2009 Aralık Anneleri

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.859
29.815
60
Temiz başlık cici anneler cici bebekler burdan devam edelim:emir_bebek:

Cekilis Listesi

Çekiliş listesi
1-Serinus (Nisan)
2-Meybon (Mayıs)
3-Burcuk (Haziran)
4-Motherandbaby (Temmuz)
5-24.5 (Ağustos)
6-Oznurrs (Eylül)
7-Fms (Ekim)
8-Senem (Kasım)
9-Nincebayrak (Aralık)
10-peluse (Ocak)

Son düzenleme:
:nazar:|KK Nick|ismim|bebeğim||
1|24.5 |Burcu |Omer |
2|yasil_haktanemin|Yasemin | Haktan Emin |
3 | Burcuk | Burcu | Eylül |
4 | babybay | Özlem | Duru |
5 | hayat24 | canan | yağmur nisa |
6 | semyıl |semra |Ela |
7 | realisttt | sibel | naz |
8 | serinus | melike | zeynep |
9 | esrtml | esra | asya |
10|crstal18|mehtap|güneş|
11|nisabeyza|kıymet| zeynep|
12|lalsuu|nevin|ecem alya|
13|lkeser|lütfiye|beyza|
14|d.sukas|dilek|zeynep|
15|motherandbaby|pelin|mina|
16|peluse|ebru|canberk|
17|senemss|senem|nehir|
18|nincebayrak|nilgün|gökay|
19|tgba|tuğba|halil|
20|katre78|zeycan|ege Doruk|
21|ningo07| Funda | Karan|
22|meybon|arzu|arda|
23|bhcg|övünç|Dünya|
24|serayp|seray|Ada derin|
25|masalsu|gülay|Masal ece
26|Guleser1983|güleser|Ecrin
27|Evdila|sema|Zehra sena
28|Rose23|Gülizar|Almina
29|Sevgii:)|Sevgi|Yiğit
30|Gamze-gul|Gamze|Mustafa
31|Fms|Fatma|Toprak
.

Son düzenleme:
kızlar bende henüz doğurmadım sezeryan düşünüyorum 21 aralık pazartesi dedi doktorum şekerden dolayı çokta bekletmek istemiyorum dedi bu perşembe son kontrol var bakalım ne dicek bebeğim çok beslenemedi kan akımı normal ama insülin oluyorum ondan olabilir mi diye 1 hafta kestik geçen hafta 37+0 da 2500 grdı bakalım şimdi ne oldu 38de gidicem kontrole.insülin aşırı kilolu olmasına engel oluyormuş şu şeker işi fenaymış inşallah sağlıkla alırız hepimiz kucağımıza..

merve-nisanur

kızlar bende henüz doğurmadım sezeryan düşünüyorum 21 aralık pazartesi dedi doktorum şekerden dolayı çokta bekletmek istemiyorum dedi bu perşembe son kontrol var bakalım ne dicek bebeğim çok beslenemedi kan akımı normal ama insülin oluyorum ondan olabilir mi diye 1 hafta kestik geçen hafta 37+0 da 2500 grdı bakalım şimdi ne oldu 38de gidicem kontrole.insülin aşırı kilolu olmasına engel oluyormuş şu şeker işi fenaymış inşallah sağlıkla alırız hepimiz kucağımıza..

merve-nisanur

Bende henuz dogum yapmadim .41.Haftayiz bekliyoruz . Persembe son artik . O gun Allah izin verirse kavuscam kizima

Bende henuz dogum yapmadim .41.Haftayiz bekliyoruz . Persembe son artik . O gun Allah izin verirse kavuscam kizima

allah kolaylık versin normal doğumu beklemek çok daha zor olsa gerek ama tebrik ediyorum cidden normal doğum isteyenleri burcu inşallahhhh rahat doğumun olur anlamadan doğuveririr bebişinn

allah kolaylık versin normal doğumu beklemek çok daha zor olsa gerek ama tebrik ediyorum cidden normal doğum isteyenleri burcu inşallahhhh rahat doğumun olur anlamadan doğuveririr bebişinn

Insallah. Kolay bir dogum olur umarim. Saglikla gelsinde .

kızlar ya bişi sorcam pazar günü hafif sancılarım oldu birden aklıma sezeryan olmaya kalksam sezeryandan önce 4 saat enaz ne su nede yemek yememek lazım ya acil bişi olsa nası olcak biliyor musunuz?

yeni sayfamıza merhabaopuyorumnanaktan hayırlı olsun.... ben daha doğuramadım... kızımın gelmeye niyeti yok. bugün gidelim doktor teyzesine bakalım ne diyecek?

benim kız hıçkırıyor gene :)) arkadaşım yeni doğum yaptı oda diyorki karnında nası hıçkırıyorsa doğuncada aynı şekilde hıçkırıyormuş:)) kuzummmm

kızlar ya bişi sorcam pazar günü hafif sancılarım oldu birden aklıma sezeryan olmaya kalksam sezeryandan önce 4 saat enaz ne su nede yemek yememek lazım ya acil bişi olsa nası olcak biliyor musunuz?
o zaman da kavman yaparlar sanırım.. tam bilmiyorum..
mesela benim planlı olduğu için, doktor gece 12 den sonra birşey yeme, banyonu yap, büyük tuvaletine çık dedi o kadar..
ya gece 12 den sonra o gün zaten uyku tutmaz beni nasıl yemeden dayancam ki:sinifsinif:

o zaman da kavman yaparlar sanırım.. tam bilmiyorum..
mesela benim planlı olduğu için, doktor gece 12 den sonra birşey yeme, banyonu yap, büyük tuvaletine çık dedi o kadar..
ya gece 12 den sonra o gün zaten uyku tutmaz beni nasıl yemeden dayancam ki:sinifsinif:

obur arzu obur arzu :)))))))))))))

aynen ben de öyle düşünüyorum 3-4 satte bir yemeğe alıştım bu gece 12ye kadar aşırı tıkınıyım bari:p

X