2008 Aralık anneleri bir sorum olacak...

esraral

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
127
15
45
Arkadaşlar doğum kilolarınızı verebildiniz mi?Ben 20 kilo aldım( bir rekor sanırım :kedi: )17 kilosunu verdim ama bu 3 kilo yapıştı kaldı.Diyet yapmak istiyorum,emzirdiğim için sütüm kesilir diye korkuyorum.Ne önerirsiniz?Aranızda rejim yapanlar var mı?Teşekkürler...

ben 24 kilo aldım 18 kg verdim digerleri yapışmış durumda ramazandan sonra diyetisyene gidecegim emzirmiyorum ben 6 aylıkken oglum kendi bıraktı

ben 18 kilo aldım
14 ü gitti
kalanı benimle geziyo
kovalıyorum ama yapıştı kaldı toto ma
bende sıkılmış durumdayım

bende 24 kilo aldım şu an eski kilomdayım hepsi gitti ama emzirdiğim için rejim veya egzersizde yapmadım halada yapmıyorum biraz vücut yapısı ile de alakalı olduğunu düşünüyorum zaten çok kilo almaya müsait bir yapımda çok ama düzenli ve dengeli beslenmeye çok dikkat eden biriyim

Arkadaşlar doğum kilolarınızı verebildiniz mi?Ben 20 kilo aldım( bir rekor sanırım :kedi: )17 kilosunu verdim ama bu 3 kilo yapıştı kaldı.Diyet yapmak istiyorum,emzirdiğim için sütüm kesilir diye korkuyorum.Ne önerirsiniz?Aranızda rejim yapanlar var mı?Teşekkürler...

canım güle güle büyüt bebişiniiii
3 kilocuk kiloyumu sorun ediyorsunnn
zaten oda fazla sırıtmaz sanırımm bu yüzden diyete başlama bence...

canım güle güle büyüt bebişiniiii
3 kilocuk kiloyumu sorun ediyorsunnn
zaten oda fazla sırıtmaz sanırımm bu yüzden diyete başlama bence...

Sağol canım.Aman ne bileyim hala eski kıyafetlerimi gönül rahatlığıyla giyemiyorum.Buna taktım galiba.Yine de teşekkür ederim arkadaşım,moral oldu :1hug:

3 kiloyu mu sorun ediyorsun ...

toplam 12 kilo almistim ve hepsini verdim yerimseniben

eski formumdayim :jeyyar:

bence rejim yapma en iyi rejim emzirme

emzirdikce goreceksin butun kilolarin gidecek tabii bu arada da fazla hamur isi v.s yeme ki kilo almayasin

3 kiloyu mu sorun ediyorsun ...

toplam 12 kilo almistim ve hepsini verdim yerimseniben

eski formumdayim :jeyyar:

bence rejim yapma en iyi rejim emzirme

emzirdikce goreceksin butun kilolarin gidecek tabii bu arada da fazla hamur isi v.s yeme ki kilo almayasin

merhaba,benim çok sütüm olmadı.6 ay emzirebildim.hani süt için kilo alınıyodu.süt kiloları bana yapıştı mı şimdi?onları nasıl vericem?bilen var mı?:gitme:

X