2010 Ekim Anneleri

Kızlar bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine araştırdım ve Ananasın bebeğin tutunmasına yardımcı olduğunu öğrendim.. 1 ananası 4 yada 5 e bölüp günde 1 dilim tüketmek yeterliymiş ve 1 ananas yememiz yeterliymiş eşime söyledim akşama alacak..

slm kızlar ben çift çizgiyi gördüm ama adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor
umarım düşündüğüm şey olmaz

Canım bende çektim o ağrılardan şimdi daha hafif kanda baktırdınmı hiç inşallah bebişin sana sıkı tutunur..

canım bugün gittim sabah 9 da tahlil yaptıklarını söylediler wondfo kullanmıştım test yanlış olabilir mi

sağlık ocağına gittim öğleden önce yaptıklarını söylediler hastane uzak randevuda almadım bekleyeceğim bakalım sevinmiştim ama hayırlısı

kızlar benim çok uykum var ve sürekli dudaklarım çatlıyo ağzım kuruyo su şişesini elimden bırakamıyorum

kızlar benim çok uykum var ve sürekli dudaklarım çatlıyo ağzım kuruyo su şişesini elimden bırakamıyorum

Bendede tam tersi canım uyku düzenim bozuldu eskiden uyumak için fırsat kollardım şimdi uykum gelmiyor..Ama bu dudak çatlaması ilginç bi vitamin eksikliği falan mı var acaba canım..

Bendede tam tersi canım uyku düzenim bozuldu eskiden uyumak için fırsat kollardım şimdi uykum gelmiyor..Ama bu dudak çatlaması ilginç bi vitamin eksikliği falan mı var acaba canım..
bilmiyorumki canım önemli bişey değilidir umarım.şeker falan mı acaba inşallah değildir

bilmiyorumki canım önemli bişey değilidir umarım.şeker falan mı acaba inşallah değildir

Değildir inşallah canım ama şeker ileriki dönemlerde çıkıyor diye biliyorum.Doktorun varmı arayıp sorabileceğin varsa bi ara belki bişey tavsiye eder..

kızlar hepinize kolay gelsin çok keyifli bir yolculuğun başındasınız.....ilk 3 ay ve son 1 ay birazcık zor geçer ama geçer...sonrada biz 2009 ekim anneleri gibibebişleri kucaklarınıza alırsınız:)

vay be zaman ne cabuk gecmis ) kendim geldim aklima bundan tam 1yil evvel hamile oldugumu ögrenmistim simdi 3bucuk aylik oglum kucagimda .tadini cikarin kizlar ben doyamadim karnimda oglumu gezdirmeye

herkese güzel 9ay10gün diliyorum

ben test aldım yarın sabah yapıcam. ama benımde adet sancısı gıbı sancım oluyo ara ara. bakalım test sonucu ne olacak. hemen yazıcam.

kızlar iki farklı test aldım idrarı tutmadım ikisi de negatif çıktı
anlamadım bu işten bişey
dün ilk idrarla yaptım çift çizgi gördüm hemde ilk dakika içinde yarın kan testi yaptırcam bugün adet günümdü benim için dua edin

sancın devam edıyordu bulut? benım adet gunum 5 gun gectı ve ben de 5 gundur ara ara oluyo sancı ama cok kısa suruyor. senın de adet gunun bugun oldugu için belkı de sancın oluyor. ben zaten hamılelıkte adet donemlerınde sancı olabıldıgını bılıyorum.

canım inşallah ya karnım şiş gaz dolu
çabuk yoruluyorum
uyuşukluk var renksiz akıntım var ıslaklık hissi
göğüsler şiş gibi

aynıları bende de var. ve ilk defa bu kadar gecıkmem oluyor. cok dezenlı oluyordum. yarın test yapıcam. bence sen hamılesın. cunku benım bı arkadasımda bıkac test yapmıstı bırınde pozıtıf cıkmıstı ama hamıleydı. doktor da pozıtıf cıkması hamılesın demektır ama negafıf cıkması hamıle degılsın anlamına gelmez demıstı. içini ferah tut.

X