‘20 günlük süt kuzusu’ sosyal medyayı karıştırdı..

'20 günlük süt kuzusu' yer misiniz?

• Süt müt tanımam, yerim!

OY: 1 2,8%
  • Bebekken yemem ,büyümesini beklerim.

OY: 18 50,0%
  • Bana kuzuyla gelmeyin!

OY: 16 44,4%
  • Et Mi? Ağzıma sürmem!

OY: 1 2,8%

• Ankete Katılan
    36
valla cigara migara da demeyin ha, dumansız kamu spotu olun:KK70::KK70:
Cigaram falan yok bak o konuda temizim. Birkaç kere nargile demiş olabilirim ama hala banlanmadığıma göre nargile yazabiliyorum demek ki.

Efenim buradan bütün forum ahalisini sigara ve alkolün kötü etkilerine karşı uyarıda bulunmayı bir borç bilirim. Lütfen kullanmayın, kullandırtmayın. Ben şahsen hiç hazzetmem.

Cigaram falan yok bak o konuda temizim. Birkaç kere nargile demiş olabilirim ama hala banlanmadığıma göre nargile yazabiliyorum demek ki.

Efenim buradan bütün forum ahalisini sigara ve alkolün kötü etkilerine karşı uyarıda bulunmayı bir borç bilirim. Lütfen kullanmayın, kullandırtmayın. Ben şahsen hiç hazzetmem.
:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

KÜÇÜK KUZU

Bembeyazdır kazağı

Yürüdükçe tıkırdar

Mini mini ayağı

Arkasına yüklemiş

Koskocaman bir yağı

Her yere taşır onu

Üşenmez de bayağı

Taze ot yemek için

Dolaşır kırı dağı

Biraz semizleyince

Zavallı yer bıçağı
Z.Sevim Erel

Ya yediğimiz kuzuları ne kadarken kesiyorlar ki. :KK43: kuzu yemeyek madem, ben bayılıyorum kuzucuklara. :KK43:

Bugün buralarda geyik günü falan mı ilan edildi ya pek eğlencelisiniz :KK53:

Sevdiğimiz bir canlı görünce (bebek, kedi vs..) oyy kuzum yerim seni yerim deriz, yani kuzuları yemeye programlanmış bir cinsiz :KK53:
Kuzuların sessizliği filmi ilk çıktığındada ortada psikolojisi bozuk kuzular var diye düşünmüştüm :KK53: Tabi çocuk sayılırdım :)
Kuzuları çook seviyorum, oğlaklarada bayılıyorumm..
Süt kuzusu olayınada cidden sıcak bakmıyorum.. Çok üzücü..

Sevdiğimiz bir canlı görünce (bebek, kedi vs..) oyy kuzum yerim seni yerim deriz, yani kuzuları yemeye programlanmış bir cinsiz :KK53:
Kuzuların sessizliği filmi ilk çıktığındada ortada psikolojisi bozuk kuzular var diye düşünmüştüm :KK53: Tabi çocuk sayılırdım :)
Psikolojisi bozuk kuzular mı??:KK70::KK70::KK70:

Ya ben kuzu etini severim de bu da pek küçük ya nasıl kıyılır şuna?

Psikolojisi bozuk kuzular :KK57::KK57::KK57:
:rolleyes:

Ama o oğlaklara bayılma kısmı olmamış, oğlak yimek yasak :KK17:

Psikolojisi bozuk kuzular :KK57::KK57::KK57:
:rolleyes:
Ama o oğlaklara bayılma kısmı olmamış, oğlak yimek yasak :KK17:
Oğlakları yimek için değil sevmek için dediydim:KK70:
Hatta çocukken annemlerin ev müstakildi merkezde, bahçe içinde ve ben orada oğlak beslemişliğimde var :KK48:
Hayatımda ilkkez oğlak etinide Ankarada yedim bilmeyerek,
ama tadı güzeldi yav:KK14:

Oğlakları yimek için değil sevmek için dediydim:KK70:
Hatta çocukken annemlerin ev müstakildi merkezde, bahçe içinde ve ben orada oğlak beslemişliğimde var :KK48:
Hayatımda ilkkez oğlak etinide Ankarada yedim bilmeyerek,
ama tadı güzeldi yav:KK14:
Hiiii yamyamlıbilinmeyen :KK62: oğlak mı yidin :KK20::KK11: O beslediğin oğlağı da kestiniz yidiniz di mi :KK61:

X