2. unıversıte hakkında bakarmısınz

blackeyes06

egeli bayaan:)
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2013
333
54
merhaba arkadaslar ddun konu acmıstımm ben kusura bakmayın yıne rahatsız edıyorum sızı ma ınanın kafam karısıkk ben ıkı yıllık bolum okuyorum bıtırınce sosyolojıne dıkey gecıs ımkanım var fakat ataturk unıv de dusunuyorum ben ama nasıl olack bılmıyorum sınavlar ınternet uzerınden oluyormuss bırde okul oncesı ogretmenlıgı falan ıstıyorum ama olurmu bılmıyorum benı bu konuda aydınlatacak arkadas varmı lutfen yardım sosyolojıyemı gecıyım yoksa ataturk unıv den guzel bır bolummu okuyayım

Ben her zaman başlanan yoldan devam edilmesi gerektiğini düşünüyorum seveceğin mesleği yapman da önemli Tabiki ama 2 senede olsa bir emek harcamışsın bana sorarsan bölümünle alakalı yerden devam et.. Şimdi dgs ile geçip okumaya devam etmen zaman kaybı değil ama başka bölüme geçersen 2 yılını boşa harcamış olursun. Tabiki karar senin eğer ki bölümü hiç sevmiyorum diyorsan 2 seneyi gözardı ederek başka bölümden devam edebilirsin.
Gönlüne göre olur umarım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba arkadaslar ddun konu acmıstımm ben kusura bakmayın yıne rahatsız edıyorum sızı ma ınanın kafam karısıkk ben ıkı yıllık bolum okuyorum bıtırınce sosyolojıne dıkey gecıs ımkanım var fakat ataturk unıv de dusunuyorum ben ama nasıl olack bılmıyorum sınavlar ınternet uzerınden oluyormuss bırde okul oncesı ogretmenlıgı falan ıstıyorum ama olurmu bılmıyorum benı bu konuda aydınlatacak arkadas varmı lutfen yardım sosyolojıyemı gecıyım yoksa ataturk unıv den guzel bır bolummu okuyayım

canım normalde hangi bölümdesin erzurum ataturk unwerstsi dmi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hayır anadolu unıv. sosyal bılımlerdeyım

benim arkadaşım var bende iki yıllık deniz işletme okuyorum o dgs ye grip 4 yıllık yapıp kendini yükselticek bence en iysini yapyor düşün
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sosyoloji cok güzel bi bölüm ama tek basına okunacak bir bölüm degil. Zira mezun olduktan sonra ekmek yiyebilecegin bir kapı degil. İs imkanlarını baz alarak tercih yap canım, üniversite de önemli elbet ama asıl önemli olan bölüm....

dgs ile gecis yapabilecegim bolumler halkla iliskiler sosyoloji sosyal hizmet ve kamu yonetimi canim.dgs osym tarafindan yapilir ve puanin yeterli oldugu taktirde istedigin univi yazabilirsin.sinav takviminede osym nin sayfasindan bakabilirsin.

benim abim ve çoğu arkadaşım atatürk üniversitesinde okuyor ve çok zorlanıyorlar. fakat hepside mühendislik öğrencileri. sizin istediğiniz bölüm için durum nedr bilmiyorum ama atatürk üniversitesinin genel olarak okul şartları ağır, geçme notu falan yüksek iyi düşünün derim hakkınızda hayırlısı olsun :KK34:

Atatürk(aöf) deki bütün sınavlar internet üzerinden olmuyor sadece vizeler internet üzerinden yapılıyor,final sınavı ise belirlenen merkezlerde yapılıyor.Atatürkte okul öncesi ögretmenliği yok.2 yıllı çocuk gelişimi var,anadolu üniv.okul öncesi ögretmenligi kalktı zaten.Eğer hakkınız varsa sosyal hizmetleride düşünün.

X