2. evliliğimde bitmek üzere

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
afern bigün Allah senide sınarsa kendin kalkarsın . burda bukdr fesat insanlar oldunu bilsem ne yazardım ne üye olurdum bide şu halde size açıllama yapıorum. kınamayın kınadınızı yaşamadan ölmezsiniz
Ne fesatı yahu?
Sanki onlar çocuğunu bırakıp koca peşinde koştu, sanki onlar geçmişiyle ilgili kocasına yalan söyledi.

Kınamıyorum, aynısı bizim de başımızda. Ne kızını görüyor gözü ne kendisini. Siz en azından biraz olsun hatalarınızın farkındasınız bizimki kör olmuş durumda. Bu yaşadığınız aşk değil. Adam hasta ruhlu. Siz de çok sağlıksızsınız. Bizim korunmaya sahip çıkılmaya ihtiyacımız yok şunu bir anlayabilsek. Erkeksiz de yaşayabiliriz. Sapıklardan tacizcilerden kendimizi biz de koruyabiliriz. Size musalallat olan herifi karısına iş yerine söyleyip rezillik çıkarsaydınız keşke, illa bir erkeği karşısına dikip höst dedirtmekle olmaz. Köpek besleyin daha iyi korur sizi. Kızınız için dönmeyin onun yanında olun. İlerde o çocuk sizi asla affetmez bakın. Çok pişman olursunuz.
evt uzaktaydım ama inanın bırakmadım en ufak herşeyyle ilgilendim. hergün her saniye. tek kötü yanı uzakta olmamdı. ve bn asla kötü bi anne olmadım olamamda.

afern bigün Allah senide sınarsa kendin kalkarsın . burda bukdr fesat insanlar oldunu bilsem ne yazardım ne üye olurdum bide şu halde size açıllama yapıorum. kınamayın kınadınızı yaşamadan ölmezsiniz
Bir gün kocam beni kıskanmıyor diye evliliğimi bitirmeye kalkarsam allah beni sınasın zaten, hak etmişimdir 😉

Allah aşkına istanbulda yaşarken iyi bir işi olan, güya parayla oynayan adam ne idüğü belirsiz bir kadın için üstelik kadına güvenmiyorken işi gücü bırakıp hiç bilmediği bir şehirde bakkal dükkanı işletir mi? Çok büyük aşk mı bu şimdi? Normal insan kadını bırakır işine hayatına devam eder. Ben mi yanlış düşünüyorum?
Valla bende öyle düşünüyorum gitti isede bu yüzden gider şimdide pişman postaladı. Yoksa parayla oynayan adam niye şehir değiştirsin? Belli ki dediğim gibi ilişkileri vardı. Ama adamın diğer olaydan haberi yoktu. 🤭 Birde kızını bırakan kadınlar varken böyle uçkurunun peşine düşen adamlarda oluyor ama uzun süreli olmuyor bu örnekte ki gibi:KK53:

Ben bu 2.eşin de normal işinde gücünde devam ederken birdenbire bir kadın için düzen bozacağına ihtimal vermiyorum. Bu adamda da var bişeyler.
bence evliyken 2.eşle görüştü belki 2. Este evliydi
o yüzden şehir iş değiştirdiler yani kaçtılar

o camdan giren ALLAH onu bildiği yapsın
onun camda ne işi var
köşe bası çeşme bası onada umut verildin
aklım almıyor apartmanda oturup camdan giren biri
ve Heman göllerin gücü 2.Eş tamda orda

Bir gün kocam beni kıskanmıyor diye evliliğimi bitirmeye kalkarsam allah beni sınasın zaten, hak etmişimdir 😉
konuyu nerenden anladığını farkettm kıskanmıo die gttmedm daha fazla açıklama yapmıcam neyi nasıl istiosanı öle anlayın

Ablacım bir daha başka bir üyelik ile senaryo üretmeden evvel aç da iki kitap oku hiç değilse, belki daha sağlam olay örgüsü kurarsın . Tam inanacaz derken patlıyor bir yerden. Yaşadıkların gerçekse de daha vahim, bu kadar insanı hep mağdur en mağdur olduğuna inandırabileceğini nasıl düşünürsün bu anlatım ile?

konuyu nerenden anladığını farkettm kıskanmıo die gttmedm daha fazla açıklama yapmıcam neyi nasıl istiosanı öle anlayın
eşim çok iyiydi fakat monotonluğu . oturduğu yerde uyuması . misafirliğe dahi gttğmzde uyuması onca uyarmama ramen doktora gtmemesi umursamazlığı . hiçbir erkekden kıskanmaması. kendimi onun yanında güvende hissetmiodum. öyle böyle 10 yıl geçti ve boşandım.
Söz uçaaar yazı kalıııır dırırım dırırım.

adam gbi derdimi yazdım ilk kez üye oldum şuraya. mübarek günde zevk alıosanız iğnelemekden buyrun Allah bilio beni siz bilmesenizde olurz .buraya ilk kez konu açtm daha hala otobüsteym uykusuz kötü haldeym sırf bir nebze moral olsun die. kalbinz taşlaşmış ne diyim
Yahu hala size teselli olmamızı bekleyip kendinizi yazığa atıyorsunuz. Çocuğunuzu nasıl bıraktınız diyoruz yine kendinizi acındırıp kızımdan ayrıldığım için çok ağladım diyorsunuz. Allah aşkına bir kendinizi bırakın artık çocuğunuza bakın kendinizin agladiginizi değil o çocuğun ağladığını anlatın yanlış yaptım deyin. Dön dese yine dönerim ama o dava açacakmış demeyin. Ben nasıl böyle bir hata yaptım çocuğumun yanında olup def edeceğim bu adamı deyin. Ay şiştim valla. Hayatımda bu kadar kendini acindirip tüm ilgiyi kendine bekleyen bir insan görmedim ben ya.

evt uzaktaydım ama inanın bırakmadım en ufak herşeyyle ilgilendim. hergün her saniye. tek kötü yanı uzakta olmamdı. ve bn asla kötü bi anne olmadım olamamda.
Hayır yanılıyorsunuz, küçükken fiziksel olarak yanında olmanız lazım. İlerde büyüsün 18ini geçsin yetişkin olsun o zaman fiziksel olarak yanında olmasanız da uzaktan eliniz üzerinde olsa da yeter bu kadar sorun olmaz, ama küçükken size dokunması kokunuzu alması lazım. Biz biliyoruz yeğenimin , 7 yaşındaki çocuğun çektiği acıları. Nasıl olsa anneannesi misler gibi bakıyor diye düşünüyor annesi, kafası rahat. Ama o iş öyle değil işte. Ana kuzusu olurlar bu yaşta. Bence hatalarını telafi etmeye odaklanın, kızınızla kendinize bir dünya kurun ve bir süre hayatınıza kimseyi almayın.

O zaman sende tam.yaz ortaya yalan mi gerçek mi bir şey attın

Sana soruyoruz neyse yaz

Bizle dalgamı geçiyorsun
uykusuz ve ii deilim yazabildğm kdr açıkladım anlayan anladı anlamayan kendi çapında hikaye yazdı, kimi destek oldu insanız sonuçta. kimi dalga geçti. ve bnmde bu ilk ve son konu açışım oldu en azından burayı görmş burdaki insanları tanımış oldum

Ay birde hep klasik laflar Allah senide sınar yok büyük konuşma başına gelir. Niye? Allah sana akıl vermiş kullan diye hemde bedava ama sen kullanmamışsın. Aklını kullanan gidip eşini aldatmaz adam uğruna kızını bırakmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X