20 hafta kanama

Benim de geçtiğim yollar çok zordu.
Zaten yolu zora düşmeyenin bi platformda işi yok.
Hepimiz derman ararken geldik bu plarforma.
Bende ilk 5 haftalik kimyasal gebelikten sonra iki tup bebek denemesi 2 ameliyattan sonra ogluma ve kızıma dogal yolla gebe kaldım.

Geçicek hepsi bitecek.
Doğumdan sonra balon takma durumu nasıl oluyormuş?

Burada bir sürü arkadaş edinirsin şimdi destek olurlar sana, bizlerde buradayız.❤️
İyi ki sizin gibi güzel kalpli insanlar çok teşekkür ederim gerçekten çok üzüldüm yaşadıklarımızı çok korkuyorum balon takma işini anlatmadi bana sadece seninle doğumdan sonra çok uğraşacak dendi bende bundan korktum başka hasta aldı soramadimda çok korkuyorum ama dimdik ayakta olmak zorundayım bebeğim için sadece araştırmalarda rahim yapışması olabilir eğer balon yoluyla geçmezse rahim alına bilir yazıyor ve eğer ki bururumu yaşarsam bu bebeğimi sağlıkla kucağıma alirsam bir daha bebeğim olmaya bilir bilmiyorum öyle internete yazıyordu uykum kaçtı tekrar araştırdım aynı şeyler yazıyor gene korkuyorum ama Allah büyük :KK43:

İyi ki sizin gibi güzel kalpli insanlar çok teşekkür ederim gerçekten çok üzüldüm yaşadıklarımızı çok korkuyorum balon takma işini anlatmadi bana sadece seninle doğumdan sonra çok uğraşacak dendi bende bundan korktum başka hasta aldı soramadimda çok korkuyorum ama dimdik ayakta olmak zorundayım bebeğim için sadece araştırmalarda rahim yapışması olabilir eğer balon yoluyla geçmezse rahim alına bilir yazıyor ve eğer ki bururumu yaşarsam bu bebeğimi sağlıkla kucağıma alirsam bir daha bebeğim olmaya bilir bilmiyorum öyle internete yazıyordu uykum kaçtı tekrar araştırdım aynı şeyler yazıyor gene korkuyorum ama Allah büyük :KK43:

Tahmin edebiliyorum doktor çok uğraşacak.
Ama inan ki balon baya etkilidir, olumlu sonuçları çok fazladır.

Zaten bu kadar sorundan sonra bir daha sen kendini riske atıp doğum yapmarmısın, bir evladın olacak.

Bu sorunlar ikinci bebekte de oluyor. Bebek gidip oraya yerleşiyor, doktor sana söyleyecek zaten ikinci bebeginde de aynısı olacak diye. O yüzden kendi sağlığında çok önemli.

Sende cok önemlisin bunu sakın unutma.

Korma diye dışarıdan akıl vermesi kolay ama olayı yaşayana sor dimi…

Olumlu enerji, dualarda ben herseyin iyi olacağına inanıyorum.

Allah razı olsun dediğin gibi sağ salim kızımı kucağıma alayım diğer işlem için şuan dusunmiyim zaten bu zamana kadar yaşayacağımızı yaşadık bu bizim sınavimiz bu halimize şükür canim güzel gunlerde gelecek inşallah canim❤️❤️

X