2. evlilik,aşk,uzaklık,çocuk,aile

sebebimsensin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2020
2
4
36
Merhaba kızlar. Bende boşanmış kadınlardanım. Çok şükür benim ailem benim arkamda durdu, sahip çıktı. 4,5 yıl evli kaldım çok sabrettim düzelir diye düzelmedi. İnanın bazen ölmesi için yalvardım sırf boşanmış değilde eşi ölüp ailesinin yanına geri gelenlerden olmayım diye. Ve en son bana kesin boşanma kararı aldıran istihare namazı oldu, güzel şeyler göstermedi rabbim rüyamda bana.Bu evliliğin sonu iyi değildi. Ben şimdi burda yaşadığım kötü günlerden bahsetmeyeceğim tabi, o günler geçmişte kaldı çok şükür. Baba evine geri döndüm. Sağ olsun akrabalar arkadaşlarım hep yanımda oldular,beni hiç yalnız bırakmadılar. 5 ay falan çalışmadım. Daha sonra 6 aylık geçici bi iş çıktı bana bi kurumda o işte bana çok iyi geldi tabi. Geçici bi işti bitince hepimiz çok üzülmüştük. Neyse ben aradan bir ay bile geçmeden çalışma saati güzel olan sürekli b iş buldum kendime 2 yıldır aynı yerdeyim. bu arada benim boşandığım tam 3. sene bitti. Yani şuanda çocuksuz asgari ücretle çalışan ailesine maddi manevi her konuda destek olan 33 yaşında bir bayanım. Kendimden bahsettikten sonra gelelim konuma
Boşandığım 1 yıl falan olmuştu. Bi arayış içinde falanda değildim aslında makara yapmayı seven yüzü gülen eğlenceli biriyim. Bİ ara şans oyunlarına kafayı takmıştım. Öyle çok büyük paralara oynamıyodum tabi. Ben boşandıktan sonra bütün sosyal medya hesaplarımı kapadım. Hiç birini kullanmadım. Birgün evlilik sitelerinin birine üye oldum erkeklerden maç almak için falan:))) amacım gırgır şamata. Birgün biri yazdı bana 2.sezon açılsın sana güzel maçlar vereyim diye. Bizde o akşam halamın doğum gününe gitmiştik mesajı gördüm hiç bişey yazmadım. Kendi eğlenmeme baktım güzel bi ortam vardı. Sonra sabah baktım profiline falan çocuk yok yazıyo tipi falanda ne biliyim elektrik aldım sanki. Mesaj yazdım dedim her zaman aktif olmuyorum numaranı yazar mısın maçları ordan verirsin. Ben bi erkekten telefon numarası istedim. Tabi yazdı ama gerçekten fotoğraftan böyle çok minnoş zararsız birine benziyodu. Sonra ben aradım hatta pazar günüydü sesini merak ettim. ANAAA sesini bi duydum o kadar kibarki tabi biz maçlardan falan bahsettik. Bu arada sende boşandın sanırım çocuk varmı sende dedim ağzından laf alıcam ya evet var bi tane oğlum dedi ve ben o an çok üzüldüm. Neyse öyle beni hiç rahatsız etmedi hatta maç verdiğimde tutmazsa sana paranı geri göndericem benim yüzümden paran gitmesin falan dedi. Sonra biz her aksam işten geldiğimizde yazışmaya başladık. O kaporta ustasıydı. Onun boşandığı iki yıl olmuştu ve yaşadığı şehirden yaşadıklarını unutsun diye başka bi şehire gelmişti çalışmaya. Biz birbirimize 2 saat uzaklıktaydık. Çokta güzel muhabbet ediyoduk ama onun oğlunun olması benim çocuğumun olmaması aklımda hep bi soru işaretiydi. Neyse biz konuştuktan tam 1 ay sonra geldi yanıma, beraber yemek yedik çay içtik kahve içtik konuştuk ilk görüşmemiz ikimiz içinde biraz utangaç geçti. Zaman geçtikçe daha çok ısındık tabi birbirimize telefon konuşmalarımız çoğaldı bana iş yerime çiçekler hediyeler gelmeye başladı vs vs Yani sevgili olduk hemen hemen ayda 1 kere geliyordu yanıma. Beraber mangal yaptık, sabah kahvaltılarına gittik o kadar güzel seviyeli yaşadıkki herşeyi bide çok kibar biri. Sonra bize günde 3-4 saat görüşmek yetmedi. Gelirim kalırım bir gece falan dedi bende aileme bişey uydurup yanında kaldım. Halada denk geldikçe kalırız. O kadar iyi anlaşıyoruzki ben bi erkeğin bu kadar şefkatli olabileceğini ilk defa onda gördüm. ve inanın boşanmış bi kadın olmama rağmen bana bişey yapmadı. Ona evlenmeden cinselliğe karşıyım dedim anlayışla karşıladı. Tabiki öpüşüp koklaşıyoruz ama ileriye gitmiyoruz. Hatta böyle öpüşürken beni bi anda sevmeye başlar çocuk gibi o kadar hoşuma giderki. Biz internettende tanışşsak çok iyi yol arkadaşı olduk birbirimize. Benim bi kredi kart borcum vardı kendime kumbara yapmıştım 31 aralık 2019 günü bitircem borcu demiştim o aralar görüştüğümüzde bi baktım arabada bi poşet bozuk para bunları sana topladım dedi. ya böyle o kadar içtendiki çok mutlu olmuştum. Doğum günüm olur sürpriz yapar gelir. gelemese bile 1 hafta boyunca hergün değişik hediye gönderir. Sevgililer günü dünya kadınlar günü anne olmamama rağmen anneler günü bunları hiç atlamaz. Ben pazarda gezmeyi çok severim bi bakarım para göndermiş hadi git pazara sitres at der. Daha bir sürü şey ama inanın şuan aklıma gelmiyor. Pandemiden dolayı işyeri kapandı geçen yıl para sıkıntısı çekti. tabi biz birbirimize hep destek olduk. Sonra bana dedi babam çok iyi ustasın diyo oğlum gel dükkan açalım diye bana sordu tamam dedim arkandayım aç. zaten öncedende dükkan işleten biriymiş ama ortak olunca zor oluyormuş. Şuan bana 4,5-5 ssaat uzaklıkta pandemi olmasına ragmen en son 1 ay önce geldi ve biz yine harika birgün ve gece geçirdik. Yalnız nem yalnız uyumaya o kadar alışmışımki şimdiye kadar kaç gece onunla kaldıysam koca gece hiç uyumadım, uyuyamadımm. Şimdi kızlar bu adam benimle deli gibi evlenmek istiyor. Akşam yine bu yaz gelicez diyor istemeye ve bu adam kendi oğlu olmasına rağmen benden bi çocugu olsun çok ama çok istiyor. Şimdi bi yandan beni gerçekten çok seven bi adam var bide bunun bi oğlu var bu arada oğlan annesinde kalıyo annesi evli ama tabş babasınıda görüyor. Oğlan 9 yaşında ya ben çocukları severim benim bi sorunum olmaz ama ben ilk evliliğimdede aileme uzaktım. 2. ye asla uzaga vermem diyorlar. birde ben bu adamı kimseye anlatmadım. interetten falan tanıştık ya ne biliyim garipserler diye. Benim yerimde olsanız napardınız aslında ben 40 yaşına kadar çalışmak prim günlerimi doldurmak ondan sonra evlenmek istiyorum. Bide korku var içimde 2. evllikte kötü olur diye yastık değişir baht değişmez sözü varya. Bide insanlar diyecek hadi birincisi kötüydü ikincisidemi kötü. ama bi yandanda bütün arkadaşlarım evli hepsinin çocuğu var bende anne olmak istiyorum yaşım 33. Geç bile kaldım anne olmaya. Ama ailemide düşünüyorum beni hem çocuklu hemde onlara 5 saat uzakta olan bi yere vermezler. Kızlar benim yerimde olsanız ne yaparsınız lütfen bana yardım edin. Biraz uzun ve karışık oldu belki okuyanlara çok teşekkür ederim.

Evlilik sitesine gırgır şamata diye kayıt oldum diyerek amacınızın üstünü örtmeye çalışmısınız gibi hissettim.
ikinci olarak arkadaşınızın biz handikapı yok herşey iyi diyorsunuz; ee evlenmekte çalışmaya engel değil negatif birşey göremedim. Annenize çıtlatın.
bu arada ailenize internetten tanıştığınızı söylemeyin bence bu detay onlara garip kaçabilir.

Sizin tercihiniz bisey diyemem ama dumduz evlilik sitesinden tanistik deseydiniz ya, bu kadar kasmasaydiniz.

Maç vermek, para dediginize gore iddaa filan oynuyorsunuz. İddaa oynayanlarin paylasim yapabilecegi siteler vs vardir zaten gidip evlilik sitesine sirf erkeklerden maç almak icin üye olmaz Allahn hiçbir kulu...
Maç konusmak için telefon numarasi vermek filan. 😁😁😁😁

Yerinizde olsam evde otururdum.

Bide şuna gülesim geldi sana bir torba bozuk para getirdim senin için topladım demiş ya Tövbe kınamak değil ama sanki dilendim de topladım gibi algıladım 😃

Konu sahibine göre cok romantik ama...
Valla daha neler duycaz bakalım...Herifçioğlu 1 torba bozuk para ile çıkagelmiş

Yaza daha cok var ailenize şimdiden ufak ufak bahsedin, yaza kadar da tekrardan gözlemleyin adami, nasil biri, insanlara davranışları nasil, ailesiyle nasil, ailesi nasil insanlar, cocuguyla iletisimi nasil, eski karısı hayatinin neresinde.. siz bilirsiniz zaten nelere dikkat etmeniz gerektiğini. Uzun zamaniniz var, ideal biri olup olmadığını anlarsiniz simdiden endise etmeyin

Ailenize gelince tebrik etmek gerekir arkanizsa durmus destek olmuslar. Yine destek olacaklardir. ben olsam internetten tanıştım derim ama o site bu site ayrintilara girmezdim, bi suredir tanışıyorum görüşüyorum aklima yatti gibi ama daha cok erken simdilik sadece arkadasca sohbet diyin en azindan yaz olunca bu kim simdi demesinler.

Erkek arkadaşın neden ayrılmış eşinden?
Çocuğu olması çok engel olmaz bence annesiyle kalıyormuş zaten 5 saat uzaklıkta aşırı bir uzaklık değil 40 yaşını niye bekliyorsun evlenincede çalışırsın o kadar yıl napıcan annede olmak istiyormussun zaten

1 torba bozuk para olayında koptum. Kağıt paraya çevirseymiş bari pazarda çantanızda 1 poşet bozuk parayla mı dolaştınız? Genel olarak onaylayamadım öyle bir his oluşmadı. Ayrıca evlilik sitesine maç için üye olunmaz kandırmayın bizi de kendinizi de. Kafa dağıtmaya ya da belki önüme biri çıkar da evlenirim diye düşünüp üye olmuşsunuzdur. Maç soracak başka bir platform yok muydu ana teması evlilik olan siteye üye oldunuz?

X