2008 Ağustosta İkiz Annesiyim İnşallah

seherb

Benim Küçük Beylerim.
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
1.915
3
doktora gittim doktorum ikiz var dedi şok oldu okadar kontrole gitmeme ragmen bide basen gebelik haftalarına bakıyodum netten bende mesela 7 hafta çıkıyo du o hafta doktorla randevum oluyodu doktor bana altı haftlık oldugunu sölüyodu şaşırıyodum yanlış galiba diyom meger bi o görünüyomuş bi o çünkü biri bebekelrimn 10 haftalıkmış digeri ise 9 haftalıkmış herşey şuan normalmiş inşallah bundan sonrada öle olur yavrularım inşallah saglıklı şekilde dogar allahım sen gül ebnim yüsüme ogluma iki kardeş daa gelicek evde 5 kişi olcas agustosa :dance:

slm canım.sağlıkla gelir umarım bebişlerin . senide ağustos anneleri listesine ekliyeyimmi canım...? orda birde 3 üz bekleyen annemiz var. :):nazar:

canım hayırlı olsun. allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. ooh ne güzel iki bebiş bi arada doğcak.ayrı ayrı sıkıntı çekmeyeceksin.:nazar:

slm canım.sağlıkla gelir umarım bebişlerin . senide ağustos anneleri listesine ekliyeyimmi canım...? orda birde 3 üz bekleyen annemiz var. :):nazar:

allah razı olsun arkadaşim tabi sevinirim neden olmasın a.s. ekleye bilirsin:)

ikiz annesi olmak çok güzel bi duygu olsa gerek allah hayırlısıyla doğumunu nasip etsin çok sevindim ailecek mutluluklar

Ayy ne güzel yaaa çok sevindim bende istiyorum böyle ikiz üçüz gebelik:) inşallah bir dahakine rabbim nasip eder..
Dikkat et kendine:)

Ayy esim cok istedi insalah ikiz olur dedi ama benim findigim anasinin karnini bolusmedi kimseyle.Tekizmis bizimki :))

Allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin canim gozunua aydin..

Ayy esim cok istedi insalah ikiz olur dedi ama benim findigim anasinin karnini bolusmedi kimseyle.Tekizmis bizimki :))

Allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin canim gozunua aydin..

allah razı olsun canım seninde bebişini allahım sana bagışlasın tekiz lafıda süperdi bu arada:)))):nazar:a.s.

X