşursunuz..:emir_bebek:

23ocak 2014 te asılama oldum tutmadı malesef üzgünümm :KK5::KK5:
2.aşılama için kendimi maddi & manevi hazır hissetmiyorum :KK14::KK14:

Rabbim bizlerede anne olmayı nasip eder inşallah kızlarrrr :emir_bebek::emir_bebek:

Mrhb bende 13 Mart'ta aşılamamı yaptırdım bugün öğrendim ki maalesef tutmadı.Cumartesi başlıyorum tekrar ilaç kullanımına 2. Aşılama için. Oranın daha yüksek olduğunu 2. 3. 4. De oranlar daha yükselir dedi bugün Dr um[/QU
inşallah bebişin gelir ben nisan 17 de dr gidicem aradan 1 ay geçmiş olucak aşılama için birinciyi 5martta yaptırmıştım. umarım 2.de yüzümüz güler

İnş cnm. Rabbim verir inş isteyen herkese

Rabbim bizlerede anne olmayı nasip eder inşallah kızlarrrr :emir_bebek::emir_bebek:

Allah bu mübarek günde inşallah dualarınızı kabul eder canım, üzülme..:KK16:
birşey sormak istiyorum canm maddi derken ne kadar tutuyor ortalama aşılama??

merhabalar, allah herkese yardım etsin çocuk isteyenlere nasip etsin inşallah amin..

ben 2,5 yıllık evliyim eşimde sperm düşüklüğü var -3.000-milyon bu yıl aşılama yaptırmayı düşünüyoruz.

rahim filmi falan çekilecekmiş çok korkuyorum ne kadar acıyor hangi işlemler yapılıyor

özel hastahaneler mi daha iyi ilgilenir iyi olur devlette aynısını yapar mı

yardımcı olur musunuz bildiklerinizi yazar mısınız

çok teşekkürler..

canım aşılama tüp değil
özelde ücretli tabii

merhaba kızlar. ben de aşılamanın özeldeki ve devletteki maliyetini sorucaktım. şimdiden teşekkürler.

X