2010 Nisan Annelerinin Göbişleri :))

bunlardaa bizz... 12+0 olduk bu saat itibariyle :dance:

s2cglf.jpg

21mg11c.jpg

2mrxgzb.jpg

1zv9vh2.jpg

bunun birazı normal göbiş.. birazı da bebiş :jeyyar: :nazar:

farklı açılardan ne kadar da farklı çıkmışş.. büyüklüğü ve şekli sositososito özellikle 2 ve 3 deki resimlerde daha mı büyük çıkmış sanki :)

kusura bakmayın canlarım kendim bu kadar çekebildim... kimisi de aynadan :))))) sositososito

Son düzenleme:
maşallahh maşallahh sevsin onu teyzesiopuyorumnanaktanhihoyyyt

farklı açılardan ne kadar da farklı çıkmışş.. büyüklüğü ve şekli sositososito özellikle 2 ve 3 deki resimlerde daha mı büyük çıkmış sanki :)

kusura bakmayın canlarım kendim bu kadar çekebildim... kimisi de aynadan :))))) sositososito

canımm ya severim ben bebişi ,baya büyümüş valla.....opuyorumnanaktan

maşallah bebegciğim maşallah sever teyzesi onu yavrum benim yaaa

kızlar sizin göbüşler ne böyle yaa maaşallah.
çok büyükler yakın çekim olduğu içinmi.hayretler içerisindeyim heee.
benim mümkün değil yok bukadar.ilk haftalar çok çıkmıştı ama gazdı o şimdi normale döndü.
bende çekiimm bi ara eklerim.maaşallah göbüşlere maaşallah.

çok sağolun teyzoşlarr opuyorumnanaktan

dediğim gibi benim zaten göbeğim vardı birazz.. ama sezeryan göbeği derler.. hemen dikişimin üzerinde bi göbektii.. şimdi yuvarlanmaya ve yukarı mı çıkmaya başladı anlamıyorumm.. başından beri de gaz şişliği yaşamadım benn.. kızımda hemen belli olmamaıştı ama bu 2. diye böyle daha büyük olucak diyo annemde... ne biliim vallla erken büyüyo benim göbiş.. kaydirigubbakcemile3

içindeki meleğim iyi sağlıklı olsun da göbeğimin boyutu pek mühim değil valla zemuszemus

bunlardaa bizz... 12+0 olduk bu saat itibariyle :dance:

s2cglf.jpg

21mg11c.jpg

2mrxgzb.jpg

1zv9vh2.jpg

bunun birazı normal göbiş.. birazı da bebiş :jeyyar: :nazar:

bebegcimm maşallah ya yesin onu teyzesi. ne güzelde çıkmış. bizimki nazlı hala poz verecek kadar yok sositososito

yazgülüm nasıda şirin çıkmış göbüş,senin kızdı dimi yayvan işte duruşu....

ruzenin teşekkür ederim tatlım a.s. güzelim kıza benziyor demişti doktorum bakalım artık hayırlısı

bende akşam çekeyim bari son halini kuzumun baya büyüdük biz teyzoşlar....

X