2.Gün transferi olanlar!!!

Gunes_smy

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
3
0
Merhaba
Arkadaşlar ilk tüp bebek denemem. 2.gün 4 hücreli tek embriyo transferi oldu beklemedeyim.(dondurulmuşum yok)Transferden bugüne sürekli hafif kasık ağrım oldu şuandada hafif kasık ağrımdan başka hiç birşeyim yok bugün tam 1hft oldu transfer olalı. Benim gibi 2. Gün transferi olanlar varsa yorum yapabilirlermi? Tedavileri başarılı sonuçlanan veya negatif olanlar?

melekseda79

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2017
7
0
42
Merhaba
Arkadaşlar ilk tüp bebek denemem. 2.gün 4 hücreli tek embriyo transferi oldu beklemedeyim.(dondurulmuşum yok)Transferden bugüne sürekli hafif kasık ağrım oldu şuandada hafif kasık ağrımdan başka hiç birşeyim yok bugün tam 1hft oldu transfer olalı. Benim gibi 2. Gün transferi olanlar varsa yorum yapabilirlermi? Tedavileri başarılı sonuçlanan veya negatif olanlar?

Evet benim bugün 12. Gün ve mlsf negatif..

Gunes_smy

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
3
0
İnşallah. Sende ümidini kaybetme imkanın varsa tekrar dene.Benimde bgn 7.gündü ama adet olcakmışım gibi veya adetin ilk günü bi şişkinlik rahatsızlık olur ya kasıklarda öyleyim bugün. Transferden sonra hep hafif hafif batmalar oldu kasıklarımda ama bu tür bi rahatsızlık olmadınhiç.oyzden tedirginim çok fazla

melekseda79

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2017
7
0
42
İnşallah. Sende ümidini kaybetme imkanın varsa tekrar dene.Benimde bgn 7.gündü ama adet olcakmışım gibi veya adetin ilk günü bi şişkinlik rahatsızlık olur ya kasıklarda öyleyim bugün. Transferden sonra hep hafif hafif batmalar oldu kasıklarımda ama bu tür bi rahatsızlık olmadınhiç.oyzden tedirginim çok fazla

Sonucu paylasir misin? Hayirlisi olsun .. O belirtiler tutanlarda da var tutmayanlarda da o yuzden kafaya takma.

melekseda79

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2017
7
0
42
Merhaba
sonuç belli oldu mu?

Zelgc

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2016
169
102
38
Kimse sonucunu yazmamış... nasıl geçti süreciniz. Benimde kasımın 25inde 2. Gün 2 tane embriyo yerleştirildi. Varmi başka 2. Gün embriyosu transferi?

MITESERO

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2011
277
183
39
Merhaba ben varım. Çok şükür tuttu.. pazartesi kalp atışını duymak için gideceğiz inşallah. ALLAH o günleride gösterir inşallah kızlar.

merhaba çok sevindim rabbim bizlerede nasip etsin benimde 2. gün embriyosu transferi yapıldı geçen cuma günü acaba bende senin gibi müjde alabilir miyim? açıkcası pek umudum yok ama kısmet tabi . 2. tüp bebek denemem benim ilki tutmadı 2. de bakalım neler olacak.

_Depply_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2016
5.379
5.224
merhaba çok sevindim rabbim bizlerede nasip etsin benimde 2. gün embriyosu transferi yapıldı geçen cuma günü acaba bende senin gibi müjde alabilir miyim? açıkcası pek umudum yok ama kısmet tabi . 2. tüp bebek denemem benim ilki tutmadı 2. de bakalım neler olacak.
İnşallah bu sefer tutar... O güzel haberi muhakkak bize haber edin. Kaç tane transferi edildi Size?

_Depply_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2016
5.379
5.224
Tattlım benim 2.gün embriyosu 3 hücreli ama 1.kalite imiş 13 tane yumurtadan 5 i sağlıklı çıktı 2 si döllendi 1 tanesi ancak yerleştirildi.
Çok iyi inşallah bu sefer olacaktır Allahın izniyle..sizin sıkıntı neydi neden tUP bebek yaptirdiniz