2. Ayda ucakla yolculuk yapanlar?

Jiyan231234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2018
28
16
26
Merhaba. 2 aylık hamileyim ucakla yolculuk yapmayı düşünüyorum. 45 dkkalik bir mesafe sadece. 1 hafta once doktoruma sordum seyehat edebilirmiyim diye. Evet dedi Ama ucakla olacağını soylemedim. Siz olsanız 2. Ayda ucakla yolculuk yaparmiydiniz. Yada yapaniniz var mi ? Pinpirikli degilimdir kendimi korkutmam ay nolcak ay bisey olursa diye falan. Ama dikkat ederim onun icin sizede sormak istiyorum yardimci olursaniz minnettar olurum teşekkürker

Benim bildiğim kadarıyla 14 haftadan sonra 36.haftaya kadar uçmakta bir sakınca yok canım. Allah hayırlı hamilelik ve doğumun olmasını nasip etsin inşallah.

Canım bende 12 haftalıkken izin alabilmiştim ama tabi benimki uçakla 12 saat süren bi yolculuktu. Bence doktora sor 2 ay erken olabilir

Merhaba. 2 aylık hamileyim ucakla yolculuk yapmayı düşünüyorum. 45 dkkalik bir mesafe sadece. 1 hafta once doktoruma sordum seyehat edebilirmiyim diye. Evet dedi Ama ucakla olacağını soylemedim. Siz olsanız 2. Ayda ucakla yolculuk yaparmiydiniz. Yada yapaniniz var mi ? Pinpirikli degilimdir kendimi korkutmam ay nolcak ay bisey olursa diye falan. Ama dikkat ederim onun icin sizede sormak istiyorum yardimci olursaniz minnettar olurum teşekkürker
Tüp bebek olmasına rağmen 10.haftada uçakla seyahate çıktım doktorumda sorun olmaz dedi. 27. Haftadan sonra seyahat için rapor istiyor hava yolu şirketleri seyahat etmesinde sakıncası yoktur diye

5 aylıkken uçakla Türkiyeye geldik 2.45 saat süren bir yolculuktu ...doktoruma sormuştum birşey olmaz dedi ... 5 hafta kaldık dönüşte uçak şirketi havaalanındaki doktora kontrol ettirip öyle aldılar uçağa...şükür birşeyde olmadı

Bende 18. haftada 1 saatlik bir yolculuk yaptım. Uçağın problem olacağını hiç sanmıyorum ama doktorunuza telefon açıp sorun tabi.

Ben 1. ayımda yolculuk yapmıştım, hamile olduğumu bilmiyordum henüz.
Kötü bisey olmadi ama dimi
Tüp bebek olmasına rağmen 10.haftada uçakla seyahate çıktım doktorumda sorun olmaz dedi. 27. Haftadan sonra seyahat için rapor istiyor hava yolu şirketleri seyahat etmesinde sakıncası yoktur diye
Bende tekrar sordum doktora sakinca yoktur dedi. Sevindim ve rahatladim

Bende 5 haftalık gebeyken daha gecen hafta 2 saatlik ucak yolcuğu yaptim hatta ucmadan once epey bakindim boylr konulara bir sıkıntı olmadi gidip döndüm cok şükür

Bende 5 haftalık gebeyken daha gecen hafta 2 saatlik ucak yolcuğu yaptim hatta ucmadan once epey bakindim boylr konulara bir sıkıntı olmadi gidip döndüm cok şükür
Demekki riskli olanlara dr onermiyomus. Ama yinede guvenlik icin o gectigimiz cihazlara dikkat etmek gerek.

Benimde tüp bebek bana mecbur degilsen yapma demişti, ama benim ayda bi kaç defa binmem gerekiyor ondan da olabilir

Kötü bisey olmadi ama dimi

Yok, yok çok şükür olmadı. Hatta o ilk ay; deveye bindim, duvarlardan atladım, barfiks çektim, 15-20 kg arası bir bavulu taşıdım 2 kat merdivenden, hopladım zıpladım bana rağmen bir şey olmadı bebişe. Bilmiyordum hamileliğimi. 39. haftaya geldim. Dua edin bana :)

Bende tekrar sordum doktora sakinca yoktur dedi. Sevindim ve rahatladim

Evet en iyisi doktor A sormak canım daha çok yeni olduğu için. Ben den en başından beri seyahat ediyorum ama otobüsle onu bile soruyorum doktor A gidebilir miyim diye.

11-12 haftalıkken 2,45 saatlik uçak yolculuğu yaptım, bir hafta sonra da döndüm ki, 6 haftadan progestan alıyordum, lekelenmeli hamileliğim vardı. Sıkıntı olmadı.

Evet en iyisi doktor A sormak canım daha çok yeni olduğu için. Ben den en başından beri seyahat ediyorum ama otobüsle onu bile soruyorum doktor A gidebilir miyim diye.
Senin kac aylik canim. Otobüs de o kadar guvenilir degil insan sarsiliyor bide hareketsiz kaliyor iyi degil yani. Bide beni araba tutuyor ustune hamilelik bide otobus cekemem ben canim. Herkes farkli demek. Kim nasil rahat ediyosa oyle yolculuk yapiyor. Tabi dedigin gibi her zaman dryada sormak lazim

Bende yaklasik 8 9 haftalik hamileyken 16 saat arabayla yolculuk yapmistim benim dısımda herkes panikti bisey olur diye ama olmadi cok sukur. Daha sonra dönüşü de ucak yolculugu yaptim oda 1 saat 20 dakika rotarla inememe gibi durumlarla 2 saati buldu yolculugum yine cok şükür bi sakincasi olmadi. Rabbim simdiden hayırlı doğumlar nasip etsin .

Bende yaklasik 8 9 haftalik hamileyken 16 saat arabayla yolculuk yapmistim benim dısımda herkes panikti bisey olur diye ama olmadi cok sukur. Daha sonra dönüşü de ucak yolculugu yaptim oda 1 saat 20 dakika rotarla inememe gibi durumlarla 2 saati buldu yolculugum yine cok şükür bi sakincasi olmadi. Rabbim simdiden hayırlı doğumlar nasip etsin .
Cok sagolun insallah. Rabbim herkese hayirli dogum nasip etsin

X