2009 ağustosunun güzel hamişleri haydi cinsiyet tahminine

günaydın arklar nasılsınızz ay bugün çok kötüyüm dizleriin üstünde duramıyorum bir yandanda temizlik yapıyorum amaa çok halsizim sizler nasılsınız kılzr

Merhaba arkadaşlar, ben ikili test yaptırdım doktorum sorun yok dedi, kağıt benim elime gelmeden doktoruma gittiği için bir değer göremedim tabii.. şuan 13+3üz. 7 Martta tekrar çağırdır %90 ozaman söylicem cinsiyetini dedi. Yüzük testini yaptım erkek çıktı çin takvimi kız diyor.
Ben hiçbişey hissetmiyorum cinsiyeti hakkında. Merak sardı iyice. Allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize. Sevgiler.

Arkadaşlar Hcbg değerimi öğrendim 31,26 çıkmış Demek erkek olacak.
Beni de listeye ekleyin, netleştiğinde haber veririm kızlar.
Sevgilerrr..

Ben de önümüzdeki hafta gireceğim ultrasona belki çıkar diyorum.. Ben kız bebek istedim hep, ama karamsar bir insan olduğumdan hep erkekmiş gibi geliyor, kesin benim istediğim olmaz diyorum.. Neyse ki babası var, tatlış bir erkek örneği olarak, ona benzer diye kendimi avutuyorum şimdilik.. Ayrıca çin takvimi de erkek diyor.. Haydi bakalım..

canim cin takvimi dedinde bence hepsi yalan....ben almanyada yasiyorum ve buradaki cin takvimi türkiyedekinin tam tersi..türkiyede hepsi erkek derken almanyadaki kiz diyor...bu nasil olabilirki..cin takviminide her ülke kendine göremi yaziyor nee..

listeye beni de ekleyebilirsiniz, benim zaten belliydi ama bu konuyu okuduktan sonra testi kontrol edip istatistiklerde yerimi alıyım dedim.

Bhcg değeri 13,3 doktorum da 16. haftada erkek olduğunu onayladı. (gerçi ben hala kız olduğunu düşünüyorum o ayrı... ) :)

benide ekleyin listeye kızlar 17 haftalık olduk ve kızım olucagı kesinleşti ikilide beta hcg 21.51 çıkmıştı erkek olucak zannettim ama tersi oldu

merhaba arkadaşlar bende ağustosta doğurucam 16 haftalıkken dr gittim, dr bebeğin cinsiyetini göremedi bacak arasına giremiyorum dedi ben ısrar edince kıza benziyo dedi ağız ucuyla emin olamadı aslında görmeden söledi bi dahaki kontrol 26 martta daha çok var off acaba ben gibi olan varmı

slm arkadaşlar allahım hepimizin bir solukta kurtarsın kucagımıza almayı nasip etsin bende 3 ayımı bitirdim kaç haftalık bilmiyorum öyle hesaplayamıyorum agostosta benimde dogumum kısmet olursa ikili test yaptırdım bende geçen ay fb_hcg 24,9 ng ml 0,66 düzeltilmiş diyor hangisi asıl cevap doktora gösterdigimde test hakkında güzel degerler bir sorun yk dedi kız erkek bir şey söylemedi
ailecek eşim ve ben kız istiyoruz en başı saglıklı olması ama bu sene erkek senesi bu sene hamile kalanların yüzde 80 erkek allahım herkezin gönlüne göre versin 19 martta doktora gidicem ozaman belli olur inşallah hissettihgim bir his yok...

arkadaşlar bende 15 haftalığım benim değrim 94çıktı doktor yüzde 60 kız dedi bakalımm artık ne olacak 2 hafta sonra kesinleşecekbenide listeye ekleyin kızlar

erkek gibi canım...

bakalım artık allahım hayırlı evlat versin 2 hafta sonra belli olucak inşallah ..

valla kızlar beta hcg ye taklımayın benimde ona bakarsanız erkek gibiydi 21.51 ama işte kızım olacak lütfen hayallere kapılmayalım kız yada erkek diye benim gibi şok şok olursunuz dr yanında

evet bencede tesadüf bunlar ilk baş hayırlı evlat kolay dogumlar nasip etsin allahım...

Arkadaşlar vallahi benimki de tutmadı. Değere göre erkekti , kızmış ))
Zaten %50 şansın var kız yada erkek. Tesadüf olması çok doğal. Yüzükte de erkek çıkmıştı onu da yalanladık ) çin takvimi kız çıkardı, 3te 1 tuttu yanii
ısteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin allah.
Sevgiler.

benimde ikili testte bhcg değerim 20 ,çin takvimine göre erkek.yukarıdaki rus takvimine göre kız çıkmıştı veeee sonuç ultrasona girdim bebişim kız mış..
yani kesinlikle tesadüf bence...

ha bu arada bizim yani eylül annelerinin topigindede kız patlaması var...sizinkiler hep erkek :)))

cnm eylül anneleri topiğinin linkini yazarmısın çok topik açılmış bulamıyorum eylül annlerinde kızmı yüksek hadi ya osaman benim mucize erkek:lepi:

kayra benide eklermisin benimde hcg değerim 21 ve erkek doğru çıktı yani.bide otomatik çin takvimine görede erkek çıktı am açin takvmne inanmıyorum bide annler sizler ne hissediyorsanız içinizden ne geliyorsa o doğrudur anneler hisseder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…