2010 Ekim Anneleri

Selam kizlar bugun doktora gittim kasik agrilarim nedeniyle kesemizi gorduk minicik :) 10 gun sonrada kalp atislari icin gidicem.kasik agrilari normalmis.

hadi gözün aydin canim
benimkide 18 cagirdi kalp atisi ile beraber görürüz bebegi dedi.
kasik agrisi normalmis benim birde belim cok agriyordu
rahim genisliyormus ondan oluyormus.agrilar.

Merhaba arkadaslar bende araniza yeni katildim benimde son adet tarihim 31 aralik.ilk kan testi sonucum 382 ydi transferin 12.gunu dun yaptirdim 15.gun 1100 doktorum ikiz olabilir diyor Artik hayirlisi

mrb arkadaşlar
bende kesin olmamakla birlikte ekim 2010 anne adayıyım
SAT' ım 29 Aralık
evde yaptığım testte silik bir çizgi çıktı
emin olmak için dün kan verdim
bu gün saat 2 de alıcaz sonucu
inşallah hayırlı bir sonuç alırım :Saruboceq:

Merhaba arkadaslar bende araniza yeni katildim benimde son adet tarihim 31 aralik.ilk kan testi sonucum 382 ydi transferin 12.gunu dun yaptirdim 15.gun 1100 doktorum ikiz olabilir diyor Artik hayirlisi

mrb arkadaşlar
SAT' ım 29 Aralık

hadi hayırlısı kızlar :CüvCüv:
sağlıkla gelsin bebişleriniz :emir_bebek:

merhaba arkadaşlar

tüp bebekle 3.denememde şuan kan değerlerine göre hamileyim inş.sağlıklı sorunsuz bi gebelik yaşarım yaşarız herkese hayırlı olsun kuzuları..

son adet tarihim : 30.12.2009

kan testi sonucumu aldım
bende bir anne adayıyım artık
rabbime sonsuz şükürler olsun
isteyen herkese nasip etsin inş.

ohh ne güzel masallah rabbim saglikli hamisler gecirmeni nasip etsin insallah

mrb arkadaşlar
SAT' ım 29 Aralık
canim benimde regle iki gün kala yaptigim test silikti ikinci cizgi bende iki gün sonra bosuna bir daha yaptim hamis olmayanlar o cizgi hic olmuyor

merhaba arkadaşlar

tüp bebekle 3.denememde şuan kan değerlerine göre hamileyim inş.sağlıklı sorunsuz bi gebelik yaşarım yaşarız herkese hayırlı olsun kuzuları..

son adet tarihim : 30.12.2009
aminn hos geldin ne güzel valla cok sezsizdi topik cogAliyoruz ALLAHIN IZNIYLE

kan testi sonucumu aldım
bende bir anne adayıyım artık
rabbime sonsuz şükürler olsun
isteyen herkese nasip etsin inş.
GÖRÜDN MÜ BAK ben cevap yazamadan sen müjdeyi vermissin bile hayirli olsun tekrardan

Hoş geldiniz kızlar maşallah hamişlerimiz artmış inşallah hepimiz sağ sağlim bebişlerimizi kucağımıza alırız..Listemizi düzenliyorum..

hoşbulduk arkadaşlar inşallah sağlıklı ve sıkıntısız geçer gider günler Allah kalp atışlarını duymayıda nasip etsin.

29 yaşındayım erken doğum yaptım 5 ay yaşadı sonra cennete uçtu...

Allah inşallah bunu bana bağışlar ve acı günleri tekrar göstermez amin....

sağolasın feyza79 inşallah sağ salim kavuşuruz hep beraber..

kalp atışlarını duydunuzmu ne zaman gideceksiniz doktora ben 12 şubatta gidicem inşallah sağ salim duyarım duyarız kendinize ii bakın görüşürüz.

kızlar bhcg dün 130 çıktı.doktora folik asit alayım mı dedim. para tuzağı onlar dedi,gerek yok dedi.
ama bazı arakadaşlarıma folik asit vermiş doktorları.sizin doktorunuz folik asit verdi mi.kafam çok karıştı.eşim de bizi annelerimiz folik asitle mı besledi diyo,doğal beslenelim o yeter diyo.haklı bi yandan da.ama be bileyım,sonradan keşke dememek için kullansam mı acaba:?

normalde 3 ay önce başlanıyor folik aside artık eski çağda değiliz maalesef o zamanlar bebeğe hiç bişi olmuyordu ancak bu devirde en ufak bişeyden bile aksilik çıkabiliyor..

doktor bana 1,5 aydan önce başlattı ve hala kullanıyorum bana sorarsan kullan derim ..doktorun nie vermedi anlamadım bebek için çok etkili.hayırlı olsun kuzun.

sağolasın feyza79 inşallah sağ salim kavuşuruz hep beraber..

kalp atışlarını duydunuzmu ne zaman gideceksiniz doktora ben 12 şubatta gidicem inşallah sağ salim duyarım duyarız kendinize ii bakın görüşürüz.
beni doktor 18 subat gelmemis istedi o zaman duyariz dedi kalp atisini.

kızlar bhcg dün 130 çıktı.doktora folik asit alayım mı dedim. para tuzağı onlar dedi,gerek yok dedi.
ama bazı arakadaşlarıma folik asit vermiş doktorları.sizin doktorunuz folik asit verdi mi.kafam çok karıştı.eşim de bizi annelerimiz folik asitle mı besledi diyo,doğal beslenelim o yeter diyo.haklı bi yandan da.ama be bileyım,sonradan keşke dememek için kullansam mı acaba:?

bende 3 ay öncesi kaullandim bitmisti ocak ayi tekrar bir kutu daha verdi ocak ayinda deneme
yapcagim icin folik asiti iki ögüne cikardi
sabah aksam ictim.hamile oldugumu ögrendigimde aradim.sakin cok önemli folik asiti birakma aynen sabah aksam kullanmaya devam dedi.
18 randevum var doktorda o zaman kadar kullancam sonra elevite baslatirr beni.
sen kullan canim zarar degil faydasini görürsün

kızlar folikasiti mutlaka kullanın bebeğin omuriliğinin kapanması ve gelişimi için çok önemili... ben hamile kalmadan başlamıştım ve ilk 3 ay devam ettim... ayrıca şu anda mevsimi olan brokoliyi bolca tüketin... sabah kahvaltılarınızda peynir ve yumurtayı ihmal etmeyin hatta alışkanlık haline getirin...

Bebeğin hayrlı olsun canım.Folic Asit banada doktorum bebek düşündüğümüzde verdi biraz kullandım sonra bebeğim olmayınca bıraktım hamile olduğumu öğrenip doktorumu aradığımda folic asite 3 ay devam dedi bu çok önemli sende ihmal etme bence..

X