2 aylık evliyim eşim biraz tövbe gay gibi tuhaf yardım pls

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üzgünüm ama evet şüphelerinizde haklısınız.Ayrıc a eşinizi de psikolojik olarak pek sağlıklı bulmadım evcilik oynama vs diyince. Ben olsam açıkça konuşurdum üzgünüm bu şekilde bi evliliği de yürüyemezdim.

Hanımlar merhaba, ben aslında yeni gelin sayılırım 2 aylık evliyim
evliliğimin ilk ayında bi problem yoktu fakat son bir aydır eşimi tanıyamıyorum.
Biraz tuhaf davranıyor bir değil iki değil yani ben mi çok abartıyorum yoksa anlam veremiyorum,
mesela bir gün mutfak lavabomuz tıkandı usta çağırdık ve usta geldi lavaboya bakmaya
başladı lavaboyu tamir etmeye, bende içerdeyim o sırada eşimde ustanın başında bi bakayım dedim nasıl gidiyo
bişi farkettimki gelen usta malzeme falan almak için eğiliyo vs. eşim gözlerini hiç ayırmadan ustayı izliyor ,
dedim yok ya kafayı yeme heyyo olmaz öyle şey falan neyse bi gün film izliyoruz filmin son sahnesinde başrol kız başroldeki çocuğa (çocuğun adı john) john! john! john! diye bağırıyo ve koşarak birbirine sarılıyolar falan neyse film bitti yattık gece eşim rüyasında john john john diye sayıklamaya başlamazmı napıcağımı şaşırdım herif benim ismimi bir kere cümle içinde arka arkaya kullanmışlığı yok daha önce elin john'unu üçledi,
noldu dedim, kabus kabus dedi neyse dedim heyyo sakin ol yoktur öyle bişi diyorum kendi kendime
başka bigün yabancı dizi izliyoruz beraber aa diyorum kızın yüzü çok güzelmiş,
yok diyo çoçuğunda kendine has spesifik bi karizması bi vücudu falan var diyo hey yarabbim neyse diyorum
bazen diğer odaya geçip bilgisayarda oyun falan oynuyor yine oyun oynarken seslendim ona duymadı gittim kapıyı açtım uyuya kalmış baktım ekrana bir chat sitesinden biriyle konuşuyor
konuştuklarına baktım naber nasılsın öyle aykırı bişey yok, konuştuğu kişinin profiline girdim profilinde erkek yazıyor
konuştuğu kişinin nicki T Cetveli , eşimin profiline girdim onun nickide Tava Sapı
bi anlam veremedim ama bardağı taşıran son damla şu oldu
o işi gereği bir hafta gece bir hafta sabah çalışıyo , ben hep sabahları çalışıyorum yine onun gündüz evde olduğu hafta ben işe diye çıktım evden eşimde evde uyuyor işe geldim öğle yemeğinden sonra bir karın ağrısı tuttu beni duramıyorum yerimde yıkıcam binayı o derece şirketin dokturuna çıktım bana ilaç ve bir gün istirahat verdi eve geldim kapıyı bir açtım ne göreyim eşim ve onun bekar arkadaşlarından biri minderlerden ve yastıklardan biri bi köşeye biride diğer köşeye ev yapmışlar evcilik oynuyolar bir birlerine yemek yapıyolar falan şaşırdım kaldım başımdan aşağı kaynar sular indi. Napabilirim acil yardım edin plsss
Su evcilik olmasaydi inanacaktim konunuza😃😂😃

Mevsim geçişlerinde gündüz sıcak gece serin, yatarken yorgan fazla, pikeyse ince geliyor, cereyanda da kalındıysa vay halinize, bir de şu tüm dünyayı mahveden illet Covid-19 virüsü de var, uzmanlar uyarıyor sonbaharda dikkat edin, griple korona birbirine karışmasın diye.
Buradan kamu spotu yapalım, terli terli su içmeyin, cereyanda kalmayın, bol sebze meyve tüketip bağışıklık sisteminizi destekleyin.
Veeeeee
IMG_0532.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X