2.yumurtlama

sevgiiinur

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2023
1.076
481
28
Kızlar dün testim silikleşti çatlamıştı bugün tamamen çatlamış mı diye test yaptım 2. Yumurtlamayı gördüm . Dün geceyi değerlendirdik bugunüdemi değerlendirmem gerekiyor yoksa yarını mı degerlendireyim sperm kalitesi için lütfen yardım edin😌

Eklentiler

• IMG_0898.jpeg
    IMG_0898.jpeg
    108,1 KB · Görüntüleme: 25
Merhabalar benzer bir durumu ben de bu ay yaşadım ama diğeri sanırım yumurtlama değil asıl bugun yaşadığınız yumurtlama benzerini atayım ben de öyle sanmıştım ama ikincisi asıl pik çıktı

Eklentiler

• IMG_20240519_104146.jpg
    IMG_20240519_104146.jpg
    112,3 KB · Görüntüleme: 20
Merhabalar benzer bir durumu ben de bu ay yaşadım ama diğeri sanırım yumurtlama değil asıl bugun yaşadığınız yumurtlama benzerini atayım ben de öyle sanmıştım ama ikincisi asıl pik çıktı
İlki böyle çıkmıştı canım . Aynı koyulukta yada T koyu olduğunda yumurtlama oluyor . Ben innovatanın instagram sayfasında yorumcuyada attım yumurtlama dedi 🙂

Eklentiler

• a5c38b11-3e26-4e3d-8487-1a0998400e80.jpeg
    a5c38b11-3e26-4e3d-8487-1a0998400e80.jpeg
    86,5 KB · Görüntüleme: 18
Siz ne güzel yazmışsınız ya açıklayıcı benimki biri anyada biri Konya’da😀

Kızlar dün testim silikleşti çatlamıştı bugün tamamen çatlamış mı diye test yaptım 2. Yumurtlamayı gördüm . Dün geceyi değerlendirdik bugunüdemi değerlendirmem gerekiyor yoksa yarını mı degerlendireyim sperm kalitesi için lütfen yardım edin😌

Her gün yapmak kaliteyi düşürür.
Gün aşırı yapmak gerekiyor.
Ayrıca bu dönem sperm iyileştirici besinler tüketsin eşiniz.

Hahaha çok teşekkür ederim canım sen yine de mutlaka değerlendir bence de özellikle çatlama gününu 🥹 ben yapmayan geçemedim bu ay valla pik gördükçe 🤣🤣
Dün gece yapmıştık bugün yumurtlamayı gördüm ya zaten sperm 5 gün canlı kalıyor . Kendi kendime dedim yarın gün aşırı direk çatlamanın zamanında yapsak olur mu acaba

Kızlar bende bu ay iki defa yumurtlama gördüm ilkinde yumurtlama değerlendirmiştim ama ikincisinde yumurtlama gününü değilde öatlama gördüğüm günü ve sonraki günü değerlendirdik acaba dedim kaçırdım mı sonuçta çatlama öncesi önemli diyenlerde var anlamadım sadece catlama değerlendirip gebe kalan varmı acaba merak ediyorum 😊

Kızlar bende bu ay iki defa yumurtlama gördüm ilkinde yumurtlama değerlendirmiştim ama ikincisinde yumurtlama gününü değilde öatlama gördüğüm günü ve sonraki günü değerlendirdik acaba dedim kaçırdım mı sonuçta çatlama öncesi önemli diyenlerde var anlamadım sadece catlama değerlendirip gebe kalan varmı acaba merak ediyorum 😊
Bende şimdi öyle yapmak istiyorum çünkü günü değerlendirdik bugünü boş geçmeyi düşünüyorum

X