Gebelik / hamilelik testinde 2. Çizgi silik lütfen bakar mısınız

Aminnn inşallah canım benimkinde sen de gördün mü yoksa ben artık kafayı yiyip çizgi mi görmeye başladım
Ben de görüyorum evet ilk gebeliğimde bende de aynı böyle çıkmıştı çizgi akşamına acile gittim beta 19.9 çıktı hamileydim inşallah hamilesndir 🙏🏻 bence var bişiy gibi Rabbim gönlüne göre versn

Bugün gebelik testi kan da 1.20 çıktı reglime 5 gün kaldı yani olumsuz 😔
Niye moralini bozuyordu canım ya daha 5 gün var gecikmeni bekle işte bu yüzden erken test yapamyacaksin biliyorum beklemesi zor bende bekliyorum ama yok diye üzülüyoruz daha koskoca beş gün var belki artış gösterecek üzme kendini lütfen

Adetim 8 gün gecikti. 3. 4. Günden beri sürekli test yapıyorum ama hepsinde 2. Çizgi silik
Artımed kaset test, prodoctor erken gebelik testi, artımed erken gebelik testi, ovula gebelik testi yaptım. Hepsinde 2. Çizgi ilk 5 10 dk içinde silik çıkıyor. Tarih sırasına göre atıyorum. Yorumlar mısınız lütfen?
Merhaba hayırlı olsun bebişiniz
Ben de yaptım benim çizgim çok çok silik çıktı fotoğrafını çekince görülmüyor bile. Acaba Ovulasyonu gördükten kaç gün sonra yaptınız testi bu kadar net çıktı. Teşekkür ederim -benim 10 gün oluyor Ovulasyon piki görüp değerlendireli

Merhaba hayırlı olsun bebişiniz
Ben de yaptım benim çizgim çok çok silik çıktı fotoğrafını çekince görülmüyor bile. Acaba Ovulasyonu gördükten kaç gün sonra yaptınız testi bu kadar net çıktı. Teşekkür ederim -benim 10 gün oluyor Ovulasyon piki görüp değerlendireli
Teşekkür ederim. Ovulasyon testi yapmadım ben hiç. Siz de birkaç gün sonra tekrar deneyin belki biraz daha koyulaşır. Tavsiyem erken gebelik testi yapmayın kaset test daha iyi normal gebelik testi

Teşekkür ederim. Ovulasyon testi yapmadım ben hiç. Siz de birkaç gün sonra tekrar deneyin belki biraz daha koyulaşır. Tavsiyem erken gebelik testi yapmayın kaset test daha iyi normal gebelik testi
Tamamdır bu bilgi için teşekkür ederim çok sağolun adet olacağım zaman olan belirtiler başladı bugün bende kasıklarımda adet olacağım hissi dolanıyor. Bakalım sonucu ne olacak inşallah güzel olur 🌸🌸🌸

Arkadaşlar benimkinede bakabilir misiniz

Eklentiler

• IMG_20230622_182249.jpg
    IMG_20230622_182249.jpg
    123,3 KB · Görüntüleme: 229
IMG_20230625_100208.jpg

Selam kızlar bu sabah yaptım ama ince Pembe çizgi görüyorum görebilen var mı kameradan belli oluyomu bilmiyorum ama ışığa tutunca görünüyo çok ince BAT a 2 gün var

Eki Görüntüle 3265658
Selam kızlar bu sabah yaptım ama ince Pembe çizgi görüyorum görebilen var mı kameradan belli oluyomu bilmiyorum ama ışığa tutunca görünüyo çok ince BAT a 2 gün var
Merhaba yeniden test yaptiniz mı acaba bende erken gebelik yaptim ama sanki çok silik incecik bi çizgi gördüm ayni bunun gibi belli oluyor mi bilmiyorum ama. Bir de bat nedir bu konuda çok bilgisizim🥺

Eklentiler

• 20230626_143005.jpg
    20230626_143005.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 247
Merhaba yeniden test yaptiniz mı acaba bende erken gebelik yaptim ama sanki çok silik incecik bi çizgi gördüm ayni bunun gibi belli oluyor mi bilmiyorum ama. Bir de bat nedir bu konuda çok bilgisizim🥺
Ben göremedim canım ama inşallah vardır yarın sabah ilk idrarla tekrarla derim. BAT ( bidahaki adet tarihi)

Ben de test yaptım silik çizgi çıktı ama bu artımed testleri hep pozitif çıkarıyormuş. Kafam çok karıştı :KK43: sizde de artımed yalancı pozitif alan var mı?

X