20. Haftada kahverengi lekelenme

Mucizemgitti

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2020
163
125
32
Merhabalar benim ilk gebeliğim Tüp bebek olarak olmuştu sekizinci haftada kalbi durdu ve kürtaj olmuştum ondan sonra kendiliğinden altı ay sonra gebe kaldım doğal yolla gebeliğimin Son üç ayında adet dönemlerime denk gelecek şekilde kanama yaşadım çok az bir şekilde 20. haftamdayım ve kahverengi lekelenme görüyorum çok az bir şekilde her leke kan vs olduğunda hemen kadın doğum acile gidiyorum neyse doktora gidiyorum kontrol ediliyor Bebek’te bir sorun yok kanama alanımız yok Ama yinede doktorlara Soruyorum bir tehlike olabilir mi şu anda iyi görünüyor diyorsunuz ama nelere dikkat etmem gerekiyor yapabilecek bir şey yok istirahat edeceksin ilişki yasak Düşük de olabilir Ama şu an için bir sıkıntı görünmüyor diyip Düşük önleyici iğne yapıp gönderiyorlar kendi doktorumla özel olarak gittim doktoruma da kontrol ettirdiğimde hiçbir sorun yok bebeğin gelişimi çok iyi her şey yolunda görünüyor diyor ama bu kanamalar ve ufak ağrım oluyor beni korkutuyor

Biliyorum çok uzun yazdım ancak bu Tarz şeyleri yaşayanlar varsa Sonuçları nasıl oldu doktor tercihlerini değiştirdiler mi özele mi gitmeliyim devlete mi kafam çok karışık çok moralim bozuk psikolojik olarak hiç iyi değilim ne olur bana buradan fikirlerinizi Ve deneyimlerinizi yazarmısınız

Şu an 21 haftalık gebeyim aynı şekilde benim de 19 haftalıkken kahverengi lekelenmem oldu. Ben doktoru aradım hemen çol ciddiye aldı 1 gece hastanede gözlem altında kalman gerek dedi. Ultrason ve kan testleri benim de normal çıktı. Alttan muayene ederek açıklığa baktı ve açılmam vardı. Kanama geçince serklaja alındım yani rahime dikiş atıldı. İyi ki dikmişiz bebeğin kesesi görünüyodu dedi doktor. Yani kanama hafife alınacak bir şey değil. İy araştırın.

Şu an 21 haftalık gebeyim aynı şekilde benim de 19 haftalıkken kahverengi lekelenmem oldu. Ben doktoru aradım hemen çol ciddiye aldı 1 gece hastanede gözlem altında kalman gerek dedi. Ultrason ve kan testleri benim de normal çıktı. Alttan muayene ederek açıklığa baktı ve açılmam vardı. Kanama geçince serklaja alındım yani rahime dikiş atıldı. İyi ki dikmişiz bebeğin kesesi görünüyodu dedi doktor. Yani kanama hafife alınacak bir şey değil. İy araştırın.
Bende şuan 24. Haftadayım çok şükür lekelenme olmuyor son haftalarda benim açılmam falanda olmamıştı çok şükür yani hep gittim hastaneye ihmal etmedim bundan sonrada iyi geçer inşallah sizin de tüm gebelerin de kucağımıza sağlıkla alalım inşallah

X