2009 Kasm Anneleri

ecrin1001

BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
10.386
15
güzel bir hamilelik ve hayırlı saglıklı bebekler dünyaya getirmenizi temenni ediyorum..

Son düzenleme:
hoşgeldinizzzz, bizde sizleri bekliyorduk:))
hayırlı olsun, allah sizlerede 2010 annelerini karşılamayı nasip etsin

ayy yenitopiğimiz hayırlı olsun hadi bakalım damlasınlar artık yavaş yavaş gerçi erkendaha heyecanlandım bak şimdi geçmişe yolculukkkkk

way beee geçen sene bu zamanlar bizim bebeler daha yumurtaydı :KK70:DD

Ecrin inşallah sizlerde hayırlısıyla kucaklarınıza alırsınız bebeklerinizi.

ayy hoşgeldinizz hoşgeldinizz sefalar getirdinizz hayırlı uğurlu olsun bebişler..aslıhancım valla bende değildim.benim sat 19 şubattı ve hamile olduğu 8 nisanda öğrenmiştim.
ecrincim bizler sağlıkla kavuştuk bebişlerimize.inşallah 2009 kasım anneleride sağlıkla kavuşur :))

Kızlar erkenci davranmışsınız
Ben mevlüt kandilinde öğrenmiştim hamile olduğumu.Allahım her isteyene yaşatsın bu duyguyu.
2009 Kasım bebekleri henüz yumurtalar :) umarım sağlıklı bir şekilde annelerine tutunurlar ve sağlıklı olarak dünyaya gelirler

geçen sene bu zamanlar bende hamile değildim ama müthiş çalışmalarım vardı hergün ateş ölçüyordum sabah yataktan kalkmadan ve bir yandan kızımı uyutmaya çalışmak biryandan aile apartmanında olduğumuz için aman biri gelmese diye dua etmek hatta birgün kızım halasına indi tam hadi diyecekken beş dakika geçmedi k.pederim geldi inanın ağlamıştım yatak odamda bizim bir çocuğumuz daha olamayacak diye şimdi gülüyorum ama o zamanlar çok hırs yapmıştım ve inanırmısınız 27 şubat akşamı yani benim ağladığım o akşam yavrum gelmiş annesinin içine hemde gözlerim yaşlı yaşlı düşünsenize ya durumu:))) şimdi gülüyorum ağlaya ağlaya çocuk yapanda benden başka yoktur diye:)) 9 martta çok güzel bir kahvaltının ardından evimize hediye gelen bir tepsi adıyamanlılara ait değişik bir kadayıftan 4 dilim yiyince adetime 5 gün kala testi yaptım neden bu kadar iştahlıyım ben bir durum var diye ve testim kıpkırmızı boyanınca şaşırmıştım 5 gün kala düşünün artık ve ertesi gün hemen bir test daha ve yavrum ilan etti kendini çok çetin bir 9 ay yaşadım ben ilk aylarda zona oldum o geçmeden yavrumun ense kalınlığı çıktı ve 20. hafta itibari ile psikolojim bozuldu hep bebeğime birşey olacak diye ama bakın çok şükür yavrum geldi şimdi kollarımda ve biz onu çok seviyoruz sizlerede tavsiyem hep güçlü olun ve zorluklarda duanızı eksik etmeyen

BEN BURADAN 2008 KASIM ANNELERİNE BİRKEZ DAHA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM O EN ZOR GÜNLERİMDE DESTEKLERİNİ VE DUALARINI ESİRGEMEDİLER VE YAVRUM BENCE DUALAR SAYESİNDE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE ARAMIZA GELDİ

Ayyy inanmıyorum ya ne çabuk geçti zaman rüya gibi yeni bir yolculuk daha başlıyor hayırlı uğurlu olsun inşallah sağlıklı bir şekilde kavuşursunuz bebişlerinize

evet ya zaman nasıl geçiyor bende uzun bir umutsuzluktan sonra kavuştum kızıma son adetim benim 21 şubat dı hadi gözü aydın 2009 kasım annelerinin

hayırlı olsun yeni kasım anneleri.biz güzel yavrularımıza kavuştuk,darısı sizlere inşallah sağlıkla

2009 Ekim anne adaylarından kasıma transfer oldum . inşallah burada da Aralık 200p anne adaylarına tarsfer olmam...........

ben size ancak 4 martda ceeeeee diyebilirim. çalışmalar önümüzdeki hafta başlıyor ....

Allah isteyen her keze nasip etsin inşallah

2009 dan çok 2008 ler var burda.geçensene bu zamanlar kızım daha yoktu belkide.şimdi prensesler gibi kucağımda...darısı 2009 ların başına.

ayy ne heyecanlı yeni anneler geliyor :))
ben daha bu zamanlar hamiş bile değildim 17 şubat benimde sat ım.hayırlısı ile herkes rahat bi hamilelik geçirip sağlıcakla kuzusunu kucağına alır inşallah.

ayy ayyy 2099 anneleri gelmiş. geçen snene bu zaman kızımın varlığından bile haberdar deyildim...günler çabuk geçiyo hamilelik çok güzel bi dönem tadını çıkarın

ayy ne çabuk geçti yaa benim geçen sene sat 11 şubattı hoşgelmiş yeni annişler
10 güne dolar burası dicem ama ben 17 martta öğrenmiştim daha zamanı var yani hemen dolmaz

X