2009 Ekim Anneleri

zeynepcim benimde gögüslerim hep yarıldıı ve emzirirkenn çokacıyoo karbonatlı su sürüp açıkmı gezcemm yarında onu yapayımm...

sakın vazgeçme ama gizem 1 günle geçmiyor ..karbonatı sürünce yanıyor biraz ama dayan..bid mümkün olduğunca hep açık bırak göğüs uçlarını 3 4 gün dene bakalım..beni bir tek o iyleştirdi..çok ağlıyordum emziriken...çok şükürki iyleşti...

biz de memede yaşıyoz valla hepten memeci nolcak böle halimiz
boşalan memeyi emzik gibi veriyom dolu olanı acıkınca
böyle bi yöntem uydurdum

ahh bende hıçkıra hıççkıra ağlıyorumm emzirirkenn sütüm kaçcak diyede korkuyorum bide dora çok boğazlııı gündüüz baya emmek istiyoo saatte bir ama gece öle değill off ne yapcam ben yaaa kaçarmı sütlerimm ...

biz de memede yaşıyoz valla hepten memeci nolcak böle halimiz
boşalan memeyi emzik gibi veriyom dolu olanı acıkınca
böyle bi yöntem uydurdum

aman maşallah şikayetçi olmayın emmemesi daha kötü...keşke benim kzımda uyumasada memede yaşasa..içim acıyo boşa giden sütlere...

ahh bende hıçkıra hıççkıra ağlıyorumm emzirirkenn sütüm kaçcak diyede korkuyorum bide dora çok boğazlııı gündüüz baya emmek istiyoo saatte bir ama gece öle değill off ne yapcam ben yaaa kaçarmı sütlerimm ...

Emzirmessen kesilebilir cnm ama ağladığın için kesilmez korkma kesilse benim kesilirdi,üstümdeki badileri yırtıyodum ısıra ısıraaa,ağlamakdan helak oluyodum özellikle geceleri..zaten bunun bi çareside emzirmek çünkü bebişlerin tükürükleride ilacıymış..

öle mi tatlımm off kaçacak sütlerim diyede korkuyorumm benim oğlan mamayı sevmedi hastanede numune milupalar vermişlerdi dün gece yaptımm ağzını kitledii emmedii iberonu mecburen tekrar göğsümü verdim onu emdi...

öle mi tatlımm off kaçacak sütlerim diyede korkuyorumm benim oğlan mamayı sevmedi hastanede numune milupalar vermişlerdi dün gece yaptımm ağzını kitledii emmedii iberonu mecburen tekrar göğsümü verdim onu emdi...

ağzının tadınıda bilio sıpaaaakaydirigubbakcemile3

X