2 doktor 2 farklı bilgi ne yapacağım 😔

yasayipgorelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.094
1.084
Merhaba,

Bata göre 5+1 hamileyim

24 Mart Cuma 99
27 Mart Pazartesi 205
29 Mart Çarşamba 242
31 Mart Cuma 385 çıktı.

1.Doktor yavas ilerliyor dedi. Ama Allahtan umut kesilmez dedi,çarşamba tekrar çağırdı. (İlk önce kimyasal veya boş gebelik olabilir demişti bugün artınca böyle söyledi)

2.Doktor diş gebelik gibi görünüyor dedi 😢

Kanama vardı pembe, kırmızı ve kahverengi onun için 10 gün rapor vermişti ilk doktor
Devam et istirahate dedi. Düşük önleyici iğne, oksapar, progestan dex kullanıyorum.

Değerleri böyle düşük olup sağlıkla bebeğini kucağına alan var mı? İnsallah vardır amin 🙏🏻

Merhaba,

Bata göre 5+1 hamileyim

24 Mart Cuma 99
27 Mart Pazartesi 205
29 Mart Çarşamba 242
31 Mart Cuma 385 çıktı.

1.Doktor yavas ilerliyor dedi. Ama Allahtan umut kesilmez dedi,çarşamba tekrar çağırdı. (İlk önce kimyasal veya boş gebelik olabilir demişti bugün artınca böyle söyledi)

2.Doktor diş gebelik gibi görünüyor dedi 😢

Kanama vardı pembe, kırmızı ve kahverengi onun için 10 gün rapor vermişti ilk doktor
Devam et istirahate dedi. Düşük önleyici iğne, oksapar, progestan dex kullanıyorum.

Değerleri böyle düşük olup sağlıkla bebeğini kucağına alan var mı? İnsallah vardır amin 🙏🏻
Kimse yok mu😔

Deyerlerle ilgili bisey diyemem ama bi doktora daha görün bazen iyi doktor da denk gelmiyor biri ilaç yazmıs biri kimyasal demis yanlış ilaç da kullanma

Kızlar doktor kesin diş gebelik dedi bana ilk önce kürtaj dedi istemiyorum dedim. İğneyi öğrendim çünkü sizlerden.
Yarın Ege üniversitesinde yapılacak iğne işlemi 1 ya da 2 gece yatış olacakmış.
O neden yapılıyor.
İğne kabadan yapılıyor diye okudum kalma amacı nedir takviye vb bir şey mi olacak?

Kızlar doktor kesin diş gebelik dedi bana ilk önce kürtaj dedi istemiyorum dedim. İğneyi öğrendim çünkü sizlerden.
O neden yapılıyor.
İğne kabadan yapılıyor diye okudum kalma amacı nedir takviye vb bir şey mi olacak?
Bende bugün yapacam HCG verecem çıkan sonuca göre iğne verecekmiş nasıl yapılır hiç bilmiyorum muaneye oldum görünür de bir şey yok dedi rahim de sıvı görünüyor dedi o da yüzde 90 dış gebelik dedi

O neden yapılıyor.
Canım noldu son durumun ben kan sonucu bekliyorum onagore Metotreksat iğne olacam

X