2.planda olmak

canım ölüm acısı biraz farklı bir duygu olsa gerek. ölmüş birini aşk duygusu ile sevebileceğini zannetmiyorum. tabi ki unutamayacak yada unutması çok uzun zaman alacaktır ama asla kendinle bu durumu kıyaslama canım.

böyle bir durum ile 2.kadın olma ihtimalin yok, merak etme canım.

ya anlamıyosununuz ben bi kalbde tek olmak isterim ölmüş gitmiş tehlike arz etmiyo diyosunuz da onun mezarına gidiyo keşke yaşasaydı tehlike olsaydı böyle olması daha kötü yaşasaydı belki yanımda olmıyacaktı sevgilim

canım senin allah korusun bi arkadaşın ölse mezarını ziyaret etmezmisin allah aşkına?ne kadar vefalı bir arkadaşın var sevineceğine bunu dert ediyorsun.kız ölmüş gitmiş allah rahmet eylesin hemde hazin bir sonla.kolaymı sanıyorsun unutmak..sen olsan unuturmusun..kimse unutmamalıda...hayatında saplantı yapıp kalmadığı senle bir ilişkiye başlamasından belli zaten.neyi sorun yapıyorsun anlamadım açıkçası..sende onunla beraber kızın mezarına gidip bir yasin okuyacağına kalkmış yaşasa iyiydi ölmüş olması daha kötü diyorsun...
insana ölülerden zarar gelmez canım sen dirilere dikkat et yeter.kafana takma böyle şeyleri.sen bunlara takılacağına sevgilinle hayatını yaşamaya bak.olacağı varsa engelleyemezsin zaten ölüsüne takarken yaşanlara kaptırma sevgilini :) herşey olacağına varır.

bir ölüyü mü kendine rakip görüyorsun sonuçta o insan ölmüş onun adını aşktan unutamadı koyma bence belki size tam olarak anlatmadığı şeyler var belki kıza karşı vicdan azabı çekmesini gerektircek bi durum vardır en nihayetinde ölen bir insan var ortada ve ölüm şekli normal değil intihar kim olsa etkiisnden çıkamaz sonuçta ortak paylaşılmışlıklar anılar var.takma bence geçici bir durum bu.

ya anlamıyosununuz ben bi kalbde tek olmak isterim ölmüş gitmiş tehlike arz etmiyo diyosunuz da onun mezarına gidiyo keşke yaşasaydı tehlike olsaydı böyle olması daha kötü yaşasaydı belki yanımda olmıyacaktı sevgilim

İyi ama güzelim ne varki bunda mezarına gidip ziyaret ediyor diye seni sevmediğinimi gösteriyor bence kıskanmak yerine sevgilinize saygı duymalısınız. o yaşasaydı belki sevgilinizin arkadaşı ile devam edecekti. Kusura bakma ama senin bu yaptığın kuru yere kurt düşürmekten başka birşey değil, sevgilinle mutlu olmaya bak.

Güzelim lüften alinma kizma ama bana öyle geliyorki senin acayip derecede kendine karsi bir güvensizligin var...benneyaptımki

Diger konularinada göz attim....sürekli erkek aradasinin senden önce yasadiklarina kafani takiyorsun....senden önce internetteki sohbetlerine...senden önce yasamis oldugu iliskiye vs. vs...

Yani anlayamiyorum....bu devirde hic iliski yasamayan disi sinek ile bile temasda bulunmayan bir istiyorsun galiba..??
Neden?:kahve:

Cünkü kafanda hep acaba öncekileri benden cokmu seviyordu.? Acaba ben onlardan güzelmiyim..gibi bana göre sacma sapan kuruntularla güzel giden iliskini yipratiyorsun!:kahve:

Ayrica o rahmetli kizin mezarina gidip bir fatiha okumasi bir cicek birakmasi seni neden bu kadar kizdiriyorki? O her zaman aci tatli bir hatira olarak onun hatiralarinda olacak...ya buna alis yada cidden ben bir erkegin ilki olmaliyim de ve kendine hic bu zamana kadar bir iliskisi olmayan birini bul....bulabilirsen tabi..:nazar:

Her an o kız mezarından hortlayıp sevgilini kapabilir. Ne olur ne olmaz önlemini al.kötükedihüso

Arkadaşım;

Böyle durup, durup kendini kahretmektense erkek arkadaşını al karşına aklından geçenler olsun, kafana takılanlar olsun hepsini birer birer sor işte bu kadar basit.

Neden hep zor olanı seçip kendi kendimize bilim kurgu yaratmaya çalışıyoruz biz kadınlar hiç anlamış değilim. :eek:lmaz:

ya ben buna inanmıyorum burda konu acılıyor unutamadınız sevgiliniz varmı die sorulur evli bekar sevgilisi olan herkes söylüoo sonra iş kendi tarafımıza gelince y0ok seninledir artık seni seviyor düşünme denir dost acı söyler derler evet seni seviyor o bi gercek kimse sevmedigi yanında mutlu olamadıgı huzursuz oldugu birinin yanında durmaz heleki erkekler ama insan kadın olsun erkek olsun hayatta birkes aşık olurr ve o cekip gitsede yanlıs yapsada unutulmaz cunku ilk asktır ve kalbin en derininde kalır bir sarkıda bir anıda hatıra gelir ve o anlık olur içi burulur insanın cunku buna kızılmalımı evet kızıyoruz cunku o kalbin hakimi olmak istiyoruzz bende öyleyim hepimiz öyleyiz ama ölmüş gitmiş o kızz aklı onda olsa ne olur olmasa ne olur biyerden cıkıp gelemeski neden kendini huzursuz ediyorsun peki biryerlerde oldunu bildigin ama ulasamadın sevdigin varsa o dahada kötü demek istedim bu tarz kuruntulara düşmeyin arkadaslar hepimizn kalbini yakan ve unutamadımız birileri muhakkak varrr

Gülsüm neden kzııyım haklısın o söz konusu olunca güven fln kalmıyor kıskançım geçmişine takıkıyorum okadar takıntılı oldum ki kendimi tanıyamıyorum ben bu değildim

X