2010 anne adayları

........isim ...........transfer...............test tarihi...........protokol..........kaçıncı deneme..............rahatsızlık ................merkez..........sonuç

:nazar: angel_baby............?.........................?...............uzun protokol .....1.deneme...............erkek infertilitesi.........Jinemed Be$ikta$......... Pozitif hihoyyythihoyyyt

isim .........transfer..............test tarihi.........protokol........kaçıncı deneme.........rahatsızlık .......merkez......sonuç

daglar..............3.deneme...........uzun protokol .........erkek inf.........MAYA......... Ekim-Kasım gibi düşünüyorum kısmetse
benide ekleyebilirmisin canım listeye?
ınşallah bu liste bize uğurlu gelir ve hepimiz 2010'da anne olabiliriz inşallah...

elif canım nasılsınnnn??

bende bayramdan sonra denemeyı dusunuyorum eylül sonu yada ekım başı gıbı ınsallah haklkımızda hayırlısı olr senın listen hep bana uğur getirdi biliyosun ınsallah sonu guzel olur hep birlikte hamıle kalırız

7. denemem...........Dondurulmuş..........Pko............Alman Hastasesi......Eylülsonu yada Ekım başı gıbı

elifcim merhaba yeni liste hayırlı olsun inşallah herkes en kısa zamanda anne olur.sürekli takip ediyorum zaten dualarım sizinle canım.

elif canım nasılsınnnn??

bende bayramdan sonra denemeyı dusunuyorum eylül sonu yada ekım başı gıbı ınsallah haklkımızda hayırlısı olr senın listen hep bana uğur getirdi biliyosun ınsallah sonu guzel olur hep birlikte hamıle kalırız

7. denemem...........Dondurulmuş..........Pko............Alman Hastasesi......Eylülsonu yada Ekım başı gıbı

canım seni gördüğüme sevindim inşallah bu sefer bebişini kucağına alırsın canım sen genetik baktırdınmı eğer baktırmadıysan baktır derim çünkü bir genetik rahatsızlık tutunmayı engelliyomuş tutunsada düşük oluyomuş bende şimdi genetik baktırcam inşallah hayırlısıyla gebe kalıp sağlıcaklada kucağımıza alırız

orfeta canım arkadaşlarımı gebe olduunu görünce çok mutlu oluyom inşallah darısı buseferde bizim başımıza sende sağlıcakla doğum yaparsın inşallah

alaca karanlığı izledinizmı kızlar ben sinemada izlemedim o zaman başka filme girdik şey dedim bu ne ya hep vampir filimleri iki gün önce izledim 3 gündür etkisinden çıkamıyorum şimdi ikinci filmi sabırsızlıkla bekliyorum izlemeyenlerede tavsiye ediyorum ben genelde tedavi sırasında çok sabırsızımdır bu sefer kitap alıp okucam benim için biraz kolaylaştırır şu bekleme olayını

benimde 2 denemem oldu netice negatifdi.Doktor 3.ye başlamadan karyatip (genetik test)
istedi.Onu araştırıyorum uygun fiyat için daha önce yaptıran arkadaşlar varsa bilgi verebilirmi?

merhaba benide listeye eklersen sevinirim zamanı ve merkez belli değil şuan ama sanırım 3-4 ay sonra.
1. denemem problem genetik pgt yapılacak. Allah hiç birimizin emeklerini boşa çıkarmasın. ınşallah Bu yıl bebişlerimize kavuşuruz.

benimde 2 denemem oldu netice negatifdi.Doktor 3.ye başlamadan karyatip (genetik test)
istedi.Onu araştırıyorum uygun fiyat için daha önce yaptıran arkadaşlar varsa bilgi verebilirmi?

canım be üniveste hastanesinde yaptırmayı düşünüyorum para vermeden

merhaba benide listeye eklersen sevinirim zamanı ve merkez belli değil şuan ama sanırım 3-4 ay sonra.
1. denemem problem genetik pgt yapılacak. Allah hiç birimizin emeklerini boşa çıkarmasın. İnşallah Bu yıl bebişlerimize kavuşuruz.

bende genetik baktırcam acaba sizde ne çıktı genetik neden olmuyomuş

kızlar yeni bi liste yapmaya ne dersiniz burdan birbirimizi takip ederiz

:nazar: angel_baby...?.........................?. ..............uzun protokol ......1.deneme.................erkek infertilitesi.........Jinemed ........ :teytey: :teytey: :teytey:

:nazar: siber............?.........................?...... .........uzun protokol .....2.deneme...............sebebi bilinmeyen inf.........genart......... 28 ağustosta opu'm var

:nazar: elif23...........?..........................?..... ..........uzun protokol......3. deneme.................polikistik over................smyrna.......... 4 ay sonra başlıcam

:nazar: sabriya........?..........................?....... .............?...................3. deneme.................polikistik over....................?............... 4 ay sonra başlıcak

:nazar: lansor17.......?.........................?......................?..................3. deneme..................erkek infertilitesi..........umut tüp.........bayramdan sonra başlıcak

:nazar: bensunaz.....?.........................?......................?..................3. deneme...................yumurta rezervi..........memoriel............kasım da başlıcak

:nazar: daglar...........?........................?.................uzun protokol ......3.deneme............. ........erkek inf...................MAYA.............Ekim-Kasım gibi düşünüyorum

:nazar: _naz............?.........................?.................Dondurulmuş.......7. denemem..................Pko........ ..........Alman Hastasesi.......Eylülsonu yada Ekım başı gıbı

:nazar: gunes29.......?........................?..................pgt.....................1. denemem .................genetik ............................................3 4 ay sonra başlıcak

kızlar listede ne çok 3. deneme var 3. deneme olanlar hiç tuttumu daha önce kimyasal falan

kızlar benimde 2. deneme..1. cisinden tatlı bi kızım var 2 yaşında...şimdiyse 2 adet dondurulmmuş 8 hücreli blast embriyo transferi oldu ve 10. günümdeyim.dayanamayıp 5.ci ve 7 ci günlerde idrar tahlili yaptım ama çıkmadı sonra hemşireyi arayıp söyledim henüz erken olduğunu söyledi...bekliyorum yani hayırlısı kan testim 27 ağustos ta........

inşallah hayırlısıyla gebe kalırsın canım zaten hemen tutuyomuş senin içini rahat tut

bende genetik baktırcam acaba sizde ne çıktı genetik neden olmuyomuş

ben iki defa normal yolla hamile kaldım ikisindede bebek gelişmedi kürtaj oldum. sonra genetik test yaptırdık.sonucumuz çıktı ama daha gidip almadık doktorla telefonda görüştük.dediğine göre eşimde genetik bir problem varmış bundan dolayı normal yolla sağlıklı bebek olması çok zormuş. bu yüzden tüp bebek yaptırmamız gerektiğini söyledi embriyoya pgt uygulanacak. sonucu almaya gidince hem tam olarak ne olduğunu öğrenicem hemde merkez araştırıcam.

kızlar listede ne çok 3. deneme var 3. deneme olanlar hiç tuttumu daha önce kimyasal falan
evet canım ilki tuttu.fakat dış gebelik oluştu(sol tüpe yerleşmiş).ikinci dondurulmuşlarlaydı onlar hiç tutunmadılar.üçüncü inşallah sağlıklı devam eder.....

X