2 gün geciktim hamile miyim?

Merhabalar adetten 1 gün önce erken gebelik testi yaptım negatif çıktı normalde çok düzenli adet olan biriyim günü gününe olurum bu sefer 2 gün geciktim sizce testi ne zaman yapmalıyım?
Merhaba bugün adetimin 3.gun gecikmesiydi test yaptım ve pozitif çıktı kan testi verdim hamileyim bundan önce kaset test yaptığımda günüm gelmeden önce hep çok zor görünecek kadar silik çıkıyordu erken gebelik testi yaptığımda çıkmıyordu

Merhaba şuan bende de aynı durum olabilir 7 gün gecikmem var gecikmenin 3.gününde kan ve idrar negatif çıktı bugün idrar testi yaptım yine negatif. Hiç adet olacakmışım gibi hissetmiyorum allah biliyor ya içimden bir ses hamilesin ama henüz gözükmüyor diyor. Birkaç gün daha bekleyip kan vereceğim yine. Siz nasıl öğrendiniz böyle bir his var mıydı içinizde?
Arkadaşlar kanda direkt çıkar algısını bırakın bence. Evet kan en doğru sonucu veriyor ama o anki en doğru sonucu veriyor. Ve embriyo döllenme aşamasındayken kanınızda HCG seviyesi artmaz. Rahme yerleştikten sonra artar. Bende pko varmış ve 1 ay adet gecikmesi oldu. O bir ayın son 3 haftası kan testi verdim hepsi negatif çıktı. 3 gün sonra falan sanırım anca pozitife döndü. Yani geç döllenme gebe kaldım. Hamilelik kimisinde pat diye öğrenilebiliyor ama bazı kadınlar bunu kolayca öğrenemiyorlar.

Konu sahibine tavsiyem beklemeniz yönünde. Gecikmenizin 1. Ve 2.haftalarını doldurun.

Bu arada idrar testi benim silik bile çıkmıyor ama ömrü hayatımda hiç gecikme yaşamadım pco olmasına rağmen hep günümde adet olurdum. Belirti olarak kasıklarımda batmalar oluyor sırtım ağrıyor bir de uyku hali var biraz, göğüslerimde epey şiş ama çok geç şişmeye başladı. Yumurtlama takibi yaptırdığım için bu ay yumurtamın geç çatladığını da biliyorum. Benimle aynı şeyleri yaşayanlar var mı acaba? İlk defa umutlu hissediyorum bu kadar
Merhaba şuan bende de aynı durum olabilir 7 gün gecikmem var gecikmenin 3.gününde kan ve idrar negatif çıktı bugün idrar testi yaptım yine negatif. Hiç adet olacakmışım gibi hissetmiyorum allah biliyor ya içimden bir ses hamilesin ama henüz gözükmüyor diyor. Birkaç gün daha bekleyip kan vereceğim yine. Siz nasıl öğrendiniz böyle bir his var mıydı içinizde?

Bu arada idrar testi benim silik bile çıkmıyor ama ömrü hayatımda hiç gecikme yaşamadım pco olmasına rağmen hep günümde adet olurdum. Belirti olarak kasıklarımda batmalar oluyor sırtım ağrıyor bir de uyku hali var biraz, göğüslerimde epey şiş ama çok geç şişmeye başladı. Yumurtlama takibi yaptırdığım için bu ay yumurtamın geç çatladığını da biliyorum. Benimle aynı şeyleri yaşayanlar var mı acaba? İlk defa umutlu hissediyorum bu kadar
Canım hamile misin

Bu arada bu yazıyı yazdıktan 1 ay sonra hamile kaldım son adet tarihim 5kasım 11 haftalık bebeğim var Allah isteyene nasip etsin ♥️

Bende bu yazıyı yazdıktan 1 ay sonra hamile kaldım umarım sizede allah nasip eder

X