2009 Ekim Anneleri

anjelic

miyav
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2009
2.615
8
Kızlar sayfaları gezerken baktım ki ekim 2009 anneleri görünürde yok, henüz büyülü bahçe değilim ama belki de gelecek aylara neden olmasınkaydirigubbakcemile5

Ekim 2009 annelerinin sayfasını da ben açayım dedim, belki uğur getirir bana, nerelerdesiniz? hihoyyyt

Kızlar ekim anneleri listemiz, yeni gelenler bana son adet tarihi ve muhtemel doğum tarihlerini yazarlarsa buradan güncellerim.

:nazar: :ecrin_bebek:

Büyülü Bahçemiz..................Sat.............Doğum tarihi................kilo
1 = Sudeyoncaa.............. 14 aralık .......... 30 eylül
2 = szn58............... ....... 25 aralık........... 1 ekim
3 = nazyaz..................... .25 aralık........... 1 ekim
4 = kelebek00...... . ......... 25 aralık. ......... 1 ekim
5 = kamille.................... . .25 aralık.......... . 1 ekim
6 = jasminellam................ 27 aralık............ 2 ekim ....................64
7 =papaatya......................27 aralık.............2 ekim
8 = samyeli26 ..................28 aralık ............ 4 ekim ...................75
9 = handan 2546............... 28 aralık............ 4 ekim.....................51
10 = Aussie.......................29 aralık.............5 ekim
11 = elalı............................ 2 aralık.............. 5 ekim....................65
12 = amazonn.................... 30 aralık............ 6 ekim
13 = lllalll.......................... 30 aralık............ 6 ekim....................45
14 = pregnancyzuzusel...... .31 aralık........... 7 ekim
15 = eylüll.......................... 31 aralık........... 7 ekim
16 = zuzuu......................... 1 ocak.............. 8 ekim..................66
17 = nlgunozkan23............. 1 ocak.............. 8 ekim ...................64
18 = zynp.zeynep............... .2 ocak............. . 9 ekim
19 = çobanyıldızı................ .2 ocak.............. 9 ekim
20 = papatyalim ................ .2 ocak ............ . 9 ekim
21 = bucuk........................ .2 ocak.............. 9 ekim...................44
22 = bukett....................... .3 ocak.............. 10 ekim
23 = fatıma...........................3 ocak.............. 10 ekim................59
24 = zeynocan .....................3 ocak ............. 10 ekim ................53
25 = zeytingözlü....................4 ocak.............. 11 ekim
26 = berin14..........................4 ocak..............11 ekim..................49
27 = seldus...........................4 ocak..............11 ekim..................60
28 = gamze_atalay................4 ocak..............11 ekim..................55
29 = ilkay..............................5 ocak..............12 ekim
30 = rockwell.........................5 ocak..............11 ekim..................70
31 = deryak45.......................5 ocak...............11 ekim
32 = esma_memo_12............6 ocak.............. 13 ekim .................65
33 = Ssouthernssun..............6 ocak...............13 ekim
34 = süpriz_mucize...............6 ocak...............22 ekim
35 = gizem1986 ...................7 ocak ..............14 ekim .................66
36= pembeinci......................7 ocak...............14 ekim..................51
37 = burcubiriktir ..................8 ocak ..............15 ekim
38 = eflatun .........................8 ocak ..............15 ekim ..................67
39 = nutellausa ....................8 ocak...............15 ekim
40 = wrose...........................8 ocak................15 ekim.................68
41 = mehay .. ......................9 ocak ........... ..16 ekim .................62
42 = engidi ..........................9 ocak ..............16 ekim
43 = nisasum.......................9 ocak...............16 ekim..................58
44 = nurefsann.....................10 ocak...............17 ekim
45 = kayaemel ....................10 ocak .............17 ekim ................49
46 = çitos2903 ...................10 ocak ..............17 ekim
47 = yonca76 .....................10 ocak ............. 17 ekim ................78
48 = SUN12........................11 ocak...............18 ekim
49 = felisimfelis...................11 ocak ...............18 ekim 54
50= beryal ........................12 ocak ........... ..19 ekim
51 = zeytin79 .....................12 ocak ..............19 ekim ................60
52 = lazuz24z.....................12 ocak...............19 ekim ................73
53 = fusion48......................12 ocak...............19 ekim
54 = zeyno55 .....................13 ocak ..............20 ekim.................58
55 = Fatos_55.....................14 ocak...............21 ekim
56 = ONAN.........................15 ocak...............22 ekim
57 = Cerensesil ..................16 ocak ..............23 ekim
58 = hoho...........................16 ocak ..............23 ekim ................47
59 = kuzularım....................16 ocak...............23 ekim
60 = selina79..................... 17 ocak ..............24 ekim
61 = funda1980 ..................17 ocak ..............24 ekim
62 = rknydn55.....................18 ocak ..............25 ekim.................63
63 = ncinar.........................18 ocak.............. 25 ekim
64 = fatima38.....................18 ocak...............25 ekim
65 = rrose..........................18 ocak...............25 ekim................90
66 =mary_sunshine.............18 ocak..............25 ekim
67 = zellda ......................19 ocak...............26 ekim................48
68 = cashmir.......................20 ocak..............26 ekim................55
69 = hidden.........................20 ocak..............26 ekim
70 = neredennereye.............21 ocak...............28 ekim
71 = Kalemiti......................22 ocak...............29 ekim................54
72 = ozgekrd......................22 ocak...............29 ekim
73 = ayse_on.....................27 ocak................3 kasım...............60
74 = burcu_87.....................16 kasım.............07 ekim
75 = ezgul...........................10 ocak..............17 ekim
76 = masum_hayalim............27 aralık .........2 ekim.................50

Son düzenleme:
e hadi bakalım inşallah:1hug: önümüzdeki ayın basından itibaren gelir 2009cular:teytey:

ay çok duygulandım ya biz eskidikmi şimdi hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder inşallah

Evet ya zaman ne cabuk geçiyor o günleri düşünüyorumda merakla beklenen adet günleri ve nasip olan ekim anneliği, Allaha çok şükür nerdeyse 3 aydır hiç uyuyamama rağmen iyiki doğmuş oğluşum, bide ekim annesi olmak çok güzel, kışı evde yazı dışarda geçirecez inşallah, şimdiden herkese hayırlı olsun ekim annelikleri

ayyyyy ben de duyglandım geçen sene bu zamanlar daha hamile olduğumu bilmiyodum şubatın 11 in de adet günümdee umutsuzdum bu seferde olmaz demiştimm ama şimdi prensesim benimle çok şükür...artık yeni ekim annişleri yavaş yavaş gelirler.hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallahhhhhhhhh

Valla 2008 ekim anneleri çok yakın oldular inşallah sizlerde bizler gibi olursunuz.Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhh

oy maşallah ekim topigide acılmış ekim annelerine hayırlı ugurlu olur inşallah.....................

yalnız baştan söyliyim ekim babaları doğumdan sonra hödükleşiyoooo

ayyy ekim anneleri ne şirin bebekleriniz var sizin öyle, öperim ben onlarıa.s. İnşallah sabırsızlıkla bekleyen tüm aday adayları bu topiğe gelir, en önde de ben derrrrmişimhihoyyyt

ekim anneliği harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

amaaaaaaaa ekim babaları biraz değil çok hödük şimdiden hazırlıklı olun

hadi bakalım bekliyoruz anne adaylarımızı

Ayy ekim annesi adaylari gelmeye baslamis ben gecen sene bugun daha son adetimi bile olmamistim yaa ne guzel duyguymus annelik allah hepinize hayrli saglikli evlatlar nasip etsin bu arada ekim 22 den sonra dagan bebisler akrep burcu oluyo yandiniz ben tam 22 de dogum yapti kil payi kurtardim

hadi bakalım gelinn :CüvCüv: ekim anneleri :eek: biz terfi ettik kucağımıza aldıık sıra sizdeee.... hayırlı uğurlu olsuunn şimdidenn a.s.

kaydirigubbakcemile3baslığı gorunce bende dokulmeye baladılar sandıydımkaydirigubbakcemile3
kımbılır kımler gelecek bakalım hayırlısı...az kaldı damlamalarına..
coğu haberszi içindekı kucuk ama coookk buyukk mucızedenn.
belkıde eşine bu guzel haberı verme hazırlığında bıkacı..
allah sağlıklı,hayırlı evlatlar versın hepsine..
beklıyoruz 2009 ekım annelerıni..:CüvCüv:

ben de 16 subatta ogrenmistim hamile oldugumu.. zor ama guzel bir hamilelikten sonra bebegimi kucagima aldim. bu mutluluga paha bicilemez. Allah isteyen herkesi anne yapsin, saglikla bebeklerini kucaklarina almayi nasip etsin. ekim annesi olmak cok guzel. kisin sogugunda ya da yazin sicaginda dogum yapmiyoruz. guzel bir ekim gunu aliyoruz bebisimizi kucagimiza. Onlar henuz bebek beklediklerinin farkinda degillerdir ama ben onlari simdiden tebrik ediyorum.

amn geçen sene bu zamanlar bende buralardaydım hadi inşallah ekim 2009 ve bu sayfa uğurlu gelir hepiniz kuzucuklarınızı sağlıkla kucağınıza alırsınız

vaaay bee. 2009 ekim anneleri hee.
geçen sene 7 şubatta öğrenmiştim hamile olduğumu. Çok güzel ve sorunsuz bi hamilelik geçirdim Allah a şükür. İnşallah tüm 2009 ekim annelerinin de hamilelikleri benim ki gibi geçer. Bebeğim 4 aylık olmak üzere. Duygulandım o günleri hatırlayınca yaa.

ben 31 ocakta doğumgünümde öğrenmiştim hamile olduğumu:CüvCüv: hoşgeldi bıdığım bu doğumgünümde kucağımda minik kuşum darısı 2009 ekim annelerinin başına

hoooşşşggeelldiiniz ekim annelerii....
ekim annesi olmak bir ayrıcalıktır....unutmayın!!!!!!!!!!!!
hayırlısıyla bebişlerinizi kucağınıza alırsınız inşallah!!!!!!!!!!!

oh oh ne güzel hadi bakalım biz aldık bebiklerimizi kucaklarımıza işallah tez zamanda sizlerde kavuşun yavrularınıza

daha gelmezler.buay son regl olucaklar şubatta öörenicekler.bnm dündü 14 ocak regl günüm.15 şubatta öörenmiiştim.en erken bu ayın son gününde gelirler.
yanlız onlardan önce biz doldurmaya baslamısız sayfaları:)) 2008 dar geldi :))

X