2.ci gün embriyosu transferi olan var mı ?

Iron Butterfly

Sağlıcakla gel minik mucizemm🎉
Pro Üye
Anneler Kulübü
14 Şubat 2021
7.897
20.234
Merhaba hanımlar bir çok konu açtım önceleri ama kafamı bu konu çok karıştırıyor bilginiz varsa bilgilerinizi paylaşmalarınızı bekliyorum ...

Ben 20 Aralık'ta
2.ci gün 4 hücreli ve 1.ci kalite embriyo transferi oldum
Bugün 9.cu günüm ve sabah test yaptım tek çizgi çıktı...😢😢😢😢

Test günüm 31 Aralık

Ama bir çok arkadaşım testin çok erken olduğunu kan testti tarihini beklemem gerektiğini söylediler 2.ci gün embriyosu transferi olup pozitif sonuç alan var mı aramızda acaba ????? Bu arada devlette tedavi görüyorum ilk denemem lütfen akıl verin hayırlısı Allah'tan tabi ama içim içimi yiyor .....

Merhaba kuzum ben ilk transferimde tek yumurtam oldugu için 2. Gun 4 hücreli Transfer edilmişti biliyosunki negatif sonuc aldik.
Test icin henüz erken 16. Gunde kan verip ögren zaten regl e tekabul ediyor beklemen lazm.

Merhaba kuzum ben ilk transferimde tek yumurtam oldugu için 2. Gun 4 hücreli Transfer edilmişti biliyosunki negatif sonuc aldik.
Test icin henüz erken 16. Gunde kan verip ögren zaten regl e tekabul ediyor beklemen lazm.
5 gün sonra adet olma günüm 😕 2 gün karın ağrım oldu ama şimdi hiç birşey yok sadece oturup kalkarken belim ağrıyor tutumamasından korkuyorum

Sanırım benden başka kimsenin 2.ci gün embriyo transferi olmamış düşünmeye başladım yanlış tercih mi yaptım hastane konusun da diye 🥺🥺🥺🥺

Sanırım benden başka kimsenin 2.ci gün embriyo transferi olmamış düşünmeye başladım yanlış tercih mi yaptım hastane konusun da diye 🥺🥺🥺🥺
Nasip kismet bu denli stres yapip üzülme ilk tedavin en azindan tecrube edindin oyle dusun.
Anliyorum seni lakin sabret henuz erken

Canım 1 yıl önce banada 2.gün transfer yapıldı bende negatif sonuç aldım yumurta toplandıktan sonra zaten yaralar iyileşmeden transfer edildi yıkılmıştım şimdi tekrar transfer oldum 6 ocakta pazar günü test vericem inşallah tutmuştur bu sefer

Canım 1 yıl önce banada 2.gün transfer yapıldı bende negatif sonuç aldım yumurta toplandıktan sonra zaten yaralar iyileşmeden transfer edildi yıkılmıştım şimdi tekrar transfer oldum 6 ocakta pazar günü test vericem inşallah tutmuştur bu sefer
Sevindim sizin adınıza ben bekledim 1 ay kadar falan histereskopi oldum buna sebep dondurulmuş trasnferş olmuştum 😕 sizinde mi 2.ci gün embriyonuz

Hangi hastaneye gidiyorsunuz ilk defa duyuyorum 2.gün embriyo transferini en az üçüncü gün embriyosu transferi olur. Risk alalım garanti olsn diye düşünürse dr beşe gider

X