2010 KPSS'ye hangi kaynaklardan çalışalım?

ilknur_8383

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2009
136
0
Merhaba arkadaşlar bu sene bende 2010 Kpssye hazırlanıyorum ve hangi derslere hangi kaynaklardan çalıştığınızı belirtir misiniz?Hepimiz için faydalı olacağını düşünüyorum Ben genel kültürde data ve pegemakadami yayınlarından çalışıyorum.Sizler hangi kaynaklardan çalışıyorsunuz hepimiiz için faydalı olur diye düşündüm.Herkese kolay gelsin.Umarım herşey dilediğimiz gibi olur.

Canım ben bu yıl atandım. Sana geçen yıl kullandığım kaynakları söyleyebilirim. Genel yetenek çok farketmiyor. Coğrafya için ihtiyaç ve ikincisayfa yayınlarının küçük yeşil bir kitabı var. Bu ikisini öneririm. Tarih için de vizyon akademi, ihtiyaç ve özellikle yedi iklimden herhangi birini alabiirsin. Ben olsam önce yedi ikliminkini bitirir ardından ihtiyaçtan tekrar ederdim. Anayasa için de data ve ihtiyacı önerebilirim. ıyi çalışmalar.

zaten böyle bir konumuz vardı arkadaşım... KPSS için önereceğiniz kitaplar diye.. istersen o konuya bir bak...

kolay gelsin..

ben daha cuma günü çıktım çarşıya aradım gitmeden alayım diye. ama yeni kitapkar gelmemiş. ben eğitim için alacaktım sadece ama sadece 1 tane yayınınki gelmiş. o da benim tercihim değil. ben ihtiyaç ya da yargı düşünüyorum da daha karar verememdim

ben daha cuma günü çıktım çarşıya aradım gitmeden alayım diye. ama yeni kitapkar gelmemiş. ben eğitim için alacaktım sadece ama sadece 1 tane yayınınki gelmiş. o da benim tercihim değil. ben ihtiyaç ya da yargı düşünüyorum da daha karar verememdim

nerede yaşadığını bilmiyorum arkadaşım ama yaşadığın yerde ihtiyaçın dersanesi varsa yeni yayınlarını oradan alabilirsin..

yeni yayınlarda vatandaslık harıc kıtapların on yuzu degısıyor sadece eger ole olmasa her sene aynı sorulan ancak hatalı olan sorular duzeltılmıs olurdu

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim.Ben Samsunda oturuyorum ve ihtiyacın dersanesi bildğim kadarıyla yok ama kitapları çıkınca bende almayı düşünüyorum.Genel kültürde özellikle tarihten korktuğum için sizin fikirlerinizi öğrenmek istedim.Dersaneye de gitmeyeceğim için sizin görüşleriniz benim için önemli.ıyi çalışmalar hepinize

merhaba;bende yediiklimin dergilerine abone olmayı düşünüyorum sitesini inceleyebilirsiniz.geçen yıl eğitimde yargı;genel kültürde ihtiyaç denemelerde ise yediikim yargı ihtiyaç karışık aldım..yaprak test ve soru bankalarınnıda aynen karışık aldım..yine olmadı maalesef
ne yapacagımı şaşırdım..tekrar kaynak alamam;evdekilerden dare edip sadece dergi takip etmek istiyorum bide..bakalım nasıl olcak

Merhaba gülşah bende yediiklimin genel yetenek yaprak testlerini aldım.Soruları güzel gibi geldi bana ama henüz başka bir yayından da çalışmadım.Sizlerin fikrini de alıp yeni basım kitapları almak istiyorum.Umarım bu sene istediğin gibi olur senin de en azından güzel bi temelin olmuştur ben ilk defa giricem sınava o yüzden biraz korkuyorum.kolay gelsin canım sana.

nerede yaşadığını bilmiyorum arkadaşım ama yaşadığın yerde ihtiyaçın dersanesi varsa yeni yayınlarını oradan alabilirsin..

teşekkür ederim canım bizim burda yok bildiğim kadarıyla.. gittiğim yerden alabilirim artık. :bbo:

Son düzenleme:
diğer dersler için hangi kitapları aldınız arkidaşlarrr

gy gk için mi? türkçe mat tarih coğrafya için öss kitaplarını düşünüyorum. nasıl olsa aynı... 1 tane de vatandaşlık için alırım bişey..
zaten bende türkçe mat full.. 1. bölümde bana lazım olan tarih ve coğ. vatandaşlık falan..

Son düzenleme:
ben ilk kez gireceğim için gideceğim dersane yargıyı veriyor ama ben yedi iklim pegem ihtiyac da ii die duymustum

off daha başlayamadım ve kararsız kaldımmm çok muu geç kaldımm yaşımda ilerlediii amannn

Bence hiçbirşey için geç değil Gülsu kendine bir program hazırlayıp düzenli çalışırsan mutlaka yaparsın.Yeterki iste çünkü daha sınava çok var inşallah istedikerinizi başarırsınız hepinize kolay gelsin.

X