20 kilo 😍🧿

guitarist22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2021
12
14
28
Bende geldiiiimmmm Allahım inanamıyorum soldaki ben sağdaki bene nasıl dönüştü mucize gibi bir şey istedim, azim ettim, başardımmmmm 😍😍😍

Eklentiler

• 807C2F85-1D8E-459B-8934-93CE7BB32D95.jpeg
    807C2F85-1D8E-459B-8934-93CE7BB32D95.jpeg
    48,7 KB · Görüntüleme: 373
  • 4C3FEBC4-B93E-4F1C-8F9D-779B4D7845D1.jpeg
    4C3FEBC4-B93E-4F1C-8F9D-779B4D7845D1.jpeg
    59 KB · Görüntüleme: 372
Harika olmuşsunuz, darısı başımıza. Ne kadar surede verdiniz, neler yaptınız bizlere de anlatabilir misiniz
Kilonun bana verdiği rahatsızlıktan dolayı koşa koşa diyetisyen yolunu tuttum bende regl düzensizliği yaptı fazla kilo ve bu durum vücudumu o kadar yordu ki anlatamam 😢 6-7 ay sürdü nasıl geçti gitti anlamadım bile çok güzel ve düzenli beslenmeyle iç organlarımdaki yağ oranını normal seviyeye getirdim iç yağ oranım 5 den 1,5’a metabolizma yaşım 44den 22’ye düştü 🥰🥰🥰 daha öncesinde yediğim zararlı ne varsa her şeyi hayatımdan çıkardım makarna, pilav dahil paket ürün asla ama asla yemedim başta spor yaptım ama daha sonra yapmadan da gitti sağlıklı ve düzenli beslendim bollll bol su içtim ve çok şükür regl düzensizliğim geçti 🥰🧿 diyetisyenim bana dedi ki bu süreçte insanlar karşında senin sevdiğin yemek istediğin şeyleri yiyecek özellikle karşılarına geç izle eğer nefsine hakim olur yemezsen biz bu işi başarırız ama yok biraz yiyeyim bir şey olmaz dersen bir daha gelme dedi 🥰 yemedim inatla başarmak için ne dediyse onu yedim sonuç böyle oldu 🙂🙂🙂

Kilonun bana verdiği rahatsızlıktan dolayı koşa koşa diyetisyen yolunu tuttum bende regl düzensizliği yaptı fazla kilo ve bu durum vücudumu o kadar yordu ki anlatamam 😢 6-7 ay sürdü nasıl geçti gitti anlamadım bile çok güzel ve düzenli beslenmeyle iç organlarımdaki yağ oranını normal seviyeye getirdim iç yağ oranım 5 den 1,5’a metabolizma yaşım 44den 22’ye düştü 🥰🥰🥰 daha öncesinde yediğim zararlı ne varsa her şeyi hayatımdan çıkardım makarna, pilav dahil paket ürün asla ama asla yemedim başta spor yaptım ama daha sonra yapmadan da gitti sağlıklı ve düzenli beslendim bollll bol su içtim ve çok şükür regl düzensizliğim geçti 🥰🧿 diyetisyenim bana dedi ki bu süreçte insanlar karşında senin sevdiğin yemek istediğin şeyleri yiyecek özellikle karşılarına geç izle eğer nefsine hakim olur yemezsen biz bu işi başarırız ama yok biraz yiyeyim bir şey olmaz dersen bir daha gelme dedi 🥰 yemedim inatla başarmak için ne dediyse onu yedim sonuç böyle oldu 🙂🙂🙂
Diyetinizde neler vardı, yada neler yoktu:) Anlatabilirmiisniz. Yüzlerce kez diyete başladım fakat devam ettirecek irade yoktu bende, ama bu çok kararlıyım.

Diyetinizde neler vardı, yada neler yoktu:) Anlatabilirmiisniz. Yüzlerce kez diyete başladım fakat devam ettirecek irade yoktu bende, ama bu çok kararlıyım.
Bol bol yulaf yedim yoğurtla yeşil mercimekle çorba gibi detoks aylarım oldu. Bol bol bitki çayı içtim yani onun dışında dengeli olarak kahvaltımı yaptım öğlenleri yemek huyum yok o yüzden alternatif olarak ceviz badem yiyordum ama tabi hepsi diyetisyenin verdiği şeyler ben kafama göre hiçbir liste yapmadım 🥰 pilav yok makarna yok ekmek sadece bir avuç içi büyüklüğünde ince dilim sadece akşam öğünlerinde kullandım. Ama en güzeli yoğurt mercimekle yaptığım detoks çorbası çok faydasını gördüm 🥰 bir de sabahları artık alışkanlık oldu yulaflı omlet yiyorum ekmek yok hayatımda 😌

X