2. Düzey USG

MelekSultan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2009
66
0
arkadaşlar ben ümraniyede oturuyorum 2 gündür araştırma yapıyodum 2. düzey usg için erdem hastanesini aradım 225tl dediler medicanayı aradım 50tl muayene 129tl ultrason dediler baktım çok pahalı annem şirinevlerde oturuyo orada bi kaç hastaneyi sordurdum nisa hastanesi ssklıya muayene 25tl ultrason 85tl demiş safa hastaneside 100tl demiş ama bugün ümraniyede bi yer öğrendim 75tl benim şaşırdığımı görünce kız burası doktorumuzun muayene yeri o yüzden ek bi ücret almıyoruz vede çok pahalı olmuyo dedi buranın adı RADİSTANBUL GÖRÜNTÜLEME MERKEZİ pazartesi akşamına randevu aldım akşam 8e kadar açıklarmış 7.30da eşimle birlikte gidicez yani iyi araştırıp öyle gidin kızlar boşu boşuna çok para vermeyin ya 300 400 diyenlerde var parayı sokakta bulmuyoruz bu çevrede oturan varsa haberiniz olsun istedim...

arkadaşlar ben ümraniyede oturuyorum 2 gündür araştırma yapıyodum 2. düzey usg için erdem hastanesini aradım 225tl dediler medicanayı aradım 50tl muayene 129tl ultrason dediler baktım çok pahalı annem şirinevlerde oturuyo orada bi kaç hastaneyi sordurdum nisa hastanesi ssklıya muayene 25tl ultrason 85tl demiş safa hastaneside 100tl demiş ama bugün ümraniyede bi yer öğrendim 75tl benim şaşırdığımı görünce kız burası doktorumuzun muayene yeri o yüzden ek bi ücret almıyoruz vede çok pahalı olmuyo dedi buranın adı RADİSTANBUL GÖRÜNTÜLEME MERKEZİ pazartesi akşamına randevu aldım akşam 8e kadar açıklarmış 7.30da eşimle birlikte gidicez yani iyi araştırıp öyle gidin kızlar boşu boşuna çok para vermeyin ya 300 400 diyenlerde var parayı sokakta bulmuyoruz bu çevrede oturan varsa haberiniz olsun istedim...

bılgın varmı bılmıyorum ama her normal kadın dogumcu bu ıkıncı duzey ult.bakamıyo.benım gıttıgım klınıktekı dr.dısarıdan baska bır dr.getırtmıstı mesela. 2.duzey ultrason yanı ayrıntılı ultr. yanı renklı doppler dedıklerı sey.PERINATOLOJI uzmanları tarafından yapılıyo dıye bılıyorum.ben 100 lıra vermıstım sonrasındakı hafta amnıyosentez ıcın devlet hastanesıne gıttım orda tekrar 2.duzey ultr.cektıler ve esımden ssk lıyım 5kurus para vermedım.bende asagı dudulluda oturuyorum, ılk 2.duzey ult.u dr gokhan goynumer e cektırdım.bır hafta sonrakınıde bakırkoy devlet hast.ucretsız olarak perınatolojı uzm.dr.atilla çankaya ya cektırdım. normalde amnıyosentez ucretı dısarda 1.500 lırayı buluyo onu bıle ucret odemeden bakır.dev.hst.yaptırdım.a.s.

be afiyet hastanesinde 77 liraya yaptırdım bakan kadın doğumcu değildi zaten onlar bakmıyorlarmş.onuna ayrı bir uzmanı varmış..

X