20 haftalık bebeği hissetmeme

mervekus2402

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2023
25
7
27
Kızlar bebeğim 20 haftalık oldu ama ben hareketlerini hissetmemeye başladım 1-2 haftadır. İlk gebeliğim ve kızım olacak. 16-17 haftada net hissediyordum kelebek gibi şuan hissetmiyorum normal mi

Kızlar bebeğim 20 haftalık oldu ama ben hareketlerini hissetmemeye başladım 1-2 haftadır. İlk gebeliğim ve kızım olacak. 16-17 haftada net hissediyordum kelebek gibi şuan hissetmiyorum normal mi
Hiçmi hissetmiyorsunuz ? En son ne zaman doktor kontrolune gittiniz ? Cikolata yiyip sessizce bi uzanıp bekleyin. Kiloluysanız kilolu anneler daha geç hissediyor

Yurtdışında yaşıyorum burda doktora gidilmiyor sürekli maalesef. 1 martta kontrolüm vardı
Ayy bu yurt dışında niye boyle yaa biz gene tirnagimiz kırılsa doktora gidebiliyoruz. Türk doktor özel muayne falan yokmu orda.
Cikolata yiyip solunuza yatmayi deneyin , ama dedigim gibi kilonuz varsa hissetmeniz gecikir. Bebegin suyu fazlaysa hissetme gecikir. Ama hissediyoken hissetmemeniz normalmi bilemiyorum.

Yurtdışında yaşıyorum burda doktora gidilmiyor sürekli maalesef. 1 martta kontrolüm vardı
Mahalle doktorunuz yok mu bağlı olduğunuz?
Özel hastane yok mu?
Klinik yok mu?
Evet yurtdışında sistem farklı da imkansız da değil yani bir sürü seçenek var
Pıtır pıtır oynayan bebek bir aydır hareket etmiyor siz anca buraya yazıyorsunuz pes valla

Ilk gebelikte zaten 20 -21 den once hissedilmez doktorlar bunu soyluyor hep, ben de 18-19 gibi hissettim ama surekli degildi aralarda oluyordu, 22 ve sonrasi duzene girdi. sorun oldugunu sanmiyorum haftaniz erken

X