20.hafta Tetanoz

mineltk

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2016
908
659
31
Selam kızlar yarın tetanoz aşısı yaptırıcam ama cok agrı ateş falan yapıyormuş doğrumu ?? Yaptıran arkadaşlar neler yaşadınız

Öylemi canım peki aç yada tok gitmem bişey farkettiriyormu ??
Ac gitmistim cnm Bn yanı o gun idrar kulturu ve kan vermiştim sonra ac karnına tetanoz aşısı oldum korkuluk bısy degıl Kolunun omzuna yakın yerine vuruluyor yanma acı vs olmuyo ağrıda olmuyo sahsen Bn ignede korkmadığı ıcın hıc etkilemedim

Ac gitmistim cnm Bn yanı o gun idrar kulturu ve kan vermiştim sonra ac karnına tetanoz aşısı oldum korkuluk bısy degıl Kolunun omzuna yakın yerine vuruluyor yanma acı vs olmuyo ağrıda olmuyo sahsen Bn ignede korkmadığı ıcın hıc etkilemedim
Bende korkmam ama internette cok ağrı ateş falan diye yazınca bi an tedirgin oldum

Valla canım ağrı acı hiç bişey yaşamadım ne yaparken acıdı ne sonra agrıdı sanki aşı olmadım gibi yani o derece inşallah sende de öyle olur :)
Ay insallah. Kisa mi suruyo vurmasi yoksa igneyi biraz tututomu kolunda cnm yaa kan fln veriyorm korkmuyorumda asidan odum kopuyo

Ay insallah. Kisa mi suruyo vurmasi yoksa igneyi biraz tututomu kolunda cnm yaa kan fln veriyorm korkmuyorumda asidan odum kopuyo
Ben bı an aşı yapmadı sandım sanki hava veriyo gibi 10saniyede bitiyo korkulacak hiçbirşey yok en azından benim kı böyle oldu

Ben dün oldum. Ne oldugumu anladım, ne olduktan sonra acı, yanma, vs oldu. Herkesi farklı etkiliyor demekki.

Ben de korkudan yaptırsam mı yaptrmasam mı die erteleyip durdum en son karar verip gittim. Arkadaşlarn dediği gibi hiç hissetmedim. Sonraki 3-4 gün kolumda ağrı oldu sadece o da kolumu kaldırdığımda fln hissettiğim bi ağrı. 2. Dozu yaptrmak istemedim ama birincinin koruyuculuğu yokmuş. Yaptrdm çok hafif acıdı. Sonrasında hiç ağrı fln olmadı bu sefer. Korkcak hiçbişi yok yani

Haftaya bende 2.dozu yaptırıcam inşallah ilki gibi hafif ağrısız sızısız geçer biter Doğumdan sonra da 3 doz var yani toplam 5 doz yaptırıp ömür boyu bi daha yaptırmanıza gerek kalmıyor arkadaşlar mesela diğer hamilelikler de aşı ya gerek kalmıyor yani

Dün aşı oldum, ne ağrı ne sızı ne ateş :) Hiç birşeyim olmadı çok şükür. 4.cü tetanozum du oldugum

X