2. Cizgi silik olarak varmi yoksa benmi yanılıyorum yardim edin lütfen

zeynep44044

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2013
596
214
Kızlar test yaptım oan doğru dürüst görünmedi ertesi gün baktım çizgi çıkmış sizce yanıltıcı olabilirmi

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    194,5 KB · Görüntüleme: 75

Cade

11.02.2021 38+1 3.190 gr 49 cm hoşgeldin prensesim
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
1.644
7.588
Hayali çizgi var. Tekrarlayın bnce

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 25 gün geçti.

Glcn19

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2020
200
95
33
Kızlar test yaptım oan doğru dürüst görünmedi ertesi gün baktım çizgi çıkmış sizce yanıltıcı olabilirmi
Valla ne desem bilemedim kuruma çizgisi bukadar kalın olmuyor galiba. Ama ertesi gün gözükmesi kuruma çizgisi demek benimde kafam karıştı. Bence yarin sabah ilk idrarla testi tekrarla canim.

Tugce2405

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2020
7
6
29
Merhaba kizlar benimde adetime 4 gun falan var kasik agrim ve bel.agrim cok var 3 gundur test yapiyorum boyle cikiyor son adet tsrihim 18 temmuz ayin 30unda yumurtlama basladi

Eklentiler

• 20200812_144007.jpg
    20200812_144007.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 57

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-04-2021

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 46 gün kaldı.

Sizin bebeğinize sağladığınız bağışıklık korumasının yanında, bebeğiniz de hafif enfeksiyonlara karşı kendi bağışıklık sistemini geliştirmeye başladı. Hamileliğiniz boyunca, bebeğinize solunum ve sindirim sistemiyle ilgili enfeksiyonlara karşı bağışıklık sağladığınız gibi kızamık vb genel viral enfeksiyonlara karşıda antikor koruması sağlamış olursunuz. Eğer bu antikorlar sisteminizde varsa, antikorlar plesanta yardımıyla sizin kan dolaşımınızdan bebeğin kan dolaşımına geçer.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Tugce2405

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2020
7
6
29

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-04-2021

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 46 gün kaldı.

Sizin bebeğinize sağladığınız bağışıklık korumasının yanında, bebeğiniz de hafif enfeksiyonlara karşı kendi bağışıklık sistemini geliştirmeye başladı. Hamileliğiniz boyunca, bebeğinize solunum ve sindirim sistemiyle ilgili enfeksiyonlara karşı bağışıklık sağladığınız gibi kızamık vb genel viral enfeksiyonlara karşıda antikor koruması sağlamış olursunuz. Eğer bu antikorlar sisteminizde varsa, antikorlar plesanta yardımıyla sizin kan dolaşımınızdan bebeğin kan dolaşımına geçer.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Lakimgril

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
176
67
25
Silik çizgi göremedim ama herşey gönlünüzce olsun inşallah 🙏🙏 çakşır kökü suyunu araştırın derim herşey önce allahtan tabi ama onun da çok Yardımı oldu bana Allah’ın mucizesi işte size de nasip etsin tez zamanda
Merhaba arkadaşlar 6 yıllık evliyim 3,5 4 yıldır cocuk sahibi olabilmek için cok uğraştık. Bu sabah ilk idrarla kaset tipi test yaptim testin içini açmadan silik çizgi görür gibi oldum sonra testi açayım dedim ve açtım sanki 2. Cizgi var gibi geldi bana sizlerde görebiliyormusunuz acaba. Buarada çizgi 10 12 dk içerisinde gormeye başladım.Yumurta takibine göre çatlama günü itibarı ile bugün 10.gün Eki Görüntüle 2671421

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 5 gün geçti.

Zeynepfz5

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2020
289
270
26
Merhaba arkadaşlar 6 yıllık evliyim 3,5 4 yıldır cocuk sahibi olabilmek için cok uğraştık. Bu sabah ilk idrarla kaset tipi test yaptim testin içini açmadan silik çizgi görür gibi oldum sonra testi açayım dedim ve açtım sanki 2. Cizgi var gibi geldi bana sizlerde görebiliyormusunuz acaba. Buarada çizgi 10 12 dk içerisinde gormeye başladım.Yumurta takibine göre çatlama günü itibarı ile bugün 10.gün Eki Görüntüle 2671421
Ben gördüm çizgiyi canım umarım hamilesindir